1

Mam wrażenie, że w niedzielę lepiej od Arthura i De Jonga wypadliby Puig I Alena.

4

Ronaldo oglądał mecz z loży VIP.
Messi z poziomu boiska.

0

W lidze tracimy dokładnie 2x mniej bramek niż strzelamy (62:31).
Masakra.

Przypomniały mi się nasze wyniki bramkowe z początku tego wieku.

6

@Triv44 Rakitić na ławce

3

W sumie szkoda, że bez tego Brajborta :/

0

"Problem jednak jest taki, że w jednym meczu mu się chce, a w innym nie."
Chyba nie da się lepiej Bejla opisać.

0

@KataloniaMyLive podpisuję się rencoma i nogoma

0

no i cyk, mamy nową rasową "dziewiątkę" :D

0

0

@emeu hehehe, dupeczki, hehehe

0

Kelly Family xD

0

@NeroTFP wszystkie inne strony działają normalnie, tylko ta nie...

no i na telefonie mam ten sam problem :/

0

@macio_944 aż mi się Borat przypomniał...
- łot is dis
- this is cheese
- and dis
- this is cheese
- and łot is dis
- this is also cheese

2

@macio_944 on już dawno powinien pierdzieć w pasiak

to co robi jest zwyczajnie niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia i życia

0

Wyjaśni mi ktoś dlaczego od jakiegoś czasu nawet po paru godzinach nieobecności muszę się ponownie logować?

???

0

Nie pamiętam, żeby za mojego życia odszedł sportowiec tej klasy, którego grę miałem okazję oglądać w trakcie jego kariery.

0

@Ratamahatta fajny wpis; gdyby ktoś mi powiedział, że będziemy mieć w drużynie tą całą trójkę, to bym się za głowę złapał... liczyłbym w głowie kolejno zdobywane Puchary Europy...

a tu klops :/

7

@Hushovt HOW DARE YOU!

0

Każde wejście na fcbarca.com produkuje 2.31g CO2.
To więcej niż 70% testowanych stron...

https://www.websitecarbon.com/website/fcbarca-com/

0

@Colon zepsułeś mi mózg

0

@zibi a tak w ogóle, to zauważyłem teraz, że Leoś to samo xD
przykład idzie z góry

7

Nasz prawdziwy kapitan :)

0

Ter Stegen marynara, klasa.
Młody w bluzie z kapturem...

0

@masa11 jeszcze piją

0

@cules100pro ta ankieta nie jest miarodajna

0

@Avada Kedavra zwanym pożądaniem

1

@Coutinho007 albo, pod pewnym katalońskim stadionem

0

@LuisSalvano daj link

1

@cules100pro nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?