42

Pewnie Valdek i Rakitić walą teraz razem wódę w jakiejś barcelońskiej spelunie.

0

@socha myślę, że tam była jednak większa rozpiętość wiekowa i czasowa

0

@trolownik o fak, jakie ceny ^^

no ja bym wolał jednak w miarę od przodu

w sumie to za taką cenę akustyka powinna być zajebista wszędzie, a Dawida i tak będziesz widział na telebimie

0

@kaamil1910 no bardzo konkretna i treściwa odpowiedź

brawo kamilku

0

@Artsss wszyscy lepsi piją pepsi

1

@trolownik a możesz to jakoś graficznie przedstawić?

4

@Bocian95 sam jesteś żałosny

0

Xavi nie może być trenerem, bo ma koneksje z obecnymi graczami Barcy.

0

@Artsss w jedynki się grało

0

Czyli odchodzi.

2

@Witekk10 Dziękuję Witkku.

0

gdzie mogę wystawić oceny pomeczowe??

1

@kuz ledwo na mecz zdążę ;)

propsy za mięska, aż sobie chyba zainstaluję :D

0

@kuz Studia z reguły nie oglądam, ale mecz jak najbardziej w C+ obejrzę :)

0

@Esteban_ podziękował :)
Wolski jest mega, szkoda że już bez Orłowskiego...

0

Jutrzejszy mecz będzie można oglądnąć na Canal+ jak i na Eleven. Kto tam teraz mecze w tych stacjach komentuje?

0

@LuisSalvano Kluivert sobie to jeszcze pięknie zgasił więc stawiam znak ">"

0

@LuisSalvano raczej nie inaczej

0

@Colon przyjęcie majster

1

piętka Kluiverta z Majorką 17 lat temu > piętka Grubego z wczoraj

6

Tak a'propos bramki Suareza, to pozwolę sobie przypomnieć co ustrzelił Kluivert. Też z Majorką...



:)

6

How was Spain?

0

@grubiorz znałem, w innych wersjach też ;)

1

1

Świetny wywiad Święcickiego ze Stoiczkowem :))


0

@Avada Kedavra jaki system/przeglądarka?

0

@tbas są tam domyślne blokery reklam?

na kompie mam naturalnie uBlock'a, ale na fona nie znalazłem jeszcze dobrej przeglądarki z blokerem :/

7

@Cochise Lewy od paru lat wciąga Grubego uchem.

1

Przeglądanie tej strony na telefonie to istna katorga.
Co przekliknięcie wywala się reklama na całą stronę.
Ha tfu.

4

Suarez "Ma swoje wady, ale wśród prawdziwych dziewiątek nie ma sobie równych." hahahahaha xD

przecież gość od kilku lat zjeżdża formą
ma przebłyski, ale Lewemu to może buty lizać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?