0

Dawać Nazario.

2

@HypeR I chyba 7 ;)

0

@koksik2700 5ty komentarz z odpowiedzią na moje pytanie...
Dzięki ;)

1

@AllBundy 9/11 inside job

7

@lukkobe śpi jeszcze

0

Dembouz chciałby zarabiać 40 baniek brutto, czyli 20 netto, tak?
A teraz ile zarabia?

1

@brains lobotomia

0

Jeśli do końca sezonu nie wskoczy na TOP poziom, to sprzedać.

1

@GeneralXavi ja już mam większy sentyment do Masze niż Pikeja.

0

PES Mobile otrzyma w ogóle aktualizację?

0

@Harnas2 rozwiniesz z tym Kluivertem?

1

Święta, Boże Narodzenie... Bóg piłki nożnej był jeden ;)



WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

0

jaki to jest agent xD

1

@ElKamil @IAmLegend miał być w wigilię, będzie dzień później ze względu na pogodę

0

@Criss18Barca jak od tyłu, to może byśmy od bramkarza zaczęli...

4

@Rhaan spokojnie, dzisiaj słupek, więc jest co raz bliżej ;)

8

Dembele pokazuje jaki jest sekret jego dobrej gry w ostatnich spotkaniach:
https://c.tenor.com/lPz0z1Wljl4AAAAC/ousmane-dembele.gif

1

@DaPidejpi wiesz, jak Pep i Lucho prowadzili kompletne maszyny, tam wszystko trybiło, każdy ufał każdemu, grał każdy z każdym, a od paru lat, jak to już wielokrotnie tu pisano - Messi pudrował trupa

śmiem nawet twierdzić, że z Messim gralibyśmy dzisiaj o 2gie miejsce w tabeli

dlatego jestem w stanie zrozumieć, że w ostatnich latach każdy szukał głównie Messiego

0

@DaPidejpi dlatego napisałem, że to zrozumiałe

9

@Emhyr i dlatego Dembuś jest taki piękny

0

@Rewolucja123 o Fatiego się nie martwię, bo po roku wrócił tak samo dobry

mam za to nadzieję, że rozbrat z futbolem dobrze zrobi Depayowi i będzie wzmocnieniem składu

0

@Worny ładnie go zapakować i wysłać za darmo

0

@Transu96 paradoksalnie hamował rozwój wszystkich graczy, bo co mecz wszyscy grali na niego (co poniekąd zrozumiałe) i czekali co Messi zrobi

0

@FCBMati10 ja tam się uśmiechnąłem xD

4

@FCBMati10 Tu raczej nie chodzi o chwalenie Kounde, a niechęć do Alby (jak najbardziej uzasadnioną).

1

@Kamiloza91 Abde to pomyłka. Nie wiem skąd tu taki hype na niego.

2

@czosnekfcb a Araujo głową i dlatego ma taki rudy pasek na łbie

0

@matirix20 w tym sezonie zdecydowanie częściej decyduje się na strzały zza pola karnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?