3

Przypominam klasyk :D
"Jugadores del Barcelona hablando ingles - Messi, Mascherano, Valdés y Afellay (Parodia)"



The ball to me xD

0

@Bagsik88 "Zjazd z formą, a obecnie ma 7 bramek i 11 asyst w PSG."
pamiętaj, że mówimy o Messim...

@squeamish "dla mnie ten zjazd jest spowodowany po prostu tym że mu nie zależy na nowej drużynie."
Po meczu z Realem też mam takie wrażenie.
Gram, bo gram, bo mam kontrakt, to moja praca.

@trolownik "mnie to ciekawi jak by wyglądał u Xaviego, jaki pomysł by miał Generał na niego "
No na pewno grałby dalej mediapuntę bliżej prawej strony boiska jak do tej pory.
W sumie widziałbym go w parzę z Pedrim jako dwóch AMF + ganiający za nimi Gavi :D

0

@mindbender84 mądrzejsze o tym nie wspomnieć

0

Jak myślicie, czy obecny zjazd Messiego z formą miałby również miejsce u Nas, czy jest spowodowany jego brakiem aklimatyzacji w P$G? Czy może to i to?

I drugie pytanie:
Czy Xavi dołączył by do Nas (tak szybko, bo kiedyś to na pewno), gdyby Leoś nie odszedł?

0

@krzakov Lepszy w tej chwili Dembuz z takimi wahaniami formy niż ktokolwiek inny, kogo mamy w składzie.
Akurat w jego przypadku od razu widać jak wchodzi w mecz i czy warto zmieniać go w przerwie, czy dać mu szaleć dalej, tak jak wczoraj.
Dopóki nie przyjdzie Salah, to musimy grać Dembusiem ;)

0

@Vhaeraun bez przesady ;)

2

@krzakov właśnie po to, co widziałeś ;)

6

I to mi się podoba, i o to chodzi!
U Xaviego można, a nawet zaleca się strzały zza pola karnego,
a stałe fragmenty rozgrywamy często nietuzinkowo.
Bravo Panie Hernandez, brawo.

0

@MichalZZZ :(

Komentarz powinien bla bla bla

0

Dobra, bierzemy tego Lewego czy nie?

0

Ta, a potem Klara Sobieraj by do nich dzwoniła..

0

kolejny cllickbait

0

@Sulimo orientujesz się jak to się ma do kaldery Yellowstone?

1

@P33ck "Na uwagę zasługuje też fakt, że SAF przez tyle lat trzymał MU w topie."

tym bardziej, że przed SAFem i po nim ManU wyglądało biednie lub przeciętnie i o ile dobrze kojarzę, to City miało przed i po większe trumfy (po na pewno ofc)

1

@Danny Gaucho Pan SAF to jednak fachowiec jest.

1

@Sulimo "objętosc az 500km"

500,000 km3

1

@NaFazieHitman outstandingmove.png

0

@tristan87 "Miło, że Piątkowskiego wspierasz. "
no przeca, że nie Niemca fur dojczland

0

@mkord Jeden z nich gra z Justinem w Nicei :O

0

@mkord o, dziękuję mordeczko, o takie grajki mnie chodziło :D

1

@Rewolucja123 W tej wyjątkowej sytuacji można. Kibicujesz wtedy piłce nożnej.

0

@maniak33333 Po pierwsze, to McD jest franczyzodawcą. Po drugie - może.

2

@Mixtape A ja mam nadzieję, że odpadnie.
Pierwszy raz w życiu będę kibicował Realowi.
Ebać P$G.

1

@Nazio87 no wiadomo, że Rodaka Polaka trzeba

2

@KarwanLaMasia Korwin jest inteligentny, ale... głupi.
No chyba, że jego życiową pasją jest oscylowaniu wokół progu wyborczego.
To nie, wtedy nie. Wtedy jest genialnym strategiem.

1

@PatrykBarca jeszcze była saletra, ale nie piszę więcej, bo mi jeszcze CBŚ na chatę wbije xD

0

@KrwawiaceoczyVEB No tak, tak. Kojarzę. Widać, że ogarnięty chłopak, gra świetnie. Miałem jednak na myśli seniorów, lub już wchodzących do dorosłej piłki.

1

@PatrykBarca z proszku do pieczenia?

2

@koksik2700 Korwin ma zawiłe rozumowanie, a Sośnierz to po prostu dzban pierwszego sortu.

0

Rosną jakieś dobre grajki, syny naszych byłych piłkarzy?
Póki co, to kojarzę młodego Rivaldo, który coś tam kopie w Cracovii i Justina Kluiverta (miałem nadzieję, że kiedyś zagra u nas...), który buja się po Europie, a teraz gra we Francji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?