0

@NaFazieHitman Tymczasowo...
Chyba nikt nie ma złudzeń, że te wszystkie firmy tylko czekają na koniec wojny, żeby wrócić do kacapowa ze swoimi biznesami.

0

No to co. W tym sezonie wygrywamy LE, a w przyszłym LM?

0

0

@Patryczek1426 no to maksymalnie zbliżone do stanu rzeczywistego

0

No to może jeszcze zróbmy tournee po orbicie księżyca...

0

Sorry, ale to między innymi ruchy samego Messiego sprawiły, że stąd odszedł...

3

Nowy bramkarz powinien mieć z miejsca pierwszy skład, a MATS warunek pozostania w składzie w postaci rehabilitacji.

5

ja w ogóle cały czas jak słyszę jego nazwisko, to mam wrażenie, że ciągle jest u nas, tylko że na wypożyczeniu xD

2

Podrzuci mi ktoś legitne źródło zarobków naszych grajków?

1

Ja bym go jednak wypożyczył, bo talent ma, jest młody i może musi się odblokować.
Żeby nie było tak jak z Thiago...

0

@Peciak Dest musiałby być wybitnym obrońcą, żeby poradzić sobie na LO z prawą nogą. A nim jest.

1

@Mikorolloo jakiś trop jest ;)

0

@Suzu żeby w razie "w'' był pod grą

jak grał, to szło mu całkiem nieźle; jakoś krótko przed jego kontuzją wszyscy się jarali, że strzelił te kilka goli w kilka spotkań

imo nie mamy jeszcze na tyle silnej kadry, żeby rezygnować całkowicie z jednego z 3 środkowych napadziorów (jest Auba, Luuk i właśnie Nazario)

przy czym Auba to jest ofc pierwszy wybór, a Luuk potrafi tylko (i aż) głowę dostawić

Nazario jest bardziej wszechstronny

w razie kontuzji (ha tfu!) Auby, nie mamy nikogo na "9", w widać, że Xaviemu na klasycznej 9 zależy

pozdro

1

@pioz123 "ruska firma za zerwanie umowy może tylko zyskać jeśli Barca wypłaci im odszkodowanie"

A kto w obecnej sytuacji zmusi do tego Barcelonę?
Odpowiedź:
nikt.

1

co ma na sobie Sergi na tym zdjęciu? to jakaś bluza treningowa?
jest do kupienia w sklepie?

1

@kkbarca głównie interesy ze szwabami

9

@pioz123 "zerwanie takiej umowy może być bardzo kosztowne jeśli chodzi o odszkodowanie jakie by musiała wypłacić Barca"

są rzeczy, które są bezcenne...

ManU i Szalke mogły, a WIĘCEJ NIŻ KLUB, to już nie?

1

Mógłby tak co rok ;)

1

@Lokerss123 Nom. I okaże się, że "zamienił stryjek..." jak odejdzie Dembuś i w kolejnym klubie skończą się jego problemy zdrowotne, a my zostaniemy ze szklanym Halandem.

0

No i elo.

6

Mam co raz większe wątpliwości co do sprowadzenia Hohlanda.
Bardzo możliwe, że gość okaże się jednak szklanką.
Nie jest to też typ piłkarza dostosowany do naszego stylu gry.
W dodatku Auba prezentuje się świetnie..

2

Szkoda. W przesądzonych na naszą korzyść spotkaniach powinien dostawać te 15 minut.

0

@Bobo25 heh, dzięki za wołanko ;)

ja ogólnie mam wrażenie, że Hiszpania jako taka ma często wyjebongo w ważne sprawy i sprawiają wrażenie, jakby leżeli gdzieś w Am. Pd.

0

@Bobo25 "to też Cie nie dziwi czy jednak dziwi?"
i tak i nie

5

1

@Kgorecki2500 najlepszy był ten typ z BBC, co podszedł do desantujących ruskich na tym lotnisku xD

4

@Messibestplayerintheworld no i proszę, nagle wszyscy chcą do Barcy, nawet za mniejszą pensję :)
a miało być tak źle

0

I bardzo dobrze. Pośród typowych tiki-tacznych zawodników musi być przynajmniej jeden zadaniowiec.

0

@Batys o kruca, już 64km? :O
skąd info?

0

@mindbender84 a Xavi odbudował Dej Onga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?