Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zorf proszę bardzo
1
@Malkey95 to akurat, bo gówniana sprawa z tym Markiem
0
@Kinginiesta w lutym.
1
@neeed smakówa
0
Onana lubi to.
8
No to na Bayern trzeba będzie więcej alko zakupić...
0
@panczo zawęziłbym spokojnie do top3
1
@Antimadridista~ inna pozycja
1
Komentarz usunięty
0
@karci0 ciekawe czy dałoby się wypożyczyć Leosia od stycznia do końca sezonu ;)
7
Poza ogólnym smutkiem związanym z odejściem Messiego z Barcy, to teraz pojawił się u mnie jeszcze czynnik sentymentalny związany z tym, że Messi mógłby od stycznia znowu tworzyć magiczny duet z Alvesem.
Takiego zgrania napadziora (czy ogólnie gracza formacji ofensywnej) i bocznego obrońcy piłkarski świat nie widział chyba nigdy.
0
@ściah Dziękuję Panie Januszu.
0
@ściah A dziękuję, to bardzo miłe. Skąd taka sympatia do mojego nicku i avka?
0
W sumie ostatnie słowo należy do niego, prawda?
14
" Alves nigdy nie powinien odejść"
z tym się chyba wszyscy zgodzimy
0
@Herato 6. Ibra
0
@Encore i ten 1 mecz zawieszenia za bułę łokciem w czoło; śmiech na sali
1
Umówmy się, z tą kadrą w takiej sytuacji awans do LM to będzie cud. Co ja gadam, w ogóle do pucharów.
1
@Mario96w ja lubię, z Dorsza albo z Mintaja
8
@Mario96w Endrju.
0
@Nazio87 TVP Sport. Z soboty na niedzielę ok. 4 nad ranem. Wcześniej Kownaś walczy z Heleniusem.
0
No dobra, jutro Fury czy Wilder?
Słucham opinii ekspertów.
IMO Tyson go rozjedzie.
0
@dawidw4 Na moje Goldeneye. Ale możliwe, że przez różnice pokoleń.
0
@TheNekro94 Nie porównuj Pitbulla do tancerza Flamenco ;)
1
@Cadafaz Craig jest najgorszym Bondem ever. Pierce był 10x lepszy, miał to coś Bondowskiego.
https://c.tenor.com/fV3pXfhmG5IAAAAM/james-bond-goldeneye.gif
0
@MXFCB ta, i mój stary
0
@darek60 świzdu, gwizdu ;)
Ale to tak samo jak z Cou, etc.
Za pieniądze z Nejmara mogliśmy kupić cokolwiek, klocki Lego dla Dembele chociaż.
0
@tomek8756 ona jest tak znana i powszechna w necie z tego powodu, że jest modelką?
0
Przypomnijcie mi proszę, jak to było z Griezmanem?
On chciał odejść, czy my go wypchaliśmy?
Czy jedno i drugie?
2
@Bogan "Bronić" i pomyślałem, że to jakiś grajek z Benkifki xD
chyba muszę kawę dopić :D