Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamyk_23 imo MOTM
0
W końcówce meczu Busi wielokrotnie dobrze ustawiał się w okolicach 18. metra i był zupełnie niekryty. Widzieliście to? Nie dostał żadnego podania :/
0
Albo Ariana @dzbanke
0
@Nhyz -1, bo z De Jonglem
0
@20krzysiek wiedziałem xD
1
@msmsms on z Podlasia może
1
@raben24 co powiedział?
1
@MrPGG po angielsku śmiga normalnie
3
@MrShakira zesra się
4
@Survier A ja tam liczę, że z Depaya będą jeszcze ludzie.
7
De Jong znowu najgorszy na boisku.
2
@IronSanHybrid on tym swoim angielskim ogarnie sobie masę fanów w juesej ;)
2
@Deeespacito to opitole cały garnek
1
@maciar *meczów
1
Ile bramek strzelimy, tyle talerzy pomidorowej zjem.
A zjadłem już 4 dzisiaj!
1
@barcelonaLM "Dubai d'Or"
xDDDDDDD
1
@CuleNaZawsze1899 "ostatnio kiepsko z tym"
nic się nie zmieniło, strumyk płynie ;)
0
@kuz opcja nr 2. ;)
0
@kuz jeden ton mojej wypowiedzi jest zamierzony i miał być raczej jedynym, heh
co masz na myśli?
0
@VamosGirl ale ja to wszystko wiem ziomeczku ;)
miałem na myśli to, że zdaję sobie sprawę z trudności, ale nie ma nudy :)
1
Heh, ogólnie jesteśmy "trochę" w dupie, ale od ładnych paru lat nie śledziłem tego co się dzieje w klubie z większym zainteresowaniem :)
0
@domin0o @Cariones bardziej łamliwy niż Dembouz?
2
Akurat: Bambele out, Coman in.
10
@MesQueUnClub96 Lewandowski
1
Ale to ty dzwonisz.
0
@raben24 no ja odpalam fcbarca.com na fonie odpalam tylko na lisku z ublokiem ;)
inaczej nie da się tu siedzieć
0
@raben24 polecam wtyczkę uBlock
5
@Barca1992 i jeszcze kosa z Polakami
0
@kazbychu bo to on!
1
A tego Cavaniego labamble pamiętajo? ;)
https://ringthedamnbell.files.wordpress.com/2018/04/crow-sting-1.jpg
#gimbynieznajo