1

Pirlo?? Pfff,
dawać Gattuso od razu xD

1

o jaciepiertole, grubo xD

3

@FCbarca750 dziwnie było; po raz kolejny powiedziałem, że więcej nie piję

26

W ogóle jak był news, że przychodzi do nas L. De Jong, to byłem na kacu, albo bardzo mocno niewyspany, bo się podjarałem w uj myśląc, że wyciągamy De Ligta z Juve
xD

8

@Dariusz Maruszczak
czy mógłbyś dodawać w tym spisie opcję "brakujący zawodnicy"?
bo tak zawsze się zastanawiam kogo nie ma ;)

2

Zaczynam nitkę pt. ulubieni z tych mniej oczywistych piłkarzy Barcy:

Kluivert.

3

Komentarz na CBS to czyste złoto.

4

Zamknąć 7 reklam, żeby wejść tu na stronę i przeczytać 1 artykuł xDDD
Odpuszczam sobie wchodzenie tu z telefonu, jest co raz gorzej.

2

@slayer Racja, jestem zdania, że z Etonatorem ojebalibyśmy Inter w następnym sezonie LM. Tym bardziej, że Eto grał wtedy w Interze właśnie ;)

0

Najbardziej pamiętam bramkę z Interem.

0

@martee ja mu daje +30 w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach
zostało 28 ;)

0

@parpe czy to aktorka kina ślizganego?

2

@michal26 Wydaje mi się, że Koeman da mu grać, dopóki ten będzie regularnie strzelał bramki. A że Brajt przychodząc tu był underdogiem, to obecna sytuacja zadziała na niego jeszcze lepiej.

4

Tej, my tu śmieszkujemy, ale będą jaja jak Duński Nazario się odblokuje po odejściu Messiego i walnie 30+ bramek.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

PSG ma Messiego,
my mamy Brejtłejta.

8

Antoni musi zostać koniecznie, po Messim nie mamy mediapunty, a Griezz dostanie teraz więcej swobody i mam wrażenie, że sprawdzi się w tej roli.

3

" jeśli ktoś był do tej pory przeciwny klubom-państwom, to była to właśnie LaLiga. Kiedy my to zgłaszaliśmy, Real i Barça nie wsparły nas, tylko szły na kolację z Al-Khelaifim."

Ale przecież Tebas ma rację. Kto robił interesy z Qatarem? Kto miał ich loga na koszulkach??

0

@Katalonbar "to była zapowiedź całego misternego planu"
Dokładnie - Messi już wtedy dogadał się z PSG.

2

Ja Wam jeszcze tylko przypomnę, że mieliśmy "Qatar" na koszulkach.

xDDD

1

"Messi w PSG"

w ogóle jak to brzmi xD

3

@Krycha1899 A Pique wrzucał post, że Neymar zostaje...

2

@Jinx aha, czyli Puyol wystosował oficjalkę i wszystko się wyjaśniło xD

1

@mejsinio myślę, że ten serial trochę potrwa

0

@SenoX "To powinien być kryminał dla Bartka!"

spokojnie, doczekamy ;)

1

@Lucassito Gdzie tu wina Laporty? Przecież to Bartek zostawił klub tak kijowej kondycji.

0

@PIOTR76BARCA tak się nie stanie; PSG zależy na przedłużeniu kontraktu z Mbappe

2

pozwolę sobie tak to skomentować:


38

Ja powiem tak: Leoś wygrywa Katar i można kończyć piłkę nożną.

1

@Herato STRZELAM JAK PODOLSKI GOL ~ Gural

4

@Criss18Barca sztuczna jak Jordi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?