Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
8:2 z Bayernem, 7:0 z Bayernem kilka lat temu, Roma, Liverpool....
frajernia dekady
4
niech zabierze Suareza ze sobą
0
@puyol_presidend5 meczu Barcy z Bayernem
0
ale chociaż posiadanie piłki mieliśmy większe...
xD
11
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1597441040Hkht51NTjOcRUBI7Tig96F,w400.jpg
:)
0
@blablak oni w pakiecie z psiapsóiłem Suarezem ;)
2
jak mam żyć, jak mi Ziobro rodzinę prześladuje :/
0
kurła, najgorzej, że Pogoń nam Kucharczyka wciągnęła :/
1
@JKrolFCB po lejsy dla messiego
0
ale spujrzmy na taki Bajern Jupa Hajkensa
1
ja powiem tak
czy Barca wygra, czy przegra
i tak mamy piątek
róbcie screeny
0
@Transu96 Darek Szpakowiński wybitnym expertem jest
0
@Transu96 XD czyje?
0
@D10SLEO Szpak komentuje?
0
@mortistheaxe google.pl
0
bądź kibicem Barcy
wystaw 4-4-2
udawaj, że nie plują ci na ryj
brak profitu
0
a w wolnych chwilach chodziliśmy na kremówki i słuchaliśmy wywiadów Justyny Głośnej z Ćwiąkałą
0
@Transu96 też fakt ( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
to już zaczęli tu wszystkie śmieszne obrazki z internetu cenzurować??
1
@Herbert mam na myśli fakt, że do czasów Lewego, to Zibi zrobił największą karierę w "światowej" piłce
0
Od kilku lat jest to tylko Messi.
0
@adius123 + za czujność
1
I niech ktoś dalej porównuje do Lewego takiego Bońka ;)
1
@norbi77 też mi się to marzy
10
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1596859622H2qgviMMndTJxjY0PKGGnJ.jpg
1
@Hiacynk no co ja mam Ci powiedzieć? :)
tak, zgadzam się
3
@BarcaInfo transfer Lewego do Arsenalu potwierdzony ;)
0
@Koriolan sory, nie doczytałem xD
nie no, z Rikim mu się nie uda, nie tym razem
0
@IronSanHybrid tak sanepid zatańczy, jak Szumowski zagra
0
@Bykunn https://versus.com/pl/mediatek-helio-g90t-vs-samsung-exynos-9611
edit:
chociaż w innych testach wydajności szajsung wypada gorzej...
kurde, gdybym nie potrzebował grać na telefonie w bardziej wymagające tytuły, to nawet bym się nie zastanawiał