0

@zorf proszę bardzo

1

@Malkey95 to akurat, bo gówniana sprawa z tym Markiem

0

@Kinginiesta w lutym.

1

@neeed smakówa

0

Onana lubi to.

8

No to na Bayern trzeba będzie więcej alko zakupić...

0

@panczo zawęziłbym spokojnie do top3

1

@Antimadridista~ inna pozycja

1

Komentarz usunięty

0

@karci0 ciekawe czy dałoby się wypożyczyć Leosia od stycznia do końca sezonu ;)

7

Poza ogólnym smutkiem związanym z odejściem Messiego z Barcy, to teraz pojawił się u mnie jeszcze czynnik sentymentalny związany z tym, że Messi mógłby od stycznia znowu tworzyć magiczny duet z Alvesem.
Takiego zgrania napadziora (czy ogólnie gracza formacji ofensywnej) i bocznego obrońcy piłkarski świat nie widział chyba nigdy.


0

@ściah Dziękuję Panie Januszu.

0

@ściah A dziękuję, to bardzo miłe. Skąd taka sympatia do mojego nicku i avka?

0

W sumie ostatnie słowo należy do niego, prawda?

14

" Alves nigdy nie powinien odejść"
z tym się chyba wszyscy zgodzimy

0

@Herato 6. Ibra

0

@Encore i ten 1 mecz zawieszenia za bułę łokciem w czoło; śmiech na sali

1

Umówmy się, z tą kadrą w takiej sytuacji awans do LM to będzie cud. Co ja gadam, w ogóle do pucharów.

1

@Mario96w ja lubię, z Dorsza albo z Mintaja

8

@Mario96w Endrju.

0

@Nazio87 TVP Sport. Z soboty na niedzielę ok. 4 nad ranem. Wcześniej Kownaś walczy z Heleniusem.

0

No dobra, jutro Fury czy Wilder?
Słucham opinii ekspertów.
IMO Tyson go rozjedzie.

0

@dawidw4 Na moje Goldeneye. Ale możliwe, że przez różnice pokoleń.

0

@TheNekro94 Nie porównuj Pitbulla do tancerza Flamenco ;)

1

@Cadafaz Craig jest najgorszym Bondem ever. Pierce był 10x lepszy, miał to coś Bondowskiego.
https://c.tenor.com/fV3pXfhmG5IAAAAM/james-bond-goldeneye.gif

0

@MXFCB ta, i mój stary

0

@darek60 świzdu, gwizdu ;)
Ale to tak samo jak z Cou, etc.
Za pieniądze z Nejmara mogliśmy kupić cokolwiek, klocki Lego dla Dembele chociaż.

0

@tomek8756 ona jest tak znana i powszechna w necie z tego powodu, że jest modelką?

0

Przypomnijcie mi proszę, jak to było z Griezmanem?
On chciał odejść, czy my go wypchaliśmy?
Czy jedno i drugie?

2

@Bogan "Bronić" i pomyślałem, że to jakiś grajek z Benkifki xD
chyba muszę kawę dopić :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?