Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pikej > Suarez
0
Ciekawe kiedy zobaczymy Griezmana na boisku.
1
@Vhaeraun śmierć 9-letniej córki Lucho... :(
0
Jezu, jak to dobrze, że nie przyszedł do nas Neymar :)))
1
nie no, jakby jeszcze to wpadło to o kurde xD
1
co to się odjaniepawla xD
8
Sprzedać Messiego, nadchodzi era Fatiego xD
2
Jak to dobrze ogarniać internety, nie musieć żebrać o link i oglądać każdy mecz Barcy po polsku i w HD :)
3
Pep Guardiola Answers the Web's Most Searched Questions About Him
:)
0
@Ratamahatta ale ja poważnie pisałem :) z przekąsem, ale serio tamta Barca miała to coś
1
@VamosRakieta kuuuurła...
1
Mmmmm, za Pepa to była Barca. Teraz nie ma Barcy.
Kurła.
0
O ile bramę, obronę i pomoc mamy spoko, to w ataku jest tragedia. Zostaliśmy z Grubym, który ma mega wahania formy, z typkiem co gra w gierki i zasypia do szkoły, z Leosiem co to już bardziej mediapunta jest, no i całą sytuację ratuje Gryzman.
Młodzi dobrze weszli, ale Bojan tez miał zdobyć złotą piłkę.
Sprzedaż Malcoma odbije nam się czkawką. Już odbija.
28
Orkiestra kościelna na Górnym Śląsku:
- Trumpen fertig?
- Ja, fertig.
- Puzonen fertig?
- Jawohl!
- Zymbalisten fertig?
- Naturlich, fertig
- Also... Ain, zwei, drei... Boże, coś Polskę...
0
@Kamiloza91 A ja chyba sobie będę oglądał mecze Barcy za Pepcia, zamiast tych w tym sezonie.
1
@Kamiloza91 No i te jego symulki... Aj, szkoda strzępić ryja.
0
@AmigoBlancos +1
0
@Striker ja 32, więc jesteś w błędzie - mi bliżej
0
@CalcioFan muszę cały karton kupić, bóldupię okrutnie
0
@Striker 27 i pół. Bliżej mu do 28 ;)
0
@Kamiloza91 Szkoda strzępić ryja, same chorągiewki :/
16
Tragedia. Kupujemy 28-letnią rozkapryszoną szklankę.
3
Barcelono, szanuj się i spluń w kierunku tego człowieka.
1
@juliacicha taka kobieta to skarb
82
Frontman U2, Bono, znany jest na całym świecie ze swojego zaangażowania w pomoc potrzebującym i czynny udział w różnego rodzaju akcjach humanitarnych.
Podczas koncertu U2 w Glasgow, Bono przerywa śpiewanie i ucisza publiczność. Następnie, w całkowitej ciszy, co kilka sekund klaszcze w dłonie.
"Za każdym razem, gdy klaszczę w dłonie, w Afryce umiera jedno dziecko" - mówi do mikrofonu.
W tym momencie z publiki odzywa się męski głos, z silnym szkockim akcentem:
"To przestań klaskać, ty chory skur*ysynu!"
0
Szpaku, jo cię prosza...
0
@wierbafcb https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_ZvxHxEuv3SwsEBJ514mVsyFF78onGGio,w400.jpg
43
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2019/04/Ugh9AZqNLgZIgF3h.jpg
hue hue hue ;]
7
@kerouac Obecnie podążamy w kierunku Grecji, a dalszej perspektywie Wenezueli...
2
Ja bym posłuchał kucharza Suareza...