Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sdg coś mnie chyba ominęło... w którym roku był z nami łączony??
0
W tej nitce wrzucamy piłkarzy, którzy byli mocno łączeni z Barcą i co do których mieliście nadzieję, że do nas przejdą, bo uważaliście ich za świetnych graczy, a potem okazało się, że nie zaistnieli w piłce na najwyższym poziomie.
Ja zaczynam:
Giuseppe Rossi (Villareal).
0
@Borneo Jednak Depay to trochę wyższa półka niż Nazario i myślę, że Xavi da mu jeszcze sporo czasu, żeby wyłuskać jego najlepszą wersję. Nie jest to absolutny top pilkarzy i nigdy nie będzie, ale Depay w formie to zawodnik na miarę naszych możliwości.
0
@Blantozaur 3 - ktoś tam rzuca dobrym koksem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Messibestplayerintheworld Jezu, w końcu...
więc na rewanż z Napoli będzie dostępny, dobrze
0
kiedy wraca Araujo?
0
@foczkyyyhg dziękuję :*
1
@zeko0 Nie no, tak bardziej poważnie to też bym to ustawił tak jak Ty mniej więcej:
Dembouz - Auba - Adama
Gavi - Pedri
De Jong
Alba - Garcia (z bólem go tu wstawiam) - Pikej - Dest
0
@foczkyyyhg edytowałeś i teraz będzie, żem ślepy :(
0
@IronSanHybrid daj link
0
@Maker0 Jego ekwilibrystyczne zagranie było bliżej bramki niż każdy strzał Torresa.
0
@Kgorecki2500 Polsce.
0
@mm1986 na Carrer de Sants?
0
@Kgorecki2500 walisz wiadro?
1
@foczkyyyhg Ferrari to było top za Schumachera.
0
@IronSanHybrid co tam ciekawego mówią?
1
Barca - Napoli
strzały celne:
5 - 4
strzały niecelne:
12 - 0
z czym do ludzi
0
@sdg hmm, od dłuższego czasu Dembouz gra z prawej, a wydaje mi się, że więcej mieliśmy z niego korzyści jak grał po lewej i często ścinał do środka, żeby oddać strzał... jakoś dynamiczniej potrafił zmienić kierunek biegu; tak go pamiętam na tej lewej
0
@zeko0 Hmm, w sumie można by na dwóch środkowych napastników i skrzydłowymi:
Dembouz - Luuk + Auba - Traore
Gavi - De Jong - Pedri
Alba - Pikej - Dest
wiem, poniosło mnie xD
1
@sdg ale mam na myśli, że to Ferrana trza było zdjąć
0
Po cholerę Xavi tego Adamę ściągał, to ja nie wiem...
1
@Firestone Traore niepotrzebnie zdjął
0
@teacherakademicki Pedro > Torres. Fakt nie opinia.
1
@zeko0 no Luuk i Auba razem na boisku to tak nie bardzo.
Adama - Auba - Dembouz. Tak to widzę.
2
@POLAK12345 Torres powinien mieć osobną kategorię, coś jak drugie dno.
0
@analitykTaktyki nie żałosna imo, ale nie - nie została
4
To Traore powinien zostać na boisku, nie Torres.
0
Po cholerę Dembouz tak odkręca te wrzutki :/
0
Dest... o jakieś 80 minut za późno.
1
A tak w ogóle, to Rangersi prowadzą na wyjeździe z BVB 3:0
:O