1

@EleanoR a ja myślę, że jednak nastąpi defekacja xD

0

@EleanoR i jak to przełożyć na mecz?

3

Ta Repra jest jak kumpel, co ci się zesrał na imprezie na środku pokoju (mecz ze Słowacją), ale to jednak Twój dobry kumpel (jednak Repra Polski..), przeprosił, dał kwiaty i flachę (mecz z Hiszpanią), no i robisz kolejną imprezę (dzisiaj ze Szwecją) i zastanawiasz się, czy go zaprosić (obejrzeć mecz)...

0

@PatrykBarcelona ech, ile to już razy...

0

@IbrahimAfellay No i bardzo dobrze. My nie zasługujemy na nic. Niech Pan Kryszczano gra i przechodzi dalej, bo zasłużył.

0

@neymarjr_143 a nie lepiej pograć w PESa, prawdziwy symulator piłeczki?

0

@Barca1992 Za duże wahania formy na 1 skład.

0

@DaPidejpi no to spoko, ale jestem wyczulony, bo każdy pomysł na wpis tutaj, to wg wielu próba wyłudzenia zielonych (jakby miały jakiekolwiek znaczenie)

1

@DaPidejpi "marna próba wymuszenia zielonych"
tak, ułożę sobie za nie życie od nowa

ja pier...

0

Taki pomysł mnie naszedł...
Plusujcie poniżej sezon, od którego kibicujecie Barcelonie.
Jeśli takiego nie ma w komentarzach, to go wpiszcie.
Przykładowo, jeśli zaczęliście tak jak ja w sezonie
1998/1999
to plusujcie mój komentarz.


0

o kurde, młody gość :O
szkoda, że tak zjechał z formą, bo byłby obrońca na lata :((

1

" Obecnie sprawa jest jasna: przedłużenie umowy lub sprzedaż Dembélé."

nie no, jasna jak słońce xD

1

@daniel32778 czwarta

7

jakaś ta współczesna piłka taka nie wiem...
kurła, kiedyś to było

0

Kurczę, myślałem, że Henio walnął więcej, a on "tylko" 175.
Whatever, i tak najlepszy zawodnik w historii PL ;)
Co ciekawe, moją opinię podzieliło 2 Angoli, kibiców United i City :)

1

@Rewolucja123 zaraz po karnym Błaszczykowskiego

1

@Adamski69 taka prawda, nie dało by to nic

5

ociechuj, my przeca w Paryżu gramy rewanż, no tak xD

zapomniałem co i jak i myślę sobie "może magia Camp Nou, bla bla bla"

hehe

0

@LeoMessi1994 jak chłopak z obrazka ;)

0

@Coutinho007 no właśnie teraz to sam nie wiem, bo tak rzadko się katalońce decydują na strzał zza pola karnego, że nie wiadomo, który potrafi xD

3

krzyczałem, że w prawo,
Marek słyszał

7

Oczywiście DeJong nie mógł huknąć w dobrej sytuacji zza pola karnego xD

Próba wejścia z piłką do bramki, odcinek 2137.

0

@kuz tak i bramka była taka, że gol

4

to chyba dzięki mnie, bo tak paczę, kiwa kiwa, coś tam nie wiem chyba co robi, mówię DAWAJ SZCZELAJ DEMBE, no i on kompnoł i gol

0

Przynajmniej zostanie więcej czasu, żeby przygotować się do Pucharu Gampera.

0

powiem kutko:


1

@adi7adi8 ło Panie, ale by było xD

1

@tristan87 i teraz nie wiem, czy gardzisz redakcją jak ja

czy jesteś z redakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?