Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_15974387138S7usr2lqs2uNzwCG168eI,w400.jpg
0
@Bzyczekk No i był lepszym kapitanem, co nie zmienia faktu, że jego nazwisko piszemy małą literą.
0
@cules100pro mój stary zna
0
@busquets5 gość bez jakichkolwiek zdolności przywódczych prawie za każdym razem chowający głowę w piasek po porażce?
ok
1
Taki paradoks:
Barcelona nigdy nie miała piłkarza lepszego od Messiego.
Messi jest najgorszym kapitanem Barcy w historii.
5
@BarcaInfo hahahahaa, to powinno wisieć jako post dnia na głównej xD
7
@barcelonaLM tylko, że Legia strzeliła 2 bramki więcej xD
5
Barcelona za Guardioli: tylko po kolei, żeby nikt 2x manity nie dostał
Barcelona 2020: bajern, nie bij :(((
0
@maatiixx heh, całe szczęście nie oglądałem :)
1
@DaPi no ta, a później wielce zdziwieni
leję z nich
2
@justfootball Mainz > Barca
fakt nie opinia
0
@maatiixx przecież to był stosunek za przyzwoleniem
0
ale, że Dudka nie wzięli...
4
ale Mati, spójrzmy na taki Bayern Juppa Hejkensa
1
@MatiSkrzacior wtedy dopiero by było
0
@Hosh też tak uważam
1
@Zbyszard dzięki
1
@Zbyszard mądrego to aż miło posłuchać
4
ja powiem tak
gdybyśmy wygrali, to byśmy nie przegrali
2
@DaPi przecież to debilni socios wybrali ten zarząd
1
@Kuczek uuu, śmiała teza
1
@Lovalo no i luźniutko, nie ma co się spinać o chory klub ;)
0
jak myślicie, kogo po tym sezonie pożegnał by Pepcio (gdyby wrócił ofc, co się nie stanie)?
imo Pikeja, Busketsa i Albę
0
@LuisSalvano tak już jest z bramkarzami, ale od kilku lat to jest gość, któremu jako jedynemu chyba zależy
kapitan bez opaski
Messi przy nim mentalnie jest lamusem
1
@DaPi no i taki sposób myślenia mi się podoba
0
nie wiem jak Wy, ale ja od Valdka mam to w dupie, bo jest kijowo i tyle, szkoda emocji :)
0
@Joe_Pesci spokojnie, jeszcze druga połowa
1
@FafitFCB w sumie to mi Mareczka najbardziej szkoda :(
9
trzeba na to spojrzeć z innej strony
mogliśmy przegrać 9:2
także nie ma co się łamać
xD
0
@Triv44 :(
(komentarz powinien zawierać dużo znaków, bo tak)