Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo daj mnie te ciastka
17
Jeśli ktoś z Was (tak jak ja) nie oglądał meczu z Węgrami, to zachęcam to zerknięcia na skrót akcji Dembooza:
Ten gość z mniejszą tendencją do łapania kontuzji i lepszym opiekunem (hehe)
byłby w tej chwili top3 na świecie. Niesamowity jest. Szkoda mi go trochę, bo to dobry chłopak, a zawsze coś ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1
@LionelM95 a nawet kawałek (niezrozumiałej przez powyższego) pasty
0
@RobsonPL teraz działa, a nic nie zmieniałem xD
ot, fcbarcakom :P
edit:
tylko z Insta, z TT nie
xDDD
8
co mam nie tak, że nie wyświetlają mi się zdjęcia?? mam firefoxa
1
Jedna z 2 najlepszych "10" w historii kopanej...
:(((
0
@Dariusz Maruszczak a możesz pisać kto nie jest powołany? kontuzje, decyzją trenera, etc.
4
No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git, pozdrawiam całą La Ramblę, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci.
60
Ta nagroda straciła sens z brakiem Daniego Alvesa w kategorii "obrońcy".
1
@El dominatore to ta laska co robi z nimi wywiady dla oficjalnego kanału Barcy na YT
3
czy gra barsa, czy skacze małysz, czy jest ksw, to dalej dzbany pytajo o linki
xD
0
Tylko jedno w głowie mam...
0
"Współpraca tych piłkarzy była coraz lepsza z roku na rok, a jednym z najbardziej ikonicznych momentów był rzut karny w stylu Cruyffa"
@juliacicha to chyba nie do końca było tak...
0
@Ricardinio14 ile masz lat?
0
@Kwiatek67 hahahhaa, tego cygana sam wklejałem jako bodajże wypowiedź Bartka o sytuacji w klubie xD
sam nie wiem gdzie jest gorzej, w reprze u nas, czy na camp nou...
1
@Tomek_TF ja w pewnym momencie też się zastanawiałem czy BCS nie lepsze, bo jest naprawdę świetne, a Saul, to moja ulubiona postać z uniwersum,
ale chyba jednak BB jako całość lepsze
aha, koniecznie jeszcze film obejrzyj! "El Camino"
1
@Tomek_TF w sumie po po BB to chyba tylko dokończyłem seriale gdzie byłem w trakcie, a potem do teraz BCS cisnę; chyba głównie dlatego, że wątpie, bym znalazł coś, co będzie miało podjazd do tej sagi :)
1
@Tomek_TF Tak po prawdzie, to moim też ;)
6
dla fanów Breaking Bad i FC Barcelony ;)
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1599388679ebN3dziWrjOR7VD6XwRA31,w400.jpg
0
Why not both?
0
@Majsteer "prawdziwi kibice"
aha, czyli bezkrytyczna postawa wobec Leo jest wyznacznikiem bycia "prawdziwym kibicem"
bicz, plizzz...
1
@dawidor9 niesmak pozostanie
@Hushovt ten to powinien wyrok usłyszeć
1
@masq Gumisie w wykonaniu śp Andrzeja Zauchy. Serio.
0
Jeśli mecze na Camp Nou będą odbywały się z publicznością na trybunach, to chyba pierwszy raz w historii usłyszymy gwizdy w kierunku Pana Leosia.
3
@VamosRakieta "Messi na razie nic nie powiedział"
wiem, tym bardziej zasługuje na kibicowski ostracyzm
2
@mateuszdabski @MarioVeB! bo jest przeciwko obecnemu zarządowi, więc to zrozumiałe
sam by nie odszedł
20
Wyobrażacie sobie Puyola, który zdejmuje opaskę kapitańską i mówi:
"Chlip, chlip :'( nie mamy wyników, prezes zły, odchodzu, żegnajcie"
No właśnie, ja też nie. Bo to był kapitan. Prawdziwy kapitan.
2
@Hosh daj spokój, kopacze to dzbany jakich mało
za odpowiednią kasą poprą Mundial w Korei Północnej
zero własnego zdania, sprzeciwu, Rigczu
1
Xavi, więcej niż człowiek.
https://www.sport.pl/pilka/7,65082,26178249,kara-smierci-za-bluznierstwo-i-homoseksualizm-xavi-broni-nie.html
0
@Pawelsky taki żart związany z sytuacją w NBA, gdzie gracze odmówili grania kolejnych spotkań play-off z powodu tego, że policja ostrzelała jakiegoś czarnego bandytę