Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mns21 godzinę chyba wszyscy znają
0
Bayraktar Airlines
0
@maroon niesmak pozostał
2
@maroon no i USA - Anglia też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
W ogóle nie wiem czy pamiętacie jak długi czas dawano mu szansę na początku. Grał okrutny piach, a i tak dostawał minuty. Dopiero po kilku latach zaczął się prezentować w miarę przyzwoicie.
A teraz? Pożegnania nadszedł czas.
Taki Kessie jako pomocnik da nam 2x więcej.
3
@Lionel_Messi10 totalnie zbyteczny, acz Pawełek Dybała spoko jest
0
Skoro przychodzi do nas Lewy ;) to jego i Nazario należy pożegnać.
2 "9" w zupełności wystarczą.
0
@panczo a możesz, jak najbardziej, jeszcze jak!
1
@pawello10 ostro
0
@panczo
" Lewy, Leo uważam to zamknięty rozdział, a Lewy nigdy nie otwierany. "
dałem lajka
"Trzymam kciuki, by żaden ze scenariuszy się nie spełnił. "
a tu zabrałem
1
@JohnA przeglądanie tej strony bez blokera reklam to jest k. jakiś dramat...
w ciągu pierwszej minuty tutaj 3 reklamy na fullscreen...
1
Tej, @Moderacja @Redakcja
Jest taka opcja, ażeby po wejściu w powiadomienie o odpowiedzi na komentarz wszystkie kolejne komentarze z tego posta/artykułu się również się odznaczyły w powiadomieniach?
1
@Hosh i to chciałem przeczytać
"Zdecydowanie Lewandowski. "
ʕ•ᴥ•ʔ
0
@Ali3231 "wszystko zależy od pensji."
taka sama
0
@KrystianR "Zbyniu ale lubisz oliwy do ognia dorzucić no ;) "
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Gdybyście stanęli przed koniecznością wyboru:
- wraca do nas Messi
lub
- przychodzi Lewy
to którą opcję byście wybrali?
0
@konrad1661 "A czy tam nie liczą czasem wywalczonych karnych jako asystę? "
o kurdę, serio? to mogłoby być nawet ciekawe...
zaliczają ci asystę jak wykonawca wywalczonego przez ciebie karnego trafia go
3
Ciekawostka:
Cristiano Ronaldo strzelił tylko jednego gola z rzutu wolnego w ostatnich 5 latach.
Miało to miejsce 4 lipca 2020 w derbach Turynu.
0
@Adi123456789 że co???? xD
53
Lewy specjalnie dla LaRambli:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1648587829WyEetmd7kZYCP8bCuWp1rJ,w400.jpg
9
"Nie jest dobrze patrzeć, jak Real cierpiał."
Heh, no jak to nie Panie Joanie :))
0
teraz to ja już kawę wypiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
@PodkarpackiKibic na Podkarpaciu może nie
4
@PodkarpackiKibic Jest też taka opcja, że nie awansuje.
0
@czosnekfcb a jak obudzisz się zanim zadzwoni, to jesteś jeszcze bardziej zły :/
0
@Salchent północną czy południową?
4
where przegląd prasy małpa.png
0
@Zielu2001 a Hazarda nie apetyt czasem? ;)
1
@Kamilos84 Ymbapppe za Torresa i gra gitara
0
Czy my kiedyś zepsuliśmy jakiegoś top-top-grajka jak Real?
Niech przykładem będą Hazard i Kaka. A było ich przecież wielu więcej.
Serio pytam, przychodzi Wam ktoś na myśl?