Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Suzu ja mu mocno kibicuję, ale chyba straciłem już nadzieję...
70
Pamiętacie jak Pedrito zgasił CRysię?
Świeżo po mundialu jakoś, El Classico. Czasy Mourinho, a więc dużo trash-talku.
CR do Pedro:
Kim Ty w ogóle jesteś!?
Pedrito:
Mistrzem świata, a Ty??
0
@Trepyveb PR7 zawsze na propsie :)
0
@FCBarcelonista nie lubię SN
3
@geass "nawet Real niż Bayern."
Nie przeginaj ;)
8
Od Henry-Eto'o-Messi
po Pedro-Villa-Messi.
Piękne czasy.
To se ne vrati.
:')
0
Kto z Was ma konto na blaugrana.pl ?
0
@Lisek dziękuję Lisku
Zatem ocen użytkowników nie znajdę?
1
@JordiElNino tak
2
@zodiak_10 Paaaanie, idź Pan w ....
0
Gdzie znajdę średnie oceny meczowe redakcji i użytkowników z tego sezonu?
0
Dawajta tych makarońców już
0
@BarcaInfo masz jakiś mirror?
5
Bartomeu o sytuacji w klubie:
0
@herbblaugrana niekoniecznie, widziałem gorsze transfery w tym klubie
Pjanić może przeżyć u nas drugą młodość, czego jemu, jak i nam życzę :)
3
Bardziej płakałem po Thiago, bo było wiadomo, że będzie kotem. Póki co Arthur nic nie pokazał. Ot, jakieś xavipodobne kółeczko co jakiś czas zakręcił.
0
@BarcaInfo "będzie"
Już przeszedł do Juve?
0
@dawo17 wtf z tymi granicami miast?
2
@Naturopata "Masakra co z tym klubem się dzieje"
No to tak od czasu jak zawinął się Lapcio.
0
@fortunate_son +Pjanić?
3
@PatrykBarcelona naparzać testy do śniadania, obiadu i kolacji
4
@IronSanHybrid https://naekranie.pl/aktualnosci/jarek-jakimowicz-reklamuje-skup-katalizatorow
0
@MesQueUnClub_87 kiszona nawet lepsza, taka wytrawna
1
@DaPi dziękuję :*
0
@Hiacynk 433 możemy grać z Leosiem jako AMFem za dwoma napastnikami, ale problem jest w tym, że Leo gra tam gdzie zechce on, a nie tam gdzie widziałby go trener
2
@Kapitan hawk w piątek TrumP obwieści jak ważnym przydupa... partnerem jest dla Stanów Polska PADa
0
@MesQueUnClub_87 mi się czasem pieniła, więc to raczej normalne
2
@KSSniper Lepsze, ale mi się nie chciało
1
@qbsonFCBarca https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8603357#comment-8603357
0
@Danny Gaucho internet, kiedyś z ciekawości sprawdzałem