Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NaFazieHitman Tymczasowo...
Chyba nikt nie ma złudzeń, że te wszystkie firmy tylko czekają na koniec wojny, żeby wrócić do kacapowa ze swoimi biznesami.
0
No to co. W tym sezonie wygrywamy LE, a w przyszłym LM?
0
@Zbyszard dobra, sam sobie odpowiedziałem
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries
0
@Patryczek1426 no to maksymalnie zbliżone do stanu rzeczywistego
0
No to może jeszcze zróbmy tournee po orbicie księżyca...
0
Sorry, ale to między innymi ruchy samego Messiego sprawiły, że stąd odszedł...
3
Nowy bramkarz powinien mieć z miejsca pierwszy skład, a MATS warunek pozostania w składzie w postaci rehabilitacji.
5
ja w ogóle cały czas jak słyszę jego nazwisko, to mam wrażenie, że ciągle jest u nas, tylko że na wypożyczeniu xD
2
Podrzuci mi ktoś legitne źródło zarobków naszych grajków?
1
Ja bym go jednak wypożyczył, bo talent ma, jest młody i może musi się odblokować.
Żeby nie było tak jak z Thiago...
0
@Peciak Dest musiałby być wybitnym obrońcą, żeby poradzić sobie na LO z prawą nogą. A nim jest.
1
@Mikorolloo jakiś trop jest ;)
0
@Suzu żeby w razie "w'' był pod grą
jak grał, to szło mu całkiem nieźle; jakoś krótko przed jego kontuzją wszyscy się jarali, że strzelił te kilka goli w kilka spotkań
imo nie mamy jeszcze na tyle silnej kadry, żeby rezygnować całkowicie z jednego z 3 środkowych napadziorów (jest Auba, Luuk i właśnie Nazario)
przy czym Auba to jest ofc pierwszy wybór, a Luuk potrafi tylko (i aż) głowę dostawić
Nazario jest bardziej wszechstronny
w razie kontuzji (ha tfu!) Auby, nie mamy nikogo na "9", w widać, że Xaviemu na klasycznej 9 zależy
pozdro
1
@pioz123 "ruska firma za zerwanie umowy może tylko zyskać jeśli Barca wypłaci im odszkodowanie"
A kto w obecnej sytuacji zmusi do tego Barcelonę?
Odpowiedź:
nikt.
1
co ma na sobie Sergi na tym zdjęciu? to jakaś bluza treningowa?
jest do kupienia w sklepie?
1
@kkbarca głównie interesy ze szwabami
9
@pioz123 "zerwanie takiej umowy może być bardzo kosztowne jeśli chodzi o odszkodowanie jakie by musiała wypłacić Barca"
są rzeczy, które są bezcenne...
ManU i Szalke mogły, a WIĘCEJ NIŻ KLUB, to już nie?
1
Mógłby tak co rok ;)
1
@Lokerss123 Nom. I okaże się, że "zamienił stryjek..." jak odejdzie Dembuś i w kolejnym klubie skończą się jego problemy zdrowotne, a my zostaniemy ze szklanym Halandem.
0
No i elo.
6
Mam co raz większe wątpliwości co do sprowadzenia Hohlanda.
Bardzo możliwe, że gość okaże się jednak szklanką.
Nie jest to też typ piłkarza dostosowany do naszego stylu gry.
W dodatku Auba prezentuje się świetnie..
2
Szkoda. W przesądzonych na naszą korzyść spotkaniach powinien dostawać te 15 minut.
0
@Bobo25 heh, dzięki za wołanko ;)
ja ogólnie mam wrażenie, że Hiszpania jako taka ma często wyjebongo w ważne sprawy i sprawiają wrażenie, jakby leżeli gdzieś w Am. Pd.
0
@Bobo25 "to też Cie nie dziwi czy jednak dziwi?"
i tak i nie
5
https://sport1.pl/real-madryt-nie-poszedl-w-slady-innych-rosjanie-nadal-sponsoruja-krolewskich/
jakoś mnie to nie dziwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 najlepszy był ten typ z BBC, co podszedł do desantujących ruskich na tym lotnisku xD
4
@Messibestplayerintheworld no i proszę, nagle wszyscy chcą do Barcy, nawet za mniejszą pensję :)
a miało być tak źle
0
I bardzo dobrze. Pośród typowych tiki-tacznych zawodników musi być przynajmniej jeden zadaniowiec.
0
@Batys o kruca, już 64km? :O
skąd info?
0
@mindbender84 a Xavi odbudował Dej Onga