Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mam wrażenie, że w niedzielę lepiej od Arthura i De Jonga wypadliby Puig I Alena.
4
Ronaldo oglądał mecz z loży VIP.
Messi z poziomu boiska.
0
W lidze tracimy dokładnie 2x mniej bramek niż strzelamy (62:31).
Masakra.
Przypomniały mi się nasze wyniki bramkowe z początku tego wieku.
6
@Triv44 Rakitić na ławce
3
W sumie szkoda, że bez tego Brajborta :/
0
"Problem jednak jest taki, że w jednym meczu mu się chce, a w innym nie."
Chyba nie da się lepiej Bejla opisać.
0
@KataloniaMyLive podpisuję się rencoma i nogoma
0
@Rokidu https://kurierhistoryczny.pl/artykul/koncz-wasc-wstydu-oszczedz-ale-czyjego-co-andrzej-kmicic-mial-na-mysli,343
0
no i cyk, mamy nową rasową "dziewiątkę" :D
0
Jeśli to prawda, to co raz ciekawiej się robi.
https://www.meczyki.pl/newsyamp/media-sprzeczka-na-treningu-fc-barcelony-leo-messi-nie-wytrzymal/136261-n
0
@emeu hehehe, dupeczki, hehehe
0
Kelly Family xD
0
@NeroTFP wszystkie inne strony działają normalnie, tylko ta nie...
no i na telefonie mam ten sam problem :/
0
@macio_944 aż mi się Borat przypomniał...
- łot is dis
- this is cheese
- and dis
- this is cheese
- and łot is dis
- this is also cheese
2
@macio_944 on już dawno powinien pierdzieć w pasiak
to co robi jest zwyczajnie niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia i życia
0
Wyjaśni mi ktoś dlaczego od jakiegoś czasu nawet po paru godzinach nieobecności muszę się ponownie logować?
???
0
Nie pamiętam, żeby za mojego życia odszedł sportowiec tej klasy, którego grę miałem okazję oglądać w trakcie jego kariery.
0
@Ratamahatta fajny wpis; gdyby ktoś mi powiedział, że będziemy mieć w drużynie tą całą trójkę, to bym się za głowę złapał... liczyłbym w głowie kolejno zdobywane Puchary Europy...
a tu klops :/
7
@Hushovt HOW DARE YOU!
0
Każde wejście na fcbarca.com produkuje 2.31g CO2.
To więcej niż 70% testowanych stron...
https://www.websitecarbon.com/website/fcbarca-com/
0
@Colon zepsułeś mi mózg
0
@zibi a tak w ogóle, to zauważyłem teraz, że Leoś to samo xD
przykład idzie z góry
7
Nasz prawdziwy kapitan :)
0
Ter Stegen marynara, klasa.
Młody w bluzie z kapturem...
0
@masa11 jeszcze piją
0
@cules100pro ta ankieta nie jest miarodajna
0
@Avada Kedavra zwanym pożądaniem
1
@Coutinho007 albo, pod pewnym katalońskim stadionem
0
@LuisSalvano daj link
1
@cules100pro nie ma