Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tej, gdzie można zgłosić spam, który dostaję tu na priva?
w opcjach wiadomości nie ma :/
1
@Emhyr i to już bliższa jego wartości cena
jak jest grajek na 2-3 lata w top formie, to chyba nie ma sensu patrzeć ile ma lat
1
@msmsms No tak, ale napisałem o skali. U nas tutaj na rambli to może co 10 wpis jest o prześcieradłach, tam o nas co 10 nie jest xD
0
@tristan87 Zastanawiające jest, że tylko wypadki w kopalniach tak się nagłaśnia i robi z tego wielkie tragedie. Jak zdarzy się wypadek w jakimś innym zakładzie pracy, czy jacyś pracownicy rozjebią się busem po drodze do/z pracy, to nie zawsze to info chodzi w głównych mediach... Hmm, ciekawe dlaczego, zastanówmy się...
1
@Messibestplayerintheworld Modlę się codziennie o jego pozostanie. To nasz największy skarb. Piękny jest ten Gavi. Najlepszy będzie.
0
@Emhyr "40mln za Lewandowskiego to na obecnym rynku dość niska cena"
za jedną z 2 najlepszych obecnie "9" na świecie to w sumie jak za darmo
2
@Cule1234 No i elegancko. Czekamy Panie Robercie.
1
Pierwszy raz od dawien dawna wbiłem na "fioletową" i odwiedziłem ichniejszy odpowiednik naszej "la-rambli". Przecież tam praktycznie każdy post z ostatnich 2 dni jest o Barcy xD
A bo "Czapi to, czapi tamto", a to "Pikej coś tam", "Transfery, hehe, Farsy".
Boże, ja wiedziałem, że tam mają grubo, ale nie że aż tak xD
2
@HighestInTheRoom klocuch?
0
@Pawelsky tu gdzieś pisali
https://www.wykop.pl/tag/bettercallsaul/
chyba język aplikacji trzeba zmienić
ja się nie znam, bo nie mam netflixa xD
0
@lucca87 "nigdy za nim nie przepadałem wole napastniak typu Suarez/Benzema"
No Lewy to jest właśnie taki typ napadziora jak ci dwaj.
0
@masq @DaPidejpi są oba jak zmienicie język na angielski
3
Jak to było? Szatnia wierzy w mistrzostwo?
xD
0
Jak go puszczą jak kiedyś Thiago, to jadymy tam obić komuś facjaty.
9
ech, już tyle razy pisałem, że fajnie jakbyście pisali też kto nie jest dostępny (kontuzje, kartki, decyzją trenera)
0
@Pogba dlatego warto jest mieć nawyk ogarniania w miarę na bieżąco
0
Zagraliśmy beznadziejny mecz, ale przynajmniej kibiców mamy tragicznych.
1
@Ilona_VeB chyba "trochę" za duża ta opaska :D
0
@Tomix_83 przecież jest zawsze odwrotnie niż Boras gada xD
2
@Antimadridista_WR @escarabajo
Zapytałem, bo Lewy właśnie Kluiverta mi przypomina.
Typ "nie-za-szybkiej", technicznej "9". Ktoś kto dużo widzi, potrafi się zastawić, położyć obrońców na jeden zwód, dograć jeśli są lepsze opcje u kolegów z ataku.
No i fantastyczna gra głową też ich łączy.
Taki napadzior to skarb :)
0
@Antimadridista_WR pamiętasz Kluiverta? :)
5
@Antimadridista_WR "Skąd takie negatywne nastawienie to ja nie mam pojęcia"
Co nie? Ja też nie wiem skąd w niektórych taka niechęć do Lewego.
On do nas pasuje - potrafi grać tyłem do bramki, grać kombinacyjnie, klepać.
Do tego to chodzący przykład sportowca. Jeśli podpiszemy go na 2-3 sezony, to będziemy mieli jedną z 3 najlepszych "9" na świecie. Lewy nie pokazuje, żeby miał zjechać z formą jak to miało miejsce np. u Suareza.
29
Zastanawiam się skąd tutaj tacy malkontenci...
Kibicuję temu klubowi lekko ponad 20 lat i od zawsze marzyłem o Polaku w Barcelonie.
Dawno dawno temu łączony z Barcą był Boruc i to chyba była najbardziej prawdopodobna opcja od kiedy pamiętam. Byłem bardzo za; zawsze lubiłem Boruca.
No ale nie wyszło. Potem jakiś Zielu, ktoś tam inny mniej lub bardziej, ale chyba pierwszy raz jest tak blisko jak z Lewym.
Lewandowski w Barcelonie!
Czujecie to?
Nie jakiś Boczny obrońca, nie Krychowiak, nie Zielu.
Tylko absolutny top. Typ, który wg niektórych powinien zgarnąć złotego balona za 2 ostatnie sezony.
Najlepszy piłkarz w historii Polski może zagrać w Waszym ulubionym klubie - Barcelonie. I serio niektórzy kręcą nosem?
Bo wiek, bo pensja, bo tamto, siamto...
Nie wiem kiedy pojawi się w Polsce lepszy piłkarz niż Lewy.
Nie wiem kiedy taki piłkarz będzie łączony z Barcą. Możliwe, że spora część z nas tego nie dożyje. Bo jednak przez 123 lata istnienia tego klubu żaden Boniek czy inny Polak tu nie zagrał...
Lewy w Barcy. Coś pięknego. Niech to się stanie, niech historia pisze się na naszych oczach.
0
"aby zaoferować mu swoje usługi z niską pensją"
jak jakaś stara kurtyzana xD
5
@shvead20 a gdzie pracujesz? przepraszam, gdzie udajesz, że pracujesz?
1
@Barwindg ŁYK ŁYK GINU
0
Dlaczego nie śpicie? Co teraz robicie?
1
@KrychaFCB imo wyjdziemy lepiej na transferze Erica niż Ferrana...
0
@zodiak_10 to ten śmieć co kopał kota?
ludzie już chyba zapomnieli :/
2
@Comfortable_ za dzisiaj? śmiało 7, był najlepszy na boisku