0

@TransferMAN gość jest za wolny na skrzydło

to typowy grajek do środka pola

0

@4drian0 Ej.... serio? Ja mam tak gdzieś od tygodnia.
A wczoraj jak zasypiałem, to tak jakby wpadłem w sen sprzed kilku tygodni i połączył mi się z przedwczorajszym...
Strasznie dziwna akcja, nigdy czegoś takiego nie miałem.

0

@jeyx77x Pikeja na szpicę i jazda

1

@Lebson26 Poproś kolegę, niech sieknie Ci prostego na nos i idź z tym na izbę przyjęć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@jeyx77x Nie mieliśmy na boisku, bo EV chciał zrobić z niego nowego Neymara.
Cou to typowy mediapunta.

7

@Lares Człowiek charyzma, jako grajek i jako treneiro.

0

@badej60 Ale żaden z pomocników w naszym składzie nie zagra mediapunty, którym był Iniestą.
Nikt z nich nie ma takiej charakterystyki.
No chyba, że Messi.

0

@badej60 Mam na myśli to, że barcelońskie 4-3-3 zakłada grę z typowym ofensywnym pomocnikiem łączącym pomoc z atakiem. Przez lata taką rolę pełnił u nas Iniesta. Po jego odejściu bardzo zauważalnie często taką robotę brał na barki Messi, co często miało wpływ na mniej jego zaangażowania, takiego bezpośredniego, w akcje bramkowe. W tej chwili mamy 4 pomocników o charakterystyce defensywnej (destrukcji, rozegrania od tyłu) i 4 typowych środkowych. No może poza wspomnianym Rafą, ale to dalej nie ta półka co Andrzej czy Cou.

6

@Zip Co nie? :(
EV z wiecznie zamyśloną miną, jakby zastanawiał się:
"Ciekawe co Ivan robi po meczu..."

3

@Barca_Big_Moment odpali konsolę?

40

Różnica między Lucho, a EV:
https://i.imgur.com/ieJBhaR.jpg
HEHEHE
#valverdeout

1

@badej60 W stylu gry na pewno, ale nie z definicji na jakiej pozycji grają domyślnie.

0

@l0Messini może za dzieciaka

1

@badej60 Co najwyżej Rafa, ale wątpię, by EV zdecydował się kogoś ze środkowych suwać do przodu;
prędzej Leosia będzie cofał.

Co do Cou - nie czepiaj się słów. Nie ma go na rok, a piszę o nadchodzącym sezonie.

1

@bartoszekkk jasne, ale otoczenie Neya to jedno, a zarząd nasz, jak i szejkowy to drugie

20

Po sprzedaży Cou zostaliśmy bez ani jednego nominalnego ofensywnego pomocnika.

Po sprzedaży Malcoma zostaliśmy z jednym nominalnym skrzydłowym (Dembouz), który wypada na kilka tygodni.

No miodzio kadra. Luksja.

0

@bartoszekkk ta, a jego stary dzwoni do Realu od paru godzin

0

A gdzie Deulofeu JA SIĘ PYTAM??????

0

@Harnas2 dzień dobry

28

@exerous A ja siedzę w mieszkaniu w Polsce i mam normalną polską godzinę dnia dzisiejszego; nudne mam to życie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

0

@wonsz_w_pomidorach bo mamy bezpłciowego trenera...

0

Cruyff jaki troll xD

0

Kurdebele, trochę się ich przewinęło.

17

Chryste, co on robi z tą drużyną...
Przecież Riki to jest grajek na teraz. On jest nawet na ławkę za dobry, a co dopiero na Barcę B...

0

@mmaciass postawiłbyś znak równości?

0

@kamilos1214 No jak to? A "Róbta co chceta"?

2

Tak sobie ostatnio oglądam filmiki z bramkami i skillsami Romario, bo w sumie mało pamiętam z jego gry z tamtych czasów i powiem Wam, że moim zdaniem był na poziomie Ronaldo Nazario (albo wyżej?).

Technika, drybling, wcinki, zewniak, te lobiki!
Gość miał wszystko co jego młodszy rodak.
Ratio bramka/mecz Romario ma lepsze w klubach i w reprze.
Jest trochę pomijany (owszem - bardzo doceniany w ogóle), gdy mówi się o najlepszej "9" w historii. [Prawie] Wszyscy wskazują na Grubego Ronaldo. I głównie o to chodzi mi w tym wpisie.
Myślę, że to wina faktu, iż grał w zasadzie w tylko jednej topowej drużynie (u nas) i to krótko.

Jak myślicie? Romario > Ronaldo? Czy to jednak przesada?

3

Wara od Umtka, to jest top CBków i ma u nas zostać. Elo.

0

@MichalZZZ Mr. Oizo / Flat Eric

0

hahahahhahahahahahaha xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?