Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz no właśnie tego chciałem uniknąć, jest ich kilkanaście dziennie
@VamosRakieta ja bym Cię poczytał :)
0
PODSUMOWANIE TYGODNIA
Mam pomysł na taki cykl artykułów na fcbarca.com.
Subiektywny przegląd najważniejszych (zdaniem autora) wydarzeń wokół FC Barcelony. Sam nie mam ostatnio czasu codziennie tu zaglądać, więc cześć ważnych newsów mogłaby mnie ominąć. Myślę, że nie jestem w takiej sytuacji odosobniony ;)
Zachęcam gorąco redaktorów do rozpoczęcia takiego cyklu :)
7
Zamiast Brabajta moglibyśmy wziąć kogokolwiek z Juvenilu, a i tak grałby lepiej...
Mam nadzieję, że od Laporty skończymy z takimi wynalazkami.
12
czyli Emili Rousaud obiecuje walkę z białą rasą
2
@msmsms szkoda, że nie Alba
2
No jest wszystko w porządku,jest dobrze,dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku.Jest git pozdrawiam całą LaRamblę,dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci
1
szkoda strzępić ryja xD
0
@tadzik447 pracuję
0
@DaPi (ง ͠° ͟ل͜ ͡°)ง
0
@DaPi proszę mnie nie obrażać!
4
nie obchodzę świąt, proszę mi zdjąć czapkę Mikołaja
3
mogliście wrzucić tego gola jak taki ładny
0
@Murazor jakby strzelili Polsce, to tak trochę też
0
@IronSanHybrid dalej nim gardzę za bramkę, którą strzelił nam ręką w 1997
1
@pawelke3n rudy jaki bezbek
0
RAMOS
już zarezerwował samolot
XD
0
@Encore 300
(komentarz powinien zawierać bla bla bla)
1
@cules100pro za Laporty to my płaciliśmy za reklamę na naszych koszulkach :) więc jestem spokojny o finanse przy jego ewentualnej kadencji
0
Waszym zdaniem Lapcio ma wygraną w kieszeni?
0
@Dari0G który synem kogo był?
10
Płynie łódką ślepy i jednoręki. Jednoręki wiosłuje zawzięcie, aż tu nagle na środku jeziora, wiosło wypada mu z jedynej ręki i mówi:
– No tośmy, kur*a, dopłynęli.
No i ślepy wysiadł.
1
@Kurkmen nawet w jednym meczu xD
4
Tu trzeba cudu, wpuszczamy samego Pana Jezusa.
0
@GeraltzKatalonii " imprezowiczami piłkarskimi"
to metafora, czy chodzi Ci o Deco, Ronaldinho i resztę paki? :D
0
Będzie manitka, jak nic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Messi od jakiegoś czasu wygląda tak, jakby kiedyś czochrał mnóstwo koksu, a teraz (dłuższy czas temu) wrócił z odwyku.
0
@Pressinho pitolenie, jest wielu świetnych piłkarzy debili
0
@Sulimo a to ten, do widzenia się z panem
2
@messi564 myślę, że zdał sobie sprawę, że to ostatni dzwonek, żeby zostać na CN
0
@Sulimo no dobra, niech będzie