0

@Bzyczekk No i był lepszym kapitanem, co nie zmienia faktu, że jego nazwisko piszemy małą literą.

0

@cules100pro mój stary zna

0

@busquets5 gość bez jakichkolwiek zdolności przywódczych prawie za każdym razem chowający głowę w piasek po porażce?
ok

1

Taki paradoks:
Barcelona nigdy nie miała piłkarza lepszego od Messiego.
Messi jest najgorszym kapitanem Barcy w historii.

5

@BarcaInfo hahahahaa, to powinno wisieć jako post dnia na głównej xD

7

@barcelonaLM tylko, że Legia strzeliła 2 bramki więcej xD

5

Barcelona za Guardioli: tylko po kolei, żeby nikt 2x manity nie dostał

Barcelona 2020: bajern, nie bij :(((

0

@maatiixx heh, całe szczęście nie oglądałem :)

1

@DaPi no ta, a później wielce zdziwieni

leję z nich

2

@justfootball Mainz > Barca

fakt nie opinia

0

@maatiixx przecież to był stosunek za przyzwoleniem

0

ale, że Dudka nie wzięli...

4

ale Mati, spójrzmy na taki Bayern Juppa Hejkensa

1

@MatiSkrzacior wtedy dopiero by było

0

@Hosh też tak uważam

1

@Zbyszard dzięki

1

@Zbyszard mądrego to aż miło posłuchać

4

ja powiem tak
gdybyśmy wygrali, to byśmy nie przegrali

2

@DaPi przecież to debilni socios wybrali ten zarząd

1

@Kuczek uuu, śmiała teza

1

@Lovalo no i luźniutko, nie ma co się spinać o chory klub ;)

0

jak myślicie, kogo po tym sezonie pożegnał by Pepcio (gdyby wrócił ofc, co się nie stanie)?

imo Pikeja, Busketsa i Albę

0

@LuisSalvano tak już jest z bramkarzami, ale od kilku lat to jest gość, któremu jako jedynemu chyba zależy

kapitan bez opaski

Messi przy nim mentalnie jest lamusem

1

@DaPi no i taki sposób myślenia mi się podoba

0

nie wiem jak Wy, ale ja od Valdka mam to w dupie, bo jest kijowo i tyle, szkoda emocji :)

0

@Joe_Pesci spokojnie, jeszcze druga połowa

1

@FafitFCB w sumie to mi Mareczka najbardziej szkoda :(

9

trzeba na to spojrzeć z innej strony
mogliśmy przegrać 9:2
także nie ma co się łamać

xD

0

@Triv44 :(

(komentarz powinien zawierać dużo znaków, bo tak)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?