17

7

Ciekawostka:

Jestem 2h starszy od Leosia :)

0

@aras17_VeB denerwują mnie ich reklamy na tej stronie

0

NIE polecam odkurzaczy iRobot.

0

@mrboom a ja w opcjach fcbarca.com szukałem xD

Dzięki ;)

0

@mrboom jak to zrobić?
Szukam, szukam i nie mogę znaleźć takiej opcji :/

1

@SHIBA to chyba na Samsunga, bo mi nie kompatybi :/

0

@LuisSalvano dokładnie, ten robot xD
ŻE JA MAM BRUDNO W DOMU, TAK?

To opóźnienie jest pewnie celowym zabiegiem... Więcej sianka wpadnie.

3

1 minuta na tej stronie i 3 reklamy na pełen ekran.
Żadna ze stron nie jest tak uciążliwa do przeglądania na telefonie.
Pozostaje komp z uBlockiem.
Naprawdę, odechciewa się wbijać tu z poziomu telefonu.

2

@Arkadio90 strzelam w ciemno:

Sytuacja, w której myślał, że Puyol chce mu przekazać puchar? XD

0

@rafalnac87 ja np. ;)

0

@KapiFCB a znany jest powód takiej decyzji? Czysty marketing $$$, czy Spaldingi nie trzymają ciśnienia?

0

XD
Nie no, napisz ktoś, że w Hiszpanii dzisiaj ichniejszy prima aprilis.

3

@Nano22 Puyol całujący opaskę kapitanska po zdobyciu bramki na SB.

12

"Brazylijczyk stoi przed decyzją swojego życia"

On taką decyzję już podjął - odchodząc do PSG.

0

Bartek nie ma jaj do obniżenia zarobków piłkarzom.

0

Nie ma przewrotki Ronaldinho po wrzutce Xaviego :/

4

Kiko o Messim "Wolę, żeby dawali mu piłkę, jestem spokojniejszy."

piłeczka jest, chłopaki grajo i elo
co tam Dejong? pozdrów Leosia

0

@juliacicha A ja tak z ciekawości zapytam:
Twoje problemy z wysławianiem się występują tylko w takich sytuacjach jak wywiad ze znanym dziennikarzem, czy również na co dzień?
Pytam, bo śledzę gównoburzę wokół Ciebie i chciałbym coś dopowiedzieć, jeśli mi odpiszesz.

0

@escarabajo @Bobo25 @LuisSalvano
hahaha, właśnie sprawdziłem
i MOŻNA! XD
dzięki Misiaczki :*

0

@arasz1819 a niedługo EURO w CAŁEJ(!) Europie xD

0

@DaPi wydaje mi się, że dokończą sezon przy pustych trybunach po prostu

0

Do fcbarca.com:


Czy dałoby się wprowadzić opcję odpowiedzi w komentarzach/la-rambli kilku użytkownikom na raz??

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Odwołali dzisiejszy mecz Juve - Milan.
Ponoć we Włoszech rozważają zakończenie sezonu.
Grubo.

0

@Geble tydzień u Suareza i się nada

0

@messi564 ale nie pokazał nic specjalnego, nie kreował gry, a miał być następcą Xaviego wg wielu

0

@Geble Iniesta też kafarem nie był

1

"kamery uchwyciły"
To już mogliście wrzucić tu nagranie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?