2

@Doniu814
@Herbert
zostawcie mu marzenia ;)

3

"wybór najlepszej decyzji w celu kontynuowania akcji"
Arcyważna cecha i Xavi był w tym arcymistrzem na boisku.

1

@ShawnC no tak właśnie napisałem - "nasze" = FCBarcelońskie ;)
niemniej ogólnie w historii też bym ich wysoko postawił

0

@Adamski69 Pomyłka. Tu akurat A. Lincoln cytował Platona.

1

@Xwowrak Inflacja to minimum 30% obecnie

2

@Demollation aż mnie coś zabolało w serduszku jak przeczytałem razem te 2 nazwiska xD

6

Wczorajszy upadek Ronalda przypomniał mi jak podobnie na nogach słaniał się w barwach Argentyny Pan Piłkarz Javier Alejandro Mascherano.
Ależ to był walczak... wsadzał łeb tam gdzie niektórzy za wuja by nogi nie wetknęli xD
Masche i Puyol to chyba nasze największe walczaki w historii. Takich już nie robią.
Czapki z głów dla tej dwójki

1

i jeszcze te 2 bramki jak był w Baja Munsien xD

47

A tak na poważnie, to nikt nie mógł się wtedy spodziewać, że tak świetny zawodnik, jakim był wtedy Cou, zaliczy u nas tak ogromny zjazd.

0

ja to już miesiąc temu mówiłem jak coś

0

Nie oglądałem wczorajszego meczu. Jak to ustawienie wyglądało w praktyce?
4-2-1-3, gdzie Depay grał za napastnikami?

1

Czuję dziwny, wewnętrzny spokój, że wyjdziemy lepiej na transferze Roberdzika (zanosi się na to, że przyjdzie) niż City na podpisaniu Hochlanda.

0

@bartekvisca w Barcy pewną szwedzką "9" też sobie kiedyś wybrał

0

@Deviler no na pewno tak będzie, a potem Messi przejdzie do czikago buls

2

@patryk355 otóż całe szczęście

0

No i elo, niech ginie.

6

Lewy, Salah, Mane... fajny będziemy mieli ten atak :))

0

Tchouaméni w PESie to jest kot.

0

@wojopancer Bo to więcej wyzwań, opcji na kogo postawić (za Pepa mieliśmy kompletny skład i co najwyżej ktoś nie grał z powodu kontuzji), opcji transferów.
Teraz drużyna jest w budowie i przyglądanie się takiemu procesowi jest zwyczajnie ciekawe. To tak jak w jakiejś grze, gdy na początku Twoja postać/drużyna jest słaba, ale istnieje regularny rozwój z mnogością opcji. Gdy w pewnym momencie gry masz już dowaloną postać i zaczyna się endgame, to jest fajnie, bo lejesz wszystkich po kolei, ale nie ma takiej frajdy jak na początku.
Rozumiem, że możesz nie podzielać mojej opinii, ale myślę, że wiesz o co mi chodzi ;)

0

@JohnnyBarca Niesamowita historia.

0

Busquets będzie jedynym nieobecnym?

0

Lewego zapraszamy, ale Depay musi zostać. Już prędzej zrezygnowałbym z Auby.

0

@wojopancer mordo, odsyłam do słownika

0

No i bardzo dobrze. O jednego zawodnika mniej w plotach transferowych.

0

@BART97 @drozdi
a może się zamienili i teraz jeden ma granko, a drugi sranko

0

@Nano22 Od razu paczę, że nie ma Michaela Jordana, potem sprawdzam i...
aaa, ok, nagrodę przyznają od 2000 roku ;)

0

@wojopancer a gdzie ja napisałem, że lepsze??

1

@MesQueUnClub96 Mordo, a zrób głosowanko na najmniej lubianego piłkarza Barcy.
Proponuję kandydatury Suareza i Alby.

1

@lucca87 Wątpię, byśmy byli w stanie konkurować z najlepszymi w przyszłym sezonie, ale również czekam z niecierpliwością. Obserwowanie budowy nowej drużyny jest ciekawsze niż oglądanie potwora jakim byliśmy np. za Pepcia.
No i zawsze fajniej będzie być underdogiem w fazie pucharowej LM ;)

0

@ShawnC ja jakiś czas temu również, ale ostatnio Mareczek chyba zaczął wracać do formy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?