0

@Sulimo daj mnie te ciastka

17

Jeśli ktoś z Was (tak jak ja) nie oglądał meczu z Węgrami, to zachęcam to zerknięcia na skrót akcji Dembooza:



Ten gość z mniejszą tendencją do łapania kontuzji i lepszym opiekunem (hehe)
byłby w tej chwili top3 na świecie. Niesamowity jest. Szkoda mi go trochę, bo to dobry chłopak, a zawsze coś ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1

@LionelM95 a nawet kawałek (niezrozumiałej przez powyższego) pasty

0

@RobsonPL teraz działa, a nic nie zmieniałem xD
ot, fcbarcakom :P

edit:
tylko z Insta, z TT nie

xDDD

8

co mam nie tak, że nie wyświetlają mi się zdjęcia?? mam firefoxa

1

Jedna z 2 najlepszych "10" w historii kopanej...
:(((

0

@Dariusz Maruszczak a możesz pisać kto nie jest powołany? kontuzje, decyzją trenera, etc.

4

No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git, pozdrawiam całą La Ramblę, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci.

60

Ta nagroda straciła sens z brakiem Daniego Alvesa w kategorii "obrońcy".

1

@El dominatore to ta laska co robi z nimi wywiady dla oficjalnego kanału Barcy na YT

3

czy gra barsa, czy skacze małysz, czy jest ksw, to dalej dzbany pytajo o linki

xD

0

Tylko jedno w głowie mam...

0

"Współpraca tych piłkarzy była coraz lepsza z roku na rok, a jednym z najbardziej ikonicznych momentów był rzut karny w stylu Cruyffa"

@juliacicha to chyba nie do końca było tak...

0

@Ricardinio14 ile masz lat?

0

@Kwiatek67 hahahhaa, tego cygana sam wklejałem jako bodajże wypowiedź Bartka o sytuacji w klubie xD
sam nie wiem gdzie jest gorzej, w reprze u nas, czy na camp nou...

1

@Tomek_TF ja w pewnym momencie też się zastanawiałem czy BCS nie lepsze, bo jest naprawdę świetne, a Saul, to moja ulubiona postać z uniwersum,
ale chyba jednak BB jako całość lepsze

aha, koniecznie jeszcze film obejrzyj! "El Camino"

1

@Tomek_TF w sumie po po BB to chyba tylko dokończyłem seriale gdzie byłem w trakcie, a potem do teraz BCS cisnę; chyba głównie dlatego, że wątpie, bym znalazł coś, co będzie miało podjazd do tej sagi :)

1

@Tomek_TF Tak po prawdzie, to moim też ;)

6

0

Why not both?

0

@Majsteer "prawdziwi kibice"

aha, czyli bezkrytyczna postawa wobec Leo jest wyznacznikiem bycia "prawdziwym kibicem"
bicz, plizzz...

1

@dawidor9 niesmak pozostanie
@Hushovt ten to powinien wyrok usłyszeć

1

@masq Gumisie w wykonaniu śp Andrzeja Zauchy. Serio.

0

Jeśli mecze na Camp Nou będą odbywały się z publicznością na trybunach, to chyba pierwszy raz w historii usłyszymy gwizdy w kierunku Pana Leosia.

3

@VamosRakieta "Messi na razie nic nie powiedział"
wiem, tym bardziej zasługuje na kibicowski ostracyzm

2

@mateuszdabski @MarioVeB! bo jest przeciwko obecnemu zarządowi, więc to zrozumiałe

sam by nie odszedł

20

Wyobrażacie sobie Puyola, który zdejmuje opaskę kapitańską i mówi:
"Chlip, chlip :'( nie mamy wyników, prezes zły, odchodzu, żegnajcie"

No właśnie, ja też nie. Bo to był kapitan. Prawdziwy kapitan.

2

@Hosh daj spokój, kopacze to dzbany jakich mało

za odpowiednią kasą poprą Mundial w Korei Północnej

zero własnego zdania, sprzeciwu, Rigczu

0

@Pawelsky taki żart związany z sytuacją w NBA, gdzie gracze odmówili grania kolejnych spotkań play-off z powodu tego, że policja ostrzelała jakiegoś czarnego bandytę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?