Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kolejny mecz bez pomysłu, bez nakreślonej taktyki.
Jest Leoś, może coś zrobi.
#valverdeout
0
@Roxi strona TVP
1
@Remi70 https://i.ytimg.com/vi/RGXd8zKuaA0/maxresdefault.jpg
0
ziomek, weź już ić stont
0
@syngoku1 ja typuję 2:1 dla Interu
0
@zadafcb na całe szczęście fejk ;)
7
@Lamora Pamiętaj przy wyborach ;)
0
@cules_since95 Remis brałbym w ciemno.
W obecnej sytuacji kadrowej i formie obu zespołów, to raczej nie jesteśmy faworytem.
1
@liberoFCB Na pewno lepsze niż te chorwackie, domowe...
5
Bądź FC Barceloną (boją się ciebie wszyscy).
Miej najlepszego piłkarza w historii.
Chciej wygrać wszystko.
Zatrudnij wuefistę.
Brak profitu.
0
@masq a Aleñà?
16
Fifka-srifka... tylko PES! < 3
0
@Transu96 Wcale mnie to nie dziwi. Bramkarz (tym bardziej na tym poziomie) chce grać.
0
@krzychu1526 No jest. Coś jeszcze?
0
@krzychu1526 no widziałem je - 2 dziewoje na tle zielonej siatki; coś pominąłem?
5
@krzychu1526 hmm, jakaś podpowiedź do tego rebusa?
3
Miejmy nadzieję, że na wczorajszej kolacji piłkarze podjęli decyzję o zwolnieniu Valverde.
0
@Kamiloza91 Kapitan Hawk
0
@Grzesior667 ktoś liczył truposzy z ostatniej sceny i ilość ciał podanych w radiu (w zwiastunie) wynosi 9 (ekipa Jacka + Walter)
1
@LionelM95 no ja wiem, ale z tego co pamiętam, to mieli odbiegać od tak chorych pomysłów, a okazuje się inaczej :/
0
@MACIEK 22 Ter Stegen już teraz powinien nosić opaskę.
6
@kerouac Lisy, Olejkniki, Durczoki, Kuźniary...
Hatfu, gardzę okrutnie.
2
o 13
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@DlacbpanMessi nie mów mi co mam robić
4
@Ghandi Niestety tak jest... biorąc pod uwagę staty i oceny, chociażby "whoscored", to Messi powinien złotego balona zgarniać non-stop od 10 lat.
0
@macior 2008/09 czy 2009/10?
0
Wara od Samusia! chłopak się wyleczy i dalej będziemy mieć stopera z TOP5.
Vidal z ławy też nam wiele daje. Taki zawodnik to skarb.
Rakitić... no sam nie wiem w sumie :/
13
Smutne to są czasy dla Polaka, kibica Barcy.
W Kadrze Brzęczek, w Barcy Valverde.
0
@MacieG "Wdg. mnie"
pisownia skrótu słowa "według" to "wg"
Dodatkowo, jeśli skrót kończy się ostatnią literą skracanego słowa (jak w tym przypadku), to nie stawiamy po nim kropki.
;)
4
How was Spain?