Zbyszard
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"34-latek staje się nowym idolem kibiców na Camp Nou"
Polak idolem na Camp Nou. To brzmi jak sen. Bierzcie i cieszcie się z tego wszyscy :)
0
Po ostatnich spotkaniach widać, że dobrze rozumie się z Lewym. Zarówno piłkarsko, jak i w relacji koleżeńskiej, przy czym fajnie, że Lewy jest dla młodych takim autorytetem.
Możemy być świadkiem narodzin niesamowitego duetu.
3
@totalcrack a ja uważam, że to Depay jest lepszy, a do tego bardziej wielowymiarowy.
0
"Refugees welcome" hehehe :)
0
naprawdę nie ma nigdzie wszystkich bramek w jednym miejscu?
2
@Awtameok_Klana Brutal to zapach prawdziwego mężczyzny.
0
@mekston przekonałeś mnie. Czyli poszedł tam tak o, na fazę chyba.
2
Brutal... Myślałem, że Lewy reklamuje ten cudowny zapach for men.
4
@Patryczek1426 też myślę - wtf?
"Jest to historyczny sukces tego zespołu i całego futbolu Liechtensteinu. FC Vaduz to jedyny profesjonalny klub zarejestrowany w tym niewielkim kraju. Na co dzień rozgrywa on swoje mecze w drugiej lidze szwajcarskiej. W europejskich pucharach startuje tylko dzięki wygranym w krajowym pucharze. Jeszcze nigdy nie udało mu się jednak dojść tak daleko. "
4
@Rl9k1nG No i Czeszki są bardzo ładne i do tego mniej oporne w tych sprawach ;)
3
@PabloVEB Zadaj sobie jedno pytanie - komu przeszkadzał "polski atom" i którzy z polityków od '89 roku z uporem maniaka udupiali kolejne projekty z nim związane.
0
@Kazragore W jego stylu. Nie chce jeszcze bardziej szargać swojego imienia w ramach pomocy ManU. W Portugalii będzie jeszcze w stanie sięgnąć po Złotego Buta, więc jakby co, to będzie miał pretekst, że się jeszcze nie skończył.
0
Dobra, teraz nie wiem co się odjaniepawliło. Pierwszy raz od rejestracji (ponad 4 lata temu) wyświetlają mi się pełne posty z Tweetera.
@Redakcja @Moderacja coście narobili?
5
@Rajek99 Państwo dyma Cię od poczęcia, więc miej w dupie takie sprawy na tyle, na ile jesteś w stanie ukryć co się da przed tymi mendami ;)
7
The Real Slim Sergi, please stand up, please stand up.
0
Nie no, Panowie, tak to my nie będziemy oglądać.
Wracam do PSV.
3
ech, stary chłop, a oczy się zaszkliły :')
0
Dobra, zawijaj Podsiadło, człowiek piłeczkę chce pooglądać.
1
Pewnie na treningach stawiają go w koncie, a Pikej każe mu biegać po Sangrię do ichniejszej Żabki.
0
@eRsko87 napisałem "No i" - czyli dodając do tej listy kogoś jeszcze
u nas nie pokazał może za wiele, ale jak dostał więcej minut w UK, to pokazał swój potencjał
2
No i pozbyliśmy się Digne, który po przejściu do PL stał się debeściakiem.
0
@DaPidejpi tym bardziej dziwi, że jednak nie wybrał Henryka
39
@kinioo na strumyku pewnie ogląda
2
Ech, szkoda, że ten Depay raczej odejdzie, bo jest graczem dającym różne opcje w ataku, więc nie tak jednowymiarowym jak Auba, który tak naprawdę będzie zmiennikiem Lewego, bo na skrzydle to jednak nie wygląda najlepiej.
Mam wrażenie, że w ostatnim meczu Memphis dałby drużynie większego boosta niż Auba.
Dodatkowo uważam, że nie dano mu zaistnieć w drużynie, a gdy grał, to wyglądał bardzo dobrze (grając w zeszłym sezonie z takimi partnerami w ataku, że żal.pl).
No i widać, że bardzo chciał tu grać.
Jeśli (a nie wygląda żeby miało być inaczej) odejdzie, to będę mu mocno kibicował.
Niby tylko rok u nas, ale naprawdę polubiłem gościa.
1
@taris 1997, 99, 01, 02 - w tych latach wyszły kolejne części GTA. A pomijam inne gry przez nich wydane. Cieszę się, że moje dzieciństwo przypadło na złote lata rynku gier ;)
(pomijam fakt, że dobry sprzęt wystarczył na dwa lata, bo rozwój grafiki był niesamowity rok do roku)
0
@A4ron Takie rzeczy powinna rozpatrywać komisja po meczu. Sędziowie i tak mają często tyle roboty, że ocena gry aktorskiej nie powinna być ich zajęciem.
12
Rozkład jazdy jest znany.
1
@Herbert No właśnie. Wymaganie obniżenia pensji, stawianie go w presezonie na środku obrony... Raczej średnio zachęcająco do pozostania ;)
1
@cules100pro No i nasz Nikołaj tam ;)
1
@maciar Once De Gala.