9

Stronka padła, to już pomyślałem, że transfer Lewego ogłosiliście ;)

0

Boże... i będziemy się z nim bujać jak z takim Turasem kiedyś...

0

@ElTomas No to w zasadzie prawie jak atak na Polskę..

0

@TylkoBarca7273 Trochę jak żołnierz David Robinson z NBA.

0

@Janas11224 Rafa Marquez

15

A ja bym chciał. Polak w Barcelonie. Brzmi zajebiście.
Jak to finansowo się zepnie, to na dobre 2, 3 lata mamy absolutnie TOP napadziora.

45

rzecznik rodziny xD

2

@MesQueUnClub_87 no i 4 miejsce w lidze w sumie też ;)

2

@Zoker Do cieszynki Puyola, gdy całował opaskę kapitańską, mam chyba największy sentyment.

3

Myślę, że każdy tutaj przed przyjściem Xaviego brałby w ciemno 0:4 na SB i (co wydaje się najbardziej prawdopodobnym scenariuszem) 2. miejsce w La Liga + wygraną w LE.

1

Ale jazda xD
Tego się chyba najwięksi optymiści nie spodziewali :D

0

where najlepsze, najgorsze

0

Czyżby przepisy się zmieniły???
Sędzia był powietrzem zawsze..

0

W 2. połowie Gavi i Dembouz koniecznie.

1

Ciężko się to ogląda.

3

@Chudini123 szkoda, ale Gavi jest pewnie szykowany do pary z Pedrim, żeby ośmieszyć śmietankowych w weekend :))

2

@LajtNyga ooooj tak, fajnie jakby coś strzelił, chciałbym zobaczyć jak się cieszy, bo ostatnio zasłużył :)

0

Dembouz jest w gazie. Musi grać!

0

- Prezesie, mam plan
- jaki?
- kurła, sprytny

0

@highway ściemniaj w CV ile wlezie

0

@HypeR ale właśnie nie o to chodzi ;)
Łatwa wygrana smakuje gorzej.

3

Szkoda. El Klasyko zawsze chcę oglądać w najsilniejszych składach.

2

@ini_barca Jednak jak Xavi go potrzebuję, to ja mu wierzę.
Pepcio miał swojego zadaniowca Keitę, Xavi będzie miał Franciszka.

0

@krzakov Zobaczymy po El Clasicco.

12

@adambądkowski93 "dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki".

https://segritta.pl/blednie-uzywane-przyslowia/

0

@wroclawskifan "trochę szkoda potencjału ofensywnego Gaviego"

Heh, no wiem co masz na myśli, ale mam wrażenie, że byłby defensywnym pomocnikiem typu box-to-box i mógłby swobodnie wykorzystywać swój potencjał ofensywny również grając głębiej.

1

@ElPonczato Domyślam się, że zauważasz też jego świetne usposobienie ofensywne, ale moim zdaniem łatwiej jest znaleźć dobrego gracza ofensywnego niż tego do "brudnej" roboty z tyłu. Ilu klasowych, ale takich naprawdę z topu, defensywnych graczy możesz wymienić... no powiedzmy z ostatnich 10 lat.
Ja może kilku. Za to AMFów jest na pęczki.
A pozycja defensywnego pomocnika jest cały czas okropnie niedoceniana, co widać przez za mały jak na jego wpływ na grę Barcy przez lata credit dla Busiego (i nie tylko dla niego).

2

@aleksandrowielki "jak zmienił się z głodnego potwora, który jak już ruszył z piłką to był nie do zatrzymania i nie do powalenia, do takiego trochę niezainteresowanego meczem"

jest dokładnie tak jak piszesz!
przecież jeszcze kilka lat temu Leo po stracie piłki potrafił gonić typa, zabrać mu gałę i kontynuować akcję xD
heh to wyglądało niesamowicie


5

W ostatnich spotkaniach z większą uwagą oglądam grę Gaviego.
I powiem Wam, że biorąc pod uwagę wszystkie jego cechy, nie tylko stricte piłkarskie, to mógłby za parę lat być najlepszym defensywnym pomocnikiem świata.
Nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem zawodnika tak mocno uprzykrzającego boiskowe życie innym piłkarzom.
Poza wrodzonymi umiejętnościami odzyskiwania piłki świetnie się ustawia, a do tego jest szybki i wszędzie go pełno. Stamina 99.
Ma też bdb podanie, co cechuje najlepszych na tej pozycji.
Niektórzy powiedzą, że wzrost.. Ale jest wyższy od takich zawodników jak Kante (wiem, gra bliżej środka pola), czy Edgar Davids.
Busi odchodzi do lamusa, a jego następcy na pozycji DMF jak nie było tak nie ma.
De Jong się tam nie czuje najlepiej, a nikt inny (perspektywiczny) nie jest tam przymierzany.
Moim zdaniem przesunięcie Gaviego mogłoby być równie, a nawet bardziej genialnym ruchem niż to jak Pep zrobił z Masche środkowego obrońcę.
Ba! Gavi jest jeszcze dzieciakiem, więc mógłby wyrzeźbić się w grze na tej pozycji do perfekcji.
W następnym spotkaniu przypatrzcie się uważnie jego grze i wspomnijcie mój wpis.
Z Panem Bogiem.

1

i beka jaką mieli potem z tego sam Valdi i Dani xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?