Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Pozdro Leoś :)
https://zapodaj.net/d16fe90189666.jpg.html
7
Ciekawostka:
Jestem 2h starszy od Leosia :)
0
@aras17_VeB denerwują mnie ich reklamy na tej stronie
0
NIE polecam odkurzaczy iRobot.
0
@mrboom a ja w opcjach fcbarca.com szukałem xD
Dzięki ;)
0
@mrboom jak to zrobić?
Szukam, szukam i nie mogę znaleźć takiej opcji :/
1
@SHIBA to chyba na Samsunga, bo mi nie kompatybi :/
0
@LuisSalvano dokładnie, ten robot xD
ŻE JA MAM BRUDNO W DOMU, TAK?
To opóźnienie jest pewnie celowym zabiegiem... Więcej sianka wpadnie.
3
1 minuta na tej stronie i 3 reklamy na pełen ekran.
Żadna ze stron nie jest tak uciążliwa do przeglądania na telefonie.
Pozostaje komp z uBlockiem.
Naprawdę, odechciewa się wbijać tu z poziomu telefonu.
2
@Arkadio90 strzelam w ciemno:
Sytuacja, w której myślał, że Puyol chce mu przekazać puchar? XD
0
@rafalnac87 ja np. ;)
0
@KapiFCB a znany jest powód takiej decyzji? Czysty marketing $$$, czy Spaldingi nie trzymają ciśnienia?
0
XD
Nie no, napisz ktoś, że w Hiszpanii dzisiaj ichniejszy prima aprilis.
3
@Nano22 Puyol całujący opaskę kapitanska po zdobyciu bramki na SB.
0
Kluiverty ćwiczo :)
https://www.instagram.com/p/B_SHqx6qBFy/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
12
"Brazylijczyk stoi przed decyzją swojego życia"
On taką decyzję już podjął - odchodząc do PSG.
0
Bartek nie ma jaj do obniżenia zarobków piłkarzom.
0
Nie ma przewrotki Ronaldinho po wrzutce Xaviego :/
4
Kiko o Messim "Wolę, żeby dawali mu piłkę, jestem spokojniejszy."
piłeczka jest, chłopaki grajo i elo
co tam Dejong? pozdrów Leosia
0
@juliacicha A ja tak z ciekawości zapytam:
Twoje problemy z wysławianiem się występują tylko w takich sytuacjach jak wywiad ze znanym dziennikarzem, czy również na co dzień?
Pytam, bo śledzę gównoburzę wokół Ciebie i chciałbym coś dopowiedzieć, jeśli mi odpiszesz.
0
@escarabajo @Bobo25 @LuisSalvano
hahaha, właśnie sprawdziłem
i MOŻNA! XD
dzięki Misiaczki :*
0
@arasz1819 a niedługo EURO w CAŁEJ(!) Europie xD
0
@DaPi wydaje mi się, że dokończą sezon przy pustych trybunach po prostu
0
Do fcbarca.com:
Czy dałoby się wprowadzić opcję odpowiedzi w komentarzach/la-rambli kilku użytkownikom na raz??
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Odwołali dzisiejszy mecz Juve - Milan.
Ponoć we Włoszech rozważają zakończenie sezonu.
Grubo.
0
@Geble tydzień u Suareza i się nada
0
@messi564 ale nie pokazał nic specjalnego, nie kreował gry, a miał być następcą Xaviego wg wielu
0
@Geble Iniesta też kafarem nie był
1
"kamery uchwyciły"
To już mogliście wrzucić tu nagranie.