0

Dembuś w gazie!

1

@Bucjan ja ubolewam, że w ogóle odszedł :/

0

@grubiorz jaki to kawał??

0

@bixmix wwo - halabardy ;)

1

0

@Ziomix o to to to

0

Zastanawiam się co jest większą pomyłką:
Wuja w Kadrze, czy Ernest w Barcy?

1

Ese portugues hijo puta es!

4

Najlepsza piosenka z bajki ever :)
Captain Tsubasa - Moete Hero


0

How was Spain?

1

Dawać Gryzmana za Gryzaka.

0

Ech... ale bym sobie pooglądał Barcelonkę taką z komentarzem Wolskiego i Orłowskiego...

1

@daniel32778 Z reguły wartościowe kanały na YT nie zarabiają na prowadzącego.

Zobacz chociażby kartę "na czasie"...

0

@Teletubis właśnie, o co biega? bo widziałem parę takich komentarzy i nie jestem w temacie..
o co gównoburza?

7

@Chwytliwy w slangu oznacza szkołę

mam nadzieję, że pomogłem

11

Lewonożny napastnik na lewej flance w Barcy. To nie miało prawa wypalić.

0

@Messibestplayerintheworld leci już, na razie puszczają jego bramki

1

@baczmus ano też mam ^^

0

@Hushovt no to nie musisz cytować, mogłeś podlinkować chociaż

6

@Danny Gaucho ja jednak dałbym MVP, to tridente świetnie ze sobą współpracowało

9

@DonMatteo901 To już było wiadomo wtedy.
Niemniej Polacy (prawie) wspólnie zagłosowali 3 dni temu za kontynuowaniem poddańczej polityki.

1

A ja bym postawił na Kluiverta :) z Pepcie, wyszło, to dlaczego z nim nie?

36

Najgorsze: Suarez.
Najlepsze: Suarez.

2

EV do Dembouza:
"Wejdź tam coś pokop, poszczelaj. Pozdrów Leosia."

1

Żałosne są te symulki Suareza.

0

już serwery padają xD

0

Jak ja nienawidzę tego symulanctwa u Suareza.
Hatfu!

3

Ja wiem, że Messi jest zwolniony z zadań defensywnych, ale do wuja pana... raz na pół godziny też mógłby ruszyć dupę do pressingu.

4

Conte już stracił głos, a EV przymrużył oczy jak zwykle i zastanawia się:
"jak to? w Olympiakosie działało".

xDDD

0

@danio1899 No ja wiem, ale to beznadziejnie wygląda.
Każdy widzi Leosia, nikogo więcej.
I chodziło mi o sposób myślenia EV z tym "jest Leoś, może coś zrobi".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?