Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nawet gracze NBA bojkotują odejście Messiego.
0
@Karzel po co, przecież obecny stoi
0
A tak btw, to ogarnijcie, że nawet jak przytulimy te 700 baniek za Leosia, to będzie tak jak z kasą za Neya - będziemy musieli rzygać za jakiegoś pierwszego lepszego grajka po 200-300 baniek.
2
Drama stulecia, aż mi popcornu zabrakło xD
0
może niech on z nim nie rozmawia
0
@TylkoBarca7273 Pepcia
0
może chłop w szoku jest
3
@Bisz to wyobraź sobie, że Messi przechodzi do Realu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@geass w sumie to mu w wuj współczuję
był juz nie raz przymierzany do Barcy, a okazuje się że teraz, gdy już tu jest, ucieka mu taki grajek :/
0
Error 502 Ray ID: Messi sayz he go away
Bad gateway
21
Koeman obserwujący pierwszy trening Barcelony
https://streamable.com/e59ce0
5
Kluivert + Rivaldo
Mój ulubiony duet.
1
@pluszek o każdym piłkarzu tego klubu, więc... tak, o Messim również
0
@WisniaKala U want to RAM with ME?
0
@RonaldKoeman To nie Wembley 92
You have no power here!
0
@PatrykBarca staramy się
@WisniaKala u wanna fight?
3
no i proste - nie zapierdykasz w pressingu = ława
0
@RonaldKoeman jarasz trawkę jak na holendra przystało?
0
@paweldunajecfcb tylko mu o tym nie mów, bo mu będzie smutno
8
czaicie jak śmiecznie będzie? xD
Zizou będzie mógł krzyczeć do Koemana:
KOMAN KOMAN JA CIE POKONAM
xD
0
@Archie wiesz, na turystyce i usługach tez można zarobić na chleb
a poza tym wspomniana bieda to pojęcie względne; mieszkańcy południa (zwłaszcza ci starsi) potrzebują mieć co do gara wrzucić, a reszta liczy się mniej
2
@Chakalaka @Triv44 działa :D
0
@Triv44 ech, czyli Potop. znowu.
0
@TheNekro94 i tyle? i sprawdzać co jakis czas?
1
@Transu96 ty, faktycznie, nawet ktoś mi o tym pisał jakiś czas temu i zapomniałem o tym xDDD
2
@Dari0G ziom, życie hardkor nie bajka
0
@Mesi12 co ma Delo do Neya łamane na "Koeman"?
1
@DaPi taaaa, kto napisze bardziej kąśliwy komentarz, kto kogo lepiej zgasi...
jak w piaskownicy :)
0
* do Moderacji naszej szanownej: *
bierzecie pod uwagę wprowadzenie opcji odpowiedzi kilku użytkownikom naraz?
(ktoś z Was pisał przy zmianach na nową Ramblę, że taka opcja jest w planie)
0
@TheNekro94 jaka rybka i w jak sposób?
ja uwielbiam ryby i bardzo lubię grillować, ale jakoś nie mogę się przemóc, żeby połączyć te 2 rzeczy :/