7

Nawet gracze NBA bojkotują odejście Messiego.

0

@Karzel po co, przecież obecny stoi

0

A tak btw, to ogarnijcie, że nawet jak przytulimy te 700 baniek za Leosia, to będzie tak jak z kasą za Neya - będziemy musieli rzygać za jakiegoś pierwszego lepszego grajka po 200-300 baniek.

2

Drama stulecia, aż mi popcornu zabrakło xD

0

może niech on z nim nie rozmawia

0

0

może chłop w szoku jest

3

@Bisz to wyobraź sobie, że Messi przechodzi do Realu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@geass w sumie to mu w wuj współczuję

był juz nie raz przymierzany do Barcy, a okazuje się że teraz, gdy już tu jest, ucieka mu taki grajek :/

0

Error 502 Ray ID: Messi sayz he go away
Bad gateway

21

Koeman obserwujący pierwszy trening Barcelony

https://streamable.com/e59ce0

5

Kluivert + Rivaldo
Mój ulubiony duet.

1

@pluszek o każdym piłkarzu tego klubu, więc... tak, o Messim również

0

@WisniaKala U want to RAM with ME?

0

@RonaldKoeman To nie Wembley 92
You have no power here!

0

@PatrykBarca staramy się
@WisniaKala u wanna fight?

3

no i proste - nie zapierdykasz w pressingu = ława

0

@RonaldKoeman jarasz trawkę jak na holendra przystało?

0

@paweldunajecfcb tylko mu o tym nie mów, bo mu będzie smutno

8

czaicie jak śmiecznie będzie? xD

Zizou będzie mógł krzyczeć do Koemana:
KOMAN KOMAN JA CIE POKONAM
xD

0

@Archie wiesz, na turystyce i usługach tez można zarobić na chleb

a poza tym wspomniana bieda to pojęcie względne; mieszkańcy południa (zwłaszcza ci starsi) potrzebują mieć co do gara wrzucić, a reszta liczy się mniej

2

@Chakalaka @Triv44 działa :D

0

@Triv44 ech, czyli Potop. znowu.

0

@TheNekro94 i tyle? i sprawdzać co jakis czas?

1

@Transu96 ty, faktycznie, nawet ktoś mi o tym pisał jakiś czas temu i zapomniałem o tym xDDD

2

@Dari0G ziom, życie hardkor nie bajka

0

@Mesi12 co ma Delo do Neya łamane na "Koeman"?

1

@DaPi taaaa, kto napisze bardziej kąśliwy komentarz, kto kogo lepiej zgasi...
jak w piaskownicy :)

0

* do Moderacji naszej szanownej: *

bierzecie pod uwagę wprowadzenie opcji odpowiedzi kilku użytkownikom naraz?

(ktoś z Was pisał przy zmianach na nową Ramblę, że taka opcja jest w planie)


0

@TheNekro94 jaka rybka i w jak sposób?

ja uwielbiam ryby i bardzo lubię grillować, ale jakoś nie mogę się przemóc, żeby połączyć te 2 rzeczy :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?