3

Ferran(do) Torres.
To nawet nie jest on.

2

Dembouz ta Torresa, koniecznie.

1

Z taką grą, to dostalibyśmy bęcki od Amici Wronki w Pucharze Intertoto.

2

@UbranyNaBialo Zielu, Pan Piłkarz.

0

@Dawid66 po angielsku śmiga elegancko

0

No ale Panie Obama, takie przyjęcie, to ja Cię prosza...

1

@AlwaysBlaugrana bo jest 2x lepszy, proste

0

Też na strumyku macie na fullscreenie proporcje bliskie 4:3?

0

A tak btw., to TVP nie miało praw do Ligi Europy??

0

Barca, Barca, Baaarcaa!

0

@RonnieVEB o@MrPGG
A o uBlocku nie słyszeli???

5

@masq viaplay I oczywiście niezawodny strumyk :))

1

@Krychaaa10 daj foto mordo

1

W końcu bez hamulcowego Busiego.

0

Marka jak poleciała xD

38

My Ciebie też Ivanku :*

0

Nie mogę się doczekać.

0

Ja nie wiem.

7

@PatrychoO mam nadzieję, że jednak nie na krótko

0

@Encore to idę spać

3

@Encore jestem, ale dla mnie to dalej wieczór

0

@ArterkHD
schabowy jest król kotletów, jak szczupak jest król wód

3

@klopx tłuszcz waży więcej niż mięśnie

1

@Pilka_jest_okragla Trybuny welcome to.

1

@amanter no i elegancko

0

Auba będzie mógł zagrać w najbliższym meczu?

0

@Sau_Ron Aubombayang

0

@MeMyselfAndI Sofa Score lepsza

0

@Chaoss a jakby okładała Ciebie?

1

@AdiKingu96 tak tak, a potem wyślę całą kasę czeczenom

Nie ze mną te numery.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?