0

@Suzu ja mu mocno kibicuję, ale chyba straciłem już nadzieję...

70

Pamiętacie jak Pedrito zgasił CRysię?
Świeżo po mundialu jakoś, El Classico. Czasy Mourinho, a więc dużo trash-talku.

CR do Pedro:
Kim Ty w ogóle jesteś!?
Pedrito:
Mistrzem świata, a Ty??

0

@Trepyveb PR7 zawsze na propsie :)

0

@FCBarcelonista nie lubię SN

3

@geass "nawet Real niż Bayern."

Nie przeginaj ;)

8

Od Henry-Eto'o-Messi
po Pedro-Villa-Messi.
Piękne czasy.
To se ne vrati.
:')

0

Kto z Was ma konto na blaugrana.pl ?

0

@Lisek dziękuję Lisku

Zatem ocen użytkowników nie znajdę?

1

2

@zodiak_10 Paaaanie, idź Pan w ....

0

Gdzie znajdę średnie oceny meczowe redakcji i użytkowników z tego sezonu?

0

Dawajta tych makarońców już

0

@BarcaInfo masz jakiś mirror?

5

Bartomeu o sytuacji w klubie:


0

@herbblaugrana niekoniecznie, widziałem gorsze transfery w tym klubie

Pjanić może przeżyć u nas drugą młodość, czego jemu, jak i nam życzę :)

3

Bardziej płakałem po Thiago, bo było wiadomo, że będzie kotem. Póki co Arthur nic nie pokazał. Ot, jakieś xavipodobne kółeczko co jakiś czas zakręcił.

0

@BarcaInfo "będzie"

Już przeszedł do Juve?

0

@dawo17 wtf z tymi granicami miast?

2

@Naturopata "Masakra co z tym klubem się dzieje"

No to tak od czasu jak zawinął się Lapcio.

0

@fortunate_son +Pjanić?

3

@PatrykBarcelona naparzać testy do śniadania, obiadu i kolacji

0

@MesQueUnClub_87 kiszona nawet lepsza, taka wytrawna

1

@DaPi dziękuję :*

0

@Hiacynk 433 możemy grać z Leosiem jako AMFem za dwoma napastnikami, ale problem jest w tym, że Leo gra tam gdzie zechce on, a nie tam gdzie widziałby go trener

2

@Kapitan hawk w piątek TrumP obwieści jak ważnym przydupa... partnerem jest dla Stanów Polska PADa

0

@MesQueUnClub_87 mi się czasem pieniła, więc to raczej normalne

2

@KSSniper Lepsze, ale mi się nie chciało

0

@Danny Gaucho internet, kiedyś z ciekawości sprawdzałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?