Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@EleanoR a ja myślę, że jednak nastąpi defekacja xD
0
@EleanoR i jak to przełożyć na mecz?
3
Ta Repra jest jak kumpel, co ci się zesrał na imprezie na środku pokoju (mecz ze Słowacją), ale to jednak Twój dobry kumpel (jednak Repra Polski..), przeprosił, dał kwiaty i flachę (mecz z Hiszpanią), no i robisz kolejną imprezę (dzisiaj ze Szwecją) i zastanawiasz się, czy go zaprosić (obejrzeć mecz)...
0
@PatrykBarcelona ech, ile to już razy...
0
@IbrahimAfellay No i bardzo dobrze. My nie zasługujemy na nic. Niech Pan Kryszczano gra i przechodzi dalej, bo zasłużył.
0
@neymarjr_143 a nie lepiej pograć w PESa, prawdziwy symulator piłeczki?
0
@Barca1992 Za duże wahania formy na 1 skład.
0
@DaPidejpi no to spoko, ale jestem wyczulony, bo każdy pomysł na wpis tutaj, to wg wielu próba wyłudzenia zielonych (jakby miały jakiekolwiek znaczenie)
1
@DaPidejpi "marna próba wymuszenia zielonych"
tak, ułożę sobie za nie życie od nowa
ja pier...
0
Taki pomysł mnie naszedł...
Plusujcie poniżej sezon, od którego kibicujecie Barcelonie.
Jeśli takiego nie ma w komentarzach, to go wpiszcie.
Przykładowo, jeśli zaczęliście tak jak ja w sezonie
1998/1999
to plusujcie mój komentarz.
0
o kurde, młody gość :O
szkoda, że tak zjechał z formą, bo byłby obrońca na lata :((
1
" Obecnie sprawa jest jasna: przedłużenie umowy lub sprzedaż Dembélé."
nie no, jasna jak słońce xD
1
@daniel32778 czwarta
7
jakaś ta współczesna piłka taka nie wiem...
kurła, kiedyś to było
0
Kurczę, myślałem, że Henio walnął więcej, a on "tylko" 175.
Whatever, i tak najlepszy zawodnik w historii PL ;)
Co ciekawe, moją opinię podzieliło 2 Angoli, kibiców United i City :)
1
@Rewolucja123 zaraz po karnym Błaszczykowskiego
1
@Adamski69 taka prawda, nie dało by to nic
5
ociechuj, my przeca w Paryżu gramy rewanż, no tak xD
zapomniałem co i jak i myślę sobie "może magia Camp Nou, bla bla bla"
hehe
0
@LeoMessi1994 jak chłopak z obrazka ;)
3
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1614809487m7fgTk5g2C5I8l6b5wzC0V,w400.jpg
XD
0
@Coutinho007 no właśnie teraz to sam nie wiem, bo tak rzadko się katalońce decydują na strzał zza pola karnego, że nie wiadomo, który potrafi xD
3
krzyczałem, że w prawo,
Marek słyszał
7
Oczywiście DeJong nie mógł huknąć w dobrej sytuacji zza pola karnego xD
Próba wejścia z piłką do bramki, odcinek 2137.
0
@kuz tak i bramka była taka, że gol
4
to chyba dzięki mnie, bo tak paczę, kiwa kiwa, coś tam nie wiem chyba co robi, mówię DAWAJ SZCZELAJ DEMBE, no i on kompnoł i gol
3
Messi w domu po meczu:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1613510826e1xhJj4suNSlYWZ5F7HNIf,w400.jpg
0
Przynajmniej zostanie więcej czasu, żeby przygotować się do Pucharu Gampera.
0
powiem kutko:
1
@adi7adi8 ło Panie, ale by było xD
1
@tristan87 i teraz nie wiem, czy gardzisz redakcją jak ja
czy jesteś z redakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)