0

@Eto'o9 R10 "koleżków pewnie ukróciła mu żona."
i pady pochowała ;)

2

@Transu96 czyli jak po sznurku...
z koralikami xD

0

@pawelgrywalski13 Dokładnie, właśnie taki kontrakt powinno się pod niego skonstruować. Jak grasz - zarabiasz najwięcej w klubie. Jak znowu się łamiesz, spadasz do najniższego szczebelka płacowego.

0

@Pogba właśnie ostatnio zauważyłem, że coś tam nie bajtla

Tak kilka miesięcy temu i wcześniej oglądałem tam mecze bez ani jednej ścinki.

0

też Wam każdy stream na strumyku tnie??

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

23

@endriuuu2 "Wymuszenia w formie podatków to wyrok"
Ale wymuszenia w postaci haraczy to już luzik..
Hatfu na tego śmiecia!
I na wybiórczą też tfu.

0

@masq "jest drugi za Neymarem. Straszną biedę klepie :D "
sprawdziłem, Ymbappe też więcej zarabia

0

@Scross Nom. Wcześniej żaden piłkarz nie był na 1 lub 2 miejscu przez 10 lat z rzędu w plebiscycie FF czy tam FIFA.
Ba! Nie przypominam sobie, żeby ktoś był w TOP 3 przez 5 lat z rzędu, a tu tych dwóch przejęło te nagrody na ponad 10 lat :)

1

@Transu96 Niemniej wokół Pele urosło tyle legend, jakby był na siłę wybierany najlepszym piłkarzem wszech czasów. Sam też lubił przypisywać sobie większą wartość niż ta rzeczywista. Taki trochę Wałęsa piłki nożnej ;)
Tu fajnie wypunktowany: https://m.joemonster.org/art/46207
Imo: Diego > CR7 > Dinho = Pele

0

@Transu96 ja mam podobnie jak @Scross - Pele out.
Próbowałbym zmieścić kogoś z trójki CR7, Maradona, Ronaldinho.

1

@agaFCB nic się ten PR7 nie zmienił

3

@mindbender84 "zarabiając największe siano"
Wydaje mi się, że nie Leoś zarabia tam najwięcej.

2

Drużyna wszech czasów France Football – opublikowana przez France Football w dniu 14 grudnia 2020.
Tak sobie przeglądam listę nominowanych (po 10 graczy na każdą pozycję) i w rubryce bramkarz nie ma np. Olivera Kahna, a wśród prawych obrońców Daniego Alvesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
O kant dupy te wszystkie plebiscyty.

0

@Dzieniu Masz rację, może perspektywa czasu robi tu robotę.
Wymieniłeś Modricia i Kroosa, ale nie Xaviego i Iniestę...
Jesteś z fioletowej? ( ͡º ͜ʖ͡º)

1

@Tuc Kiedyś w piłce było zdecydowanie więcej gwiazd, zwłaszcza w latach 90 i na przełomie wieków. Takich piłkarzy "jakichś", którzy się zapisali i każdy z tamtych lat może od tak wymieć 20-30 piłkarzy z absolutnego topu.
W ostatnich 10 latach to można wymieć Messiego, Ronaldo, tych paru, których wymieniłeś, ale jakoś nie ma przy tych nazwiskach niczego, co było w piłkarzach z lat, które wspomniałem.

0

@SkilledHydra16 no to dlaczego nie wrzucisz tu tego nagrania?

0

@matirix20 Oby, i oby wrócił już na stałem.
Z Fatim jest tak, że z 1 sytuacji robi dwie bramki.
Ferran z 10 robi 1 bramkę.

2

Przelicznik Ferrana ilość strzałów/gol jest już bardziej niż niepokojąca.
Większość jego przestrzelonych strzałów leci spory kawałek od bramki.
On nie ma dobrze ułożonej stopy, to nie jest coś, czego może się nauczyć teraz.

Zwróćcie uwagę na ten strzał z dzisiaj, gdy miał czas się złożyć i precyzyjnie uderzyć z lewej strony pola karnego po długim oknie. Przecież on tej piłki nawet nie dokręcał.. Poleciała 2m od bramki.
Ja wiem, że wygrana, wiem że "gorzej jakby sobie nie stwarzał sytuacji", ale on marnuje takie akcje, w których te bramki powinny padać...
I jak się przyjrzeć to ma po prostu słaby strzał. Wolałbym chyba, żeby taki Busi strzelał częściej.

1

Marek, nie rób tak więcej xD

0

No i jest, Xavi wypuścił Zwierzaka z klatki!

0

Dobra, koniec żartów, dawajta tego Gaviego.

0

@klopx mi styknie jak klepniemy Argentynę ;)

2

@GeneralXavi odkąd pamiętam, to nigdy nie było :,/

0

@Messibestplayerintheworld Za Desta Roberto, też PO, może się nie kapną.

0

@FC1899Barca Mierzej TOP. Taki zawodnik w swoim prime bardzo by nam się przydał.

1

@kubix05 Iga też dzisiaj gra finał ʕ•ᴥ•ʔ

2

@klopx Ty chyba nie wiesz jak silni są Saudowie. Wygrali swoją grupę eliminacji przed Australią i Japonią.
Żebyśmy to my nie zakończyli grupy z 0 pkt. na koncie...

1

@GeneralXavi A od poniedziałku jakiś płaszcz przeciwdeszczowy.

0

@czosnekfcb o panie, dopiero o tym poczytałem...
A tak btw., to już sobie wyobrażam atmosferę na miejscu...
Ciekawe czy np. kibice Polski i Argentyny zapełnią stadion w całości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?