2

@Mns21 godzinę chyba wszyscy znają

0

Bayraktar Airlines

0

@maroon niesmak pozostał

2

@maroon no i USA - Anglia też ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

W ogóle nie wiem czy pamiętacie jak długi czas dawano mu szansę na początku. Grał okrutny piach, a i tak dostawał minuty. Dopiero po kilku latach zaczął się prezentować w miarę przyzwoicie.
A teraz? Pożegnania nadszedł czas.
Taki Kessie jako pomocnik da nam 2x więcej.

3

@Lionel_Messi10 totalnie zbyteczny, acz Pawełek Dybała spoko jest

0

Skoro przychodzi do nas Lewy ;) to jego i Nazario należy pożegnać.
2 "9" w zupełności wystarczą.

0

@panczo a możesz, jak najbardziej, jeszcze jak!

1

@pawello10 ostro

0

@panczo
" Lewy, Leo uważam to zamknięty rozdział, a Lewy nigdy nie otwierany. "
dałem lajka

"Trzymam kciuki, by żaden ze scenariuszy się nie spełnił. "
a tu zabrałem

1

@JohnA przeglądanie tej strony bez blokera reklam to jest k. jakiś dramat...
w ciągu pierwszej minuty tutaj 3 reklamy na fullscreen...

1

Tej, @Moderacja @Redakcja
Jest taka opcja, ażeby po wejściu w powiadomienie o odpowiedzi na komentarz wszystkie kolejne komentarze z tego posta/artykułu się również się odznaczyły w powiadomieniach?

1

@Hosh i to chciałem przeczytać
"Zdecydowanie Lewandowski. "
ʕ•ᴥ•ʔ

0

@Ali3231 "wszystko zależy od pensji."
taka sama

0

@KrystianR "Zbyniu ale lubisz oliwy do ognia dorzucić no ;) "
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Gdybyście stanęli przed koniecznością wyboru:
- wraca do nas Messi
lub
- przychodzi Lewy
to którą opcję byście wybrali?

0

@konrad1661 "A czy tam nie liczą czasem wywalczonych karnych jako asystę? "

o kurdę, serio? to mogłoby być nawet ciekawe...
zaliczają ci asystę jak wykonawca wywalczonego przez ciebie karnego trafia go

3

Ciekawostka:

Cristiano Ronaldo strzelił tylko jednego gola z rzutu wolnego w ostatnich 5 latach.
Miało to miejsce 4 lipca 2020 w derbach Turynu.

0

@Adi123456789 że co???? xD

9

"Nie jest dobrze patrzeć, jak Real cierpiał."
Heh, no jak to nie Panie Joanie :))

0

teraz to ja już kawę wypiłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

0

@PodkarpackiKibic na Podkarpaciu może nie

4

@PodkarpackiKibic Jest też taka opcja, że nie awansuje.

0

@czosnekfcb a jak obudzisz się zanim zadzwoni, to jesteś jeszcze bardziej zły :/

0

@Salchent północną czy południową?

4

where przegląd prasy małpa.png

0

@Zielu2001 a Hazarda nie apetyt czasem? ;)

1

@Kamilos84 Ymbapppe za Torresa i gra gitara

0

Czy my kiedyś zepsuliśmy jakiegoś top-top-grajka jak Real?
Niech przykładem będą Hazard i Kaka. A było ich przecież wielu więcej.
Serio pytam, przychodzi Wam ktoś na myśl?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?