Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ferran(do) Torres.
To nawet nie jest on.
2
Dembouz ta Torresa, koniecznie.
1
Z taką grą, to dostalibyśmy bęcki od Amici Wronki w Pucharze Intertoto.
2
@UbranyNaBialo Zielu, Pan Piłkarz.
0
@Dawid66 po angielsku śmiga elegancko
0
No ale Panie Obama, takie przyjęcie, to ja Cię prosza...
1
@AlwaysBlaugrana bo jest 2x lepszy, proste
0
Też na strumyku macie na fullscreenie proporcje bliskie 4:3?
0
A tak btw., to TVP nie miało praw do Ligi Europy??
0
Barca, Barca, Baaarcaa!
0
@RonnieVEB o@MrPGG
A o uBlocku nie słyszeli???
5
@masq viaplay I oczywiście niezawodny strumyk :))
1
@Krychaaa10 daj foto mordo
1
W końcu bez hamulcowego Busiego.
0
Marka jak poleciała xD
38
My Ciebie też Ivanku :*
0
Nie mogę się doczekać.
0
Ja nie wiem.
7
@PatrychoO mam nadzieję, że jednak nie na krótko
0
@Encore to idę spać
3
@Encore jestem, ale dla mnie to dalej wieczór
0
@ArterkHD
schabowy jest król kotletów, jak szczupak jest król wód
3
@klopx tłuszcz waży więcej niż mięśnie
1
@Pilka_jest_okragla Trybuny welcome to.
1
@amanter no i elegancko
0
Auba będzie mógł zagrać w najbliższym meczu?
0
@Sau_Ron Aubombayang
0
@MeMyselfAndI Sofa Score lepsza
0
@Chaoss a jakby okładała Ciebie?
1
@AdiKingu96 tak tak, a potem wyślę całą kasę czeczenom
Nie ze mną te numery.