0

@sdg coś mnie chyba ominęło... w którym roku był z nami łączony??

0

W tej nitce wrzucamy piłkarzy, którzy byli mocno łączeni z Barcą i co do których mieliście nadzieję, że do nas przejdą, bo uważaliście ich za świetnych graczy, a potem okazało się, że nie zaistnieli w piłce na najwyższym poziomie.
Ja zaczynam:

Giuseppe Rossi (Villareal).

0

@Borneo Jednak Depay to trochę wyższa półka niż Nazario i myślę, że Xavi da mu jeszcze sporo czasu, żeby wyłuskać jego najlepszą wersję. Nie jest to absolutny top pilkarzy i nigdy nie będzie, ale Depay w formie to zawodnik na miarę naszych możliwości.

0

@Blantozaur 3 - ktoś tam rzuca dobrym koksem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Messibestplayerintheworld Jezu, w końcu...
więc na rewanż z Napoli będzie dostępny, dobrze

0

kiedy wraca Araujo?

0

@foczkyyyhg dziękuję :*

1

@zeko0 Nie no, tak bardziej poważnie to też bym to ustawił tak jak Ty mniej więcej:
Dembouz - Auba - Adama
Gavi - Pedri
De Jong
Alba - Garcia (z bólem go tu wstawiam) - Pikej - Dest

0

@foczkyyyhg edytowałeś i teraz będzie, żem ślepy :(

0

@IronSanHybrid daj link

0

@Maker0 Jego ekwilibrystyczne zagranie było bliżej bramki niż każdy strzał Torresa.

0

@Kgorecki2500 Polsce.

0

@mm1986 na Carrer de Sants?

0

@Kgorecki2500 walisz wiadro?

1

@foczkyyyhg Ferrari to było top za Schumachera.

0

@IronSanHybrid co tam ciekawego mówią?

1

Barca - Napoli
strzały celne:
5 - 4
strzały niecelne:
12 - 0

z czym do ludzi

0

@sdg hmm, od dłuższego czasu Dembouz gra z prawej, a wydaje mi się, że więcej mieliśmy z niego korzyści jak grał po lewej i często ścinał do środka, żeby oddać strzał... jakoś dynamiczniej potrafił zmienić kierunek biegu; tak go pamiętam na tej lewej

0

@zeko0 Hmm, w sumie można by na dwóch środkowych napastników i skrzydłowymi:
Dembouz - Luuk + Auba - Traore
Gavi - De Jong - Pedri
Alba - Pikej - Dest


wiem, poniosło mnie xD

1

@sdg ale mam na myśli, że to Ferrana trza było zdjąć

0

Po cholerę Xavi tego Adamę ściągał, to ja nie wiem...

1

@Firestone Traore niepotrzebnie zdjął

0

@teacherakademicki Pedro > Torres. Fakt nie opinia.

1

@zeko0 no Luuk i Auba razem na boisku to tak nie bardzo.
Adama - Auba - Dembouz. Tak to widzę.

2

@POLAK12345 Torres powinien mieć osobną kategorię, coś jak drugie dno.

0

@analitykTaktyki nie żałosna imo, ale nie - nie została

4

To Traore powinien zostać na boisku, nie Torres.

0

Po cholerę Dembouz tak odkręca te wrzutki :/

0

Dest... o jakieś 80 minut za późno.

1

A tak w ogóle, to Rangersi prowadzą na wyjeździe z BVB 3:0
:O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?