Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać Nazario.
2
@HypeR I chyba 7 ;)
0
@koksik2700 5ty komentarz z odpowiedzią na moje pytanie...
Dzięki ;)
1
@AllBundy 9/11 inside job
7
@lukkobe śpi jeszcze
0
Dembouz chciałby zarabiać 40 baniek brutto, czyli 20 netto, tak?
A teraz ile zarabia?
1
@brains lobotomia
0
Jeśli do końca sezonu nie wskoczy na TOP poziom, to sprzedać.
1
@GeneralXavi ja już mam większy sentyment do Masze niż Pikeja.
0
PES Mobile otrzyma w ogóle aktualizację?
0
@Harnas2 rozwiniesz z tym Kluivertem?
1
Święta, Boże Narodzenie... Bóg piłki nożnej był jeden ;)
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
0
jaki to jest agent xD
1
@ElKamil https://www.jwst.nasa.gov/content/webbLaunch/countdown.html
1
@ElKamil @IAmLegend miał być w wigilię, będzie dzień później ze względu na pogodę
0
@Criss18Barca jak od tyłu, to może byśmy od bramkarza zaczęli...
4
@Rhaan spokojnie, dzisiaj słupek, więc jest co raz bliżej ;)
8
Dembele pokazuje jaki jest sekret jego dobrej gry w ostatnich spotkaniach:
https://c.tenor.com/lPz0z1Wljl4AAAAC/ousmane-dembele.gif
1
@DaPidejpi wiesz, jak Pep i Lucho prowadzili kompletne maszyny, tam wszystko trybiło, każdy ufał każdemu, grał każdy z każdym, a od paru lat, jak to już wielokrotnie tu pisano - Messi pudrował trupa
śmiem nawet twierdzić, że z Messim gralibyśmy dzisiaj o 2gie miejsce w tabeli
dlatego jestem w stanie zrozumieć, że w ostatnich latach każdy szukał głównie Messiego
8
@Sulimo ten dobry?
https://img.ifunny.co/images/b590e0378f1c9895223c929778000c0ed7dadf43e97bb24b91beb76c5343d2b0_1.jpg
0
@DaPidejpi dlatego napisałem, że to zrozumiałe
9
@Emhyr i dlatego Dembuś jest taki piękny
0
@Rewolucja123 o Fatiego się nie martwię, bo po roku wrócił tak samo dobry
mam za to nadzieję, że rozbrat z futbolem dobrze zrobi Depayowi i będzie wzmocnieniem składu
0
@Worny ładnie go zapakować i wysłać za darmo
0
@Transu96 paradoksalnie hamował rozwój wszystkich graczy, bo co mecz wszyscy grali na niego (co poniekąd zrozumiałe) i czekali co Messi zrobi
0
@FCBMati10 ja tam się uśmiechnąłem xD
4
@FCBMati10 Tu raczej nie chodzi o chwalenie Kounde, a niechęć do Alby (jak najbardziej uzasadnioną).
1
@Kamiloza91 Abde to pomyłka. Nie wiem skąd tu taki hype na niego.
2
@czosnekfcb a Araujo głową i dlatego ma taki rudy pasek na łbie
0
@matirix20 w tym sezonie zdecydowanie częściej decyduje się na strzały zza pola karnego