Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca gdzie tam widzisz biedę?
0
@Triv44 skąd Litwini wracają?
0
@Ricardinio14 bo jak ktoś nie jest absolutnym topem piłkarsko, to nie ma tu (na tej stronie) nic do gadania
ile razy słyszałem [sensownie] krytykując Messiego, czy innego bożka fcbarca.com teksty w stylu A ILE TY OSIAGNALES W PILCE???
;)
0
@MJW w moim serduszku akurat PSV na zawsze < 3
ale tez ogólnie kibicuję holenderskiemu futbolowi;
bardzo chciałbym, żeby liga holenderska awansowała do top3, bo tam jej miejsce
:)
2
Myślę, że Delo powiedział kilka gorzkich słów prawdy.
2
@speed1 "Amigosi" - czyli Leoś, Gruby i każdy kto się do nich przylepi?
2
@SamuraJack dobrze wolne bije, ja bym brał
0
@YoNoEntiendoNada no i elegancko :)
polecam ten styl kibicownia
1
@cules100pro a ja od razu tak zareagowałem na wynik xD
(meczu nie oglądałem)
1
@norbi77 szybciej w pierdlu niż na boisku xD
1
@Bykunn ja wiem xD
Bartek nie podaje nikomu ręki na powitanie, bo obie trzymają stołek xD
0
@Mihcim pewnie zostanie asystentem Pepa, takie przyuczenie do zawodu ;)
2
@Messibestplayerintheworld sorry, miałem na myśli też mecz z Juve, ale chyba nie dociera do mnie jeszcze to co się wydarzyło w piątek, dlatego tak policzyłem xD
19
Wiecie co jest najlepsze? Że ten zarząd nie podał się jeszcze do dymisji xDDD
Przecież klub się sypie od jakiegoś czasu, 3 rok z rzędu jesteśmy upokorzeni na arenie międzynarodowej, nie ma żadnego projektu sportowego, młodzież się nie rozwija (nie jest wprowadzana do 1 składu), sprowadzamy niepotrzebnych piłkarzy (niegrających na nieswoich pozycjach), piłkarze od jakiegoś czasu toczą prywatną wojnę z zarządem (vide sprzeczne informacje dotyczące obniżeń pensji), dyrekcja sportowa z dupy, jesteśmy porównywani do Milanu (przy czym ten klub jest naprawdę niechlubnym przykładem obudzenia się z ręką w nocniku), każda kolejna afera przybliża nas teoretycznie do przedwczesnych wyborów... a tu dupa xD
Bartek powinien po meczu z Bayernem usiąść w gabinecie, "pierdo*nąć sobie whisky" (bo co mu pozostało) i na drugi dzień powiedzieć "czas na nas, spasiba, adios!".
A ten bezczelny typ raczy zwalniać Setiena i szukać spokojnie kolejnego trenera, gdzie oczywistością jest, że powinno to pozostać w całości w decyzji nowego zarządu.
Zwykle w życiu drze się szaty o łyżkę dziegciu w beczce miodu, a ja za cholerę nie mogę znaleźć w tym klubie odrobiny słodkiego nektaru, niczego co by przemawiało na korzyść tego zarządu.
5
@DaPi ta końcówka xD
1
Słyszeliście Xaviego mówiącego po angielsku? :)
Przypomina mi Pepcia z tym akcentem :)
9
@PatrychoO szkoda, że tam nie mieszkam :/
0
@Striker to jest piłkarz typu "zabierz-oddaj" jakby to powiedział hehe Gmoch
przyda się taki bulterier jak do składu na stałe wejdą Puig i Alena
0
@kerouac Robercik jak nikt w tym sezonie zasługuje na majstra Europy
0
@Stasik91 Skodę, serio
1
@kamilo0066 "Co wy macie z tymi walczakami? "
nie widziałem wczorajszego meczu, ale suma jego występów jednak mnie przekonuje
1
@BarcaInfo myślę, że Bartek go nie przekona głównie ze względu na to, kto pełni teraz rolę prezesa Barcy
;)
1
@Cochise "W każdej z nich był zdecydowanie zbyt wolny"
tak od 3 lat ma
1
@Kettger zgadzam się ze wszystkimi iksami poza jednym - Vidalem
taki walczak zawsze się przyda
0
@AlwaysBlaugrana Pikej w sumie też mógłby sobie już iść w pokerka pograć
2
@kamilop zawsze coś ¯\\_(ツ)\_/¯
4
żadnych półśrodków, tylko Lapcio!
0
@matirix20 jest 17.
0
@Bzyczekk ale ja nie miałem na myśli wierności, tylko zdolności przywódczych
mogę Ci przyznać rację i ustawić ich ex-aequo w tej klasyfikacji
5
@MESSIah16 czy ja wiem...
za rok 30 lat, z Belgią 3. miejsce na MŚ, z City 2x mistrz Anglii, raz Puchar
indywidualnie kozak, ale co najwyżej w historii City, tudzież PL