4

@Mario96w Nom, trochę szkoda, że tak późno.
W sumie to podobnie żałowałem, że Suareza jeszcze z Ajaxu nie ściągnęlismy..

38

Ale to dobrze, że ściągnęliśmy tego Obamę-Younga, a nie jakiś szrot pokroju Moraty.

0

Nie no, na takie momenty powstało "iksde"

XD

2

Barca znowu jest piękna!

2

Ależ pięknie pressujemy. Miód na me oczy.

0

WHERE GAVI

8

Szacun. Wszystkie drużyny klubowe i narodowe Rosji powinny zostać wykluczone z międzynarodowych rozgrywek.
Jeśli jedna UEFA się zesra, to my powinniśmy olać wyjazd na mecz z kacapami.

0

Mundo dało nasz najsilniejszy skład na dzisiaj. Jestem za.

0

Footroll z ogromnym RiGCzem na temat meczu Polski z Rosją:


0

w sumie byłby pierwszy Polak w Barcelonie...

0

@MIX10 masz na myśli redakcję? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@SenoX ja coś kojarzę, że za czasów Ibry jeszcze

0

tej, a to nie było czasem tak, że kiedyś Barca miała kijowe relacje z Raiolą??

1

@Sau_Ron o to to to
mam identyko, odcinki są długie, a też nie chce mi się całości oglądać
tak samo z innymi programami w KS

0

@Ptasior No ale jak @Yoshi94 wspomniał, oni już ważą więcej niż Xavi i Iniesta.
Napisałeś, że piłka idzie do przodu. A ja się nie zgodzę. Uzdolnionych graczy jest mniej niż kiedyś. Takich gwiazd z absolutnego topu.

0

Ma ktoś zlepek pięknych zagrań z wczoraj? Gavi, Pedri, Busi, etc.

7

@Ptasior Oni już wyglądają kosmicznie niekiedy. Potwory dwa.

Pozdro LdF, lubiłem.

0

@scorpion93 "Czyli jakby bramkarz zmienił lot piłki ale nadal byłby gol to samobój?"
oczywiście, że nie

2

Pedri i Gavi mają odpowiednio 19 i 17 lat...
Jak sobie przypomnę, gdzie w ich wieku byli Xavi i Iniesta (oczywiście byli bardzo perspektywiczni i zapowiadali się na świetnych piłkarzy), to mam ciary.
Ta (obecna) dwójka, jeśli zostanie w Barcelonie na lata, będzie rządziła środkiem pola bardziej niż wspomnieni.

0

Beka, że zaliczyli tą bramkę Aubie.

2

@Pawel13sz "[Toni Juanmarti]
— BarcaInfo "

to trochę jak

“You miss 100% of the shots you don't take – Wayne Gretzky – Michael Scott”

xD

0

To tak jak czynnik "xD" tylko lepszy? xD

0

Barca?? TOP!

0

Na trybunach wszyscy grzecznie w maseczkach xD Celebracja życia xD

2

Tam jest jakiś konkurs orkiestr dętych, czy co do wuja??

0

Brama, uśmiech, salto!
I TAK MA BYĆ!

1

@vangoor Powiem tak:
Żeby wygrać, musimy strzelić jedną bramkę więcej.
Więc jeśli ludzie mnie pytają, to tak - stawiam na atak.

3

Dembouz - Auba - Adama

tak bym to dzisiaj widział

1

Auba koniecznie w wyjściowym.
Gość ma się ogrywać i złapać wysoką formę w walce o miejsce w LM i zajście w LE jak najdalej.

0

@Borneo Auba został ściągnięty, bo tak naprawdę nie mieliśmy dobrej klasycznej "9" i myślę, że będzie tam głównie grał, a Depay może grać na każdej pozycji w ataku i jako mediapunta, więc myślę, że taki zawodnik jest ceniony przez Xaviego.
No a z Fatim to tak naprawdę nic nie wiadomo... Na miejscu trenera, zarządu, drużyny robiłbym wszystko, żeby wrócił, wspierałbym go itd., ale myślę, że nie powinno się go traktować jak kogoś, kto po prostu wróci po kontuzji i będzie robił różnicę jak wcześniej. Powinniśmy go traktować jako ewentualną wartość dodaną za jakiś czas; jak potencjalny transfer, ale bez gwarancji powodzenia.

A o Dembusiu to mi się nawet nie chce pisać, bo już nie wiem co o nim myśleć xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?