Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pirlo?? Pfff,
dawać Gattuso od razu xD
1
o jaciepiertole, grubo xD
3
@FCbarca750 dziwnie było; po raz kolejny powiedziałem, że więcej nie piję
26
W ogóle jak był news, że przychodzi do nas L. De Jong, to byłem na kacu, albo bardzo mocno niewyspany, bo się podjarałem w uj myśląc, że wyciągamy De Ligta z Juve
xD
8
@Dariusz Maruszczak
czy mógłbyś dodawać w tym spisie opcję "brakujący zawodnicy"?
bo tak zawsze się zastanawiam kogo nie ma ;)
2
Zaczynam nitkę pt. ulubieni z tych mniej oczywistych piłkarzy Barcy:
Kluivert.
3
Komentarz na CBS to czyste złoto.
4
Zamknąć 7 reklam, żeby wejść tu na stronę i przeczytać 1 artykuł xDDD
Odpuszczam sobie wchodzenie tu z telefonu, jest co raz gorzej.
2
@slayer Racja, jestem zdania, że z Etonatorem ojebalibyśmy Inter w następnym sezonie LM. Tym bardziej, że Eto grał wtedy w Interze właśnie ;)
0
Najbardziej pamiętam bramkę z Interem.
0
@martee ja mu daje +30 w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach
zostało 28 ;)
0
@parpe czy to aktorka kina ślizganego?
2
@michal26 Wydaje mi się, że Koeman da mu grać, dopóki ten będzie regularnie strzelał bramki. A że Brajt przychodząc tu był underdogiem, to obecna sytuacja zadziała na niego jeszcze lepiej.
4
Tej, my tu śmieszkujemy, ale będą jaja jak Duński Nazario się odblokuje po odejściu Messiego i walnie 30+ bramek.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
PSG ma Messiego,
my mamy Brejtłejta.
8
Antoni musi zostać koniecznie, po Messim nie mamy mediapunty, a Griezz dostanie teraz więcej swobody i mam wrażenie, że sprawdzi się w tej roli.
3
" jeśli ktoś był do tej pory przeciwny klubom-państwom, to była to właśnie LaLiga. Kiedy my to zgłaszaliśmy, Real i Barça nie wsparły nas, tylko szły na kolację z Al-Khelaifim."
Ale przecież Tebas ma rację. Kto robił interesy z Qatarem? Kto miał ich loga na koszulkach??
0
@Katalonbar "to była zapowiedź całego misternego planu"
Dokładnie - Messi już wtedy dogadał się z PSG.
2
Ja Wam jeszcze tylko przypomnę, że mieliśmy "Qatar" na koszulkach.
xDDD
1
"Messi w PSG"
w ogóle jak to brzmi xD
3
@Krycha1899 A Pique wrzucał post, że Neymar zostaje...
2
@Jinx aha, czyli Puyol wystosował oficjalkę i wszystko się wyjaśniło xD
1
@mejsinio myślę, że ten serial trochę potrwa
0
@SenoX "To powinien być kryminał dla Bartka!"
spokojnie, doczekamy ;)
1
@Lucassito Gdzie tu wina Laporty? Przecież to Bartek zostawił klub tak kijowej kondycji.
0
@PIOTR76BARCA tak się nie stanie; PSG zależy na przedłużeniu kontraktu z Mbappe
2
pozwolę sobie tak to skomentować:
38
Ja powiem tak: Leoś wygrywa Katar i można kończyć piłkę nożną.
1
@Herato STRZELAM JAK PODOLSKI GOL ~ Gural
4
@Criss18Barca sztuczna jak Jordi