0

@escarabajo Wyrażamy zainteresowanie wieloma doświadczonymi piłkarzami, ale to nie znaczy, że ściągniemy wszystkich. Z piłkarzy, których wymieniłeś, jestem najbardziej za transferem Alexisa, który może grać na kilku pozycjach w ataku. Typowa "9" też by nam się przydała, więc Cavaniego też chętnie przyjmę.

0

@amanter Ja bym dał Umtitiemu jeszcze realną szansę na udowodnienie swojej wartości.

0

@juliacicha nie wiem

1

@Herato Villa też nie był zły ;)

11

@ściah tak

1

1

@Ojciec5tkidzieci bodajże w Fallout Tactics też dubbingował :)

1

@NorbiTBOB a wiesz, że mogłoby być lepiej niż przy obecnej kadrze? xD

@Bogan ten sezon w Arsenalu, to miał mega:
Najlepszy piłkarz sezonu według kibiców: 2014/15
Piłkarz sezonu Facebook Football Awards: 2014/15
Kids’ Choice Awards ulubiony piłkarz w Wielkiej Brytanii: 2015
Najlepszy piłkarz Arsenalu sezonu: 2014/15
Drużyna sezonu według PFA: 2014/15
Drużyna sezonu Premier League według użytkowników premierleague.com: 2014/15

@Destroyer_of_Worlds
Pytanie, czy u nas nie mógłby się odbudować. Stary nie jest..
A tak patrząc na to, że kto do nas nie przyjdzie, to gubi talent, to może w jego przypadku zadziałało by to odwrotnie.
I tak nie mamy kim grać z przodu, grajków do wyjęcia na rynku jest mało..
No nie wiem, ja bym zaryzykował ;)

0

Ostatnio słyszałem, że ponoć interesujemy się Alexisem Sanchezem. Jak sądzicie, jest sens? Imo gość może grać na każdej pozycji w ataku, zna klub, jest doświadczony, nie schodzi poniżej poziomu, którego Barca i tak teraz nie prezentuje.
Wciągać go, czy nie?

1

@Gacu95 Tak, ale za jego kadencji tylko w końcówkach meczów.
Ja proponuję dać Pikejowi "9" i zrobić z niego nominalnego napadziora :D

1

@masq Pikeja dawać na szpicę. Serio.

0

@Colon Był przekot, lewą nogą wiązał krawaty.
A tak btw., to zawsze mieliśmy w składzie top brazylijca:
Romario, Ronaldo, Rivaldo, Ronaldinho, Neymar... Couthino xD

0

U Stana dzisiaj na chacie stypa w uj.
Flagi Barcy i Legii opuszczone do połowy. A może i nawet zdjęte.

1

@shinthps Ja rozumiem. Jak wygrywają, to się cieszę. Jak przegrywają, to mi smutno :(
Dobrze kibicuję?

1

@PieN Nie powinien podchodzić tak blisko Alby, bo przy jego szczęściu to się jeszcze kontuzją zarazi.

0

@kubix05 dwa razy zmarł??

1

@Harnas2 Dokładnie - jak ktoś do nas przychodzi, to gubi formę, jak odchodzi - to ją buduje. Przykład: taki choćby Digne; w Anglii stał się mega grajkiem.

0

@Emhyr w lidze w bramkach są 48-2
:O

1

@zodiak_10 tylko, że Fati nie zagra

1

@Batys na zawsze mam w serduszku jego kółeczko z Interem

1

Boże, co za kaleki.

0

@Batys byłby lepszy niż Luuk

0

Trudniej to było chybić niż wpakowac do siatki.

0

@Yiamuiaijahaima no mówiłem

0

Spokojnie, w końcu wpadnie.

0

@zorf na pewno nie Riki

1

Dobra, Riki do odstrzału.

0

Dembouz więcej w kilka minut niż Pipej przez cały mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?