Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
42
Pewnie Valdek i Rakitić walą teraz razem wódę w jakiejś barcelońskiej spelunie.
0
@socha myślę, że tam była jednak większa rozpiętość wiekowa i czasowa
0
@trolownik o fak, jakie ceny ^^
no ja bym wolał jednak w miarę od przodu
w sumie to za taką cenę akustyka powinna być zajebista wszędzie, a Dawida i tak będziesz widział na telebimie
0
@kaamil1910 no bardzo konkretna i treściwa odpowiedź
brawo kamilku
0
@Artsss wszyscy lepsi piją pepsi
1
@trolownik a możesz to jakoś graficznie przedstawić?
4
@Bocian95 sam jesteś żałosny
0
Xavi nie może być trenerem, bo ma koneksje z obecnymi graczami Barcy.
0
@Artsss w jedynki się grało
0
Czyli odchodzi.
2
@Witekk10 Dziękuję Witkku.
0
gdzie mogę wystawić oceny pomeczowe??
1
@kuz ledwo na mecz zdążę ;)
propsy za mięska, aż sobie chyba zainstaluję :D
0
@kuz Studia z reguły nie oglądam, ale mecz jak najbardziej w C+ obejrzę :)
0
@Esteban_ podziękował :)
Wolski jest mega, szkoda że już bez Orłowskiego...
0
Jutrzejszy mecz będzie można oglądnąć na Canal+ jak i na Eleven. Kto tam teraz mecze w tych stacjach komentuje?
0
@LuisSalvano Kluivert sobie to jeszcze pięknie zgasił więc stawiam znak ">"
0
@LuisSalvano raczej nie inaczej
0
@Colon przyjęcie majster
1
piętka Kluiverta z Majorką 17 lat temu > piętka Grubego z wczoraj
6
Tak a'propos bramki Suareza, to pozwolę sobie przypomnieć co ustrzelił Kluivert. Też z Majorką...
:)
6
How was Spain?
0
@grubiorz znałem, w innych wersjach też ;)
1
@grubiorz xD
1
Świetny wywiad Święcickiego ze Stoiczkowem :))
0
@Avada Kedavra jaki system/przeglądarka?
0
@tbas są tam domyślne blokery reklam?
na kompie mam naturalnie uBlock'a, ale na fona nie znalazłem jeszcze dobrej przeglądarki z blokerem :/
7
@Cochise Lewy od paru lat wciąga Grubego uchem.
1
Przeglądanie tej strony na telefonie to istna katorga.
Co przekliknięcie wywala się reklama na całą stronę.
Ha tfu.
4
Suarez "Ma swoje wady, ale wśród prawdziwych dziewiątek nie ma sobie równych." hahahahaha xD
przecież gość od kilku lat zjeżdża formą
ma przebłyski, ale Lewemu to może buty lizać