0

@kamyk_23 imo MOTM

0

W końcówce meczu Busi wielokrotnie dobrze ustawiał się w okolicach 18. metra i był zupełnie niekryty. Widzieliście to? Nie dostał żadnego podania :/

0

Albo Ariana @dzbanke

0

@Nhyz -1, bo z De Jonglem

0

@20krzysiek wiedziałem xD

1

@msmsms on z Podlasia może

1

@raben24 co powiedział?

1

@MrPGG po angielsku śmiga normalnie

3

@MrShakira zesra się

4

@Survier A ja tam liczę, że z Depaya będą jeszcze ludzie.

7

De Jong znowu najgorszy na boisku.

2

@IronSanHybrid on tym swoim angielskim ogarnie sobie masę fanów w juesej ;)

2

@Deeespacito to opitole cały garnek

1

@maciar *meczów

1

Ile bramek strzelimy, tyle talerzy pomidorowej zjem.
A zjadłem już 4 dzisiaj!

1

@barcelonaLM "Dubai d'Or"

xDDDDDDD

1

@CuleNaZawsze1899 "ostatnio kiepsko z tym"
nic się nie zmieniło, strumyk płynie ;)

0

@kuz opcja nr 2. ;)

0

@kuz jeden ton mojej wypowiedzi jest zamierzony i miał być raczej jedynym, heh

co masz na myśli?

0

@VamosGirl ale ja to wszystko wiem ziomeczku ;)
miałem na myśli to, że zdaję sobie sprawę z trudności, ale nie ma nudy :)

1

Heh, ogólnie jesteśmy "trochę" w dupie, ale od ładnych paru lat nie śledziłem tego co się dzieje w klubie z większym zainteresowaniem :)

0

@domin0o @Cariones bardziej łamliwy niż Dembouz?

2

Akurat: Bambele out, Coman in.

10

@MesQueUnClub96 Lewandowski

1

Ale to ty dzwonisz.

0

@raben24 no ja odpalam fcbarca.com na fonie odpalam tylko na lisku z ublokiem ;)
inaczej nie da się tu siedzieć

0

@raben24 polecam wtyczkę uBlock

5

@Barca1992 i jeszcze kosa z Polakami

0

@kazbychu bo to on!

1

A tego Cavaniego labamble pamiętajo? ;)
https://ringthedamnbell.files.wordpress.com/2018/04/crow-sting-1.jpg

#gimbynieznajo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?