1

Ter Stegen wypada...
ogólnie to pachnie katastrofą dzisiaj xD

3

@Fan2005 "Tyle razy prosić o listę piłkarzy kontuzjowanych i niepowołanych.... Możecie się postarać? "

ja już się przyzwyczaiłem, że obsługa tej strony ma gdzieś prośby użytkowników :/

6

Dzień dobry wszystkim!
Smacznej kawusi :)))

0

@MontelQ Kropla miodu w skali jeziora krwi i dziegciu.

1

@Bykunn Temat rzeka.
Ale ogólnie bliżej Ci do Xaviego i Pikeja czy Cantony?

1

@Bykunn No wiesz, to trochę tak jakbyś powiedział, że jeśli będziemy izolować Rosję i nakładać na nią sankcję "to nic się tam nigdy nie zmieni" ;)

1

Już pomijając całą aferę na poziomie instytucjonalnym i wszystkie zależności w hiszpańskiej piłce,
to jak oceniacie z punktu etycznego i moralnego współpracę Pique z Saudami?
Tak to już wygląda, że business is business i powinniśmy się przyzwyczaić, czy jednak w pewnym momencie mówimy STOP i się odcinamy, reagujemy ostrą krytyką takich postaw?
Od razu przychodzi mi do głowy casus Xaviego i Kataru.
A co do Arabii Saudyjskiej, to tak z grubsza tak to wygląda, gdyby ktoś nie liznął tematu:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Prawa_cz%C5%82owieka_w_Arabii_Saudyjskiej

No i w nawiązaniu do Kataru, to ze znanych person w świecie futbolu chyba tylko Król Eryk wypowiedział się z RiGCZem:



Fajnie temat wybielania tych Państw za pomocą piłki nożnej przywołuje czasem Tomek Ćwiąkała, który ewidentnie się tym, co zrozumiałe, po prostu brzydzi.

5

Cały Dani. Ogromne serce do walki. Kocham tego gościa.

0

@cyron1 ja bym jednak nie zwalał wszystkiego na kibiców. Może grali 2 mecze na wyjeździe, ale to był w końcu Eintracht ;)

0

@cyron1 lekkim choojem mieliśmy też zgarnąć LE ;)

3

no i elegansior, akurat na Lewego

0

@kaamil1910 no w sumie tak, nawet fajnie sobie pykają

0

@cyron1 a widziałeś jak wąsko jest w topie tabeli?
Nasze ostatnie 2 mecze to porażki u siebie z Eintachtem i Cadizem. Zostało kilka spotkań do końca sezonu, a zespół jest w dołku. Mnie wcale nie dziwią takie hasła na okładkach.

0

@kaamil1910 a dlaczego?

5

@Barca1922 Dokładnie, mamy 2022 rok, a ktoś na teoretycznie wolnym rynku ma dalej monopol i to w najpopularniejszym sporcie na świecie.
UEFA/FIFA = MAFIA. Ułożyli się przez lata i jak widać, są nie do tknięcia.
Szejki, Katary, etc... rak tego sportu.

0

@Sheva77 Odezwał się "chłopiec". Twój post to jeden wielki farmazon, nie odniosłeś się do niczego co napisałem, tylko zesrałeś się jak dziecko.
Nie odpisuj, bo widać, że i tak nie masz nic do powiedzenia... typku.

0

Ja powiem tak; z takimi kontaktami, to Pikej będzie prezesem doskonałym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@wpwelement a, no tak xD

0

@wpwelement jak dodać zdj do wiadomości?

0

@JohnA posortuj po najlepszych

0

@Tom0VeB pogubiłem się już xD

5

@juliacicha no tak tak, ale jak wrzucasz samych powołanych, to zawsze trzeba kminić kogo braknie :)
a gdybyś dodała kategorię
KONTUZJOWANI:
albo jeśli się zdarzy, że coach kogoś zostawi to
NIEPOWOŁANI DECYZJĄ TRENERA:
to wszystko byłoby dużo prostsze :D

3

@clyde nowe Juve

0

@tristan87 Nie było to moim zamiarem.
Jeśli będziesz +1 osobą w tym kraju, która wgłębi się w olbrzymi problem związany z tą branżą, to będę usatysfakcjonowany.

0

@juliacicha jak to Twoje multikonto, to proszę raz jeszcze kolejny - dawaj też info o niepowołanych i dlaczemu akurat ten tak a tamten siak

1

@Kidd chcesz kopyto na priv mordo? to pisz do niego
@LambiPL ja wiem kto by chciał zobaczyć, hihi

0

@tristan87 "Najbardziej uprzywilejowaną grupą zawodową w Polsce są
zdecydowanie górnicy, dla których większość świadczeń dodatkowych
została ustanowiona przed transformacją ustrojową roku 1989."

Zajęło mi to 10s. Google nie boli mordo.
https://www.banachoutsourcing.pl/przywileje-pracownicze-w-polsce-gornicy/

0

@tristan87 Mam Ci tłumaczyć znaczenie tego słowa?

4

Komentarz usunięty

1

@tristan87 Nie wiem, choć się domyslam..
Może dlatego, że to najbardziej uprzywilejowana grupa zawodowa w tym kraju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?