Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembuś w gazie!
1
@Bucjan ja ubolewam, że w ogóle odszedł :/
0
@grubiorz jaki to kawał??
0
@bixmix wwo - halabardy ;)
1
Ten co lewą nogą wiązał krawaty...
https://www.instagram.com/p/B5S9v2DHVn3/?utm_source=ig_web_options_share_sheet
0
@Ziomix o to to to
0
Zastanawiam się co jest większą pomyłką:
Wuja w Kadrze, czy Ernest w Barcy?
1
Ese portugues hijo puta es!
4
Najlepsza piosenka z bajki ever :)
Captain Tsubasa - Moete Hero
0
How was Spain?
1
Dawać Gryzmana za Gryzaka.
0
Ech... ale bym sobie pooglądał Barcelonkę taką z komentarzem Wolskiego i Orłowskiego...
1
@daniel32778 Z reguły wartościowe kanały na YT nie zarabiają na prowadzącego.
Zobacz chociażby kartę "na czasie"...
0
@Teletubis właśnie, o co biega? bo widziałem parę takich komentarzy i nie jestem w temacie..
o co gównoburza?
7
@Chwytliwy w slangu oznacza szkołę
mam nadzieję, że pomogłem
11
Lewonożny napastnik na lewej flance w Barcy. To nie miało prawa wypalić.
0
@Messibestplayerintheworld leci już, na razie puszczają jego bramki
1
@baczmus ano też mam ^^
0
@Hushovt no to nie musisz cytować, mogłeś podlinkować chociaż
6
@Danny Gaucho ja jednak dałbym MVP, to tridente świetnie ze sobą współpracowało
9
@DonMatteo901 To już było wiadomo wtedy.
Niemniej Polacy (prawie) wspólnie zagłosowali 3 dni temu za kontynuowaniem poddańczej polityki.
1
A ja bym postawił na Kluiverta :) z Pepcie, wyszło, to dlaczego z nim nie?
36
Najgorsze: Suarez.
Najlepsze: Suarez.
2
EV do Dembouza:
"Wejdź tam coś pokop, poszczelaj. Pozdrów Leosia."
1
Żałosne są te symulki Suareza.
0
już serwery padają xD
0
Jak ja nienawidzę tego symulanctwa u Suareza.
Hatfu!
3
Ja wiem, że Messi jest zwolniony z zadań defensywnych, ale do wuja pana... raz na pół godziny też mógłby ruszyć dupę do pressingu.
4
Conte już stracił głos, a EV przymrużył oczy jak zwykle i zastanawia się:
"jak to? w Olympiakosie działało".
xDDD
0
@danio1899 No ja wiem, ale to beznadziejnie wygląda.
Każdy widzi Leosia, nikogo więcej.
I chodziło mi o sposób myślenia EV z tym "jest Leoś, może coś zrobi".