Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TransferMAN gość jest za wolny na skrzydło
to typowy grajek do środka pola
0
@4drian0 Ej.... serio? Ja mam tak gdzieś od tygodnia.
A wczoraj jak zasypiałem, to tak jakby wpadłem w sen sprzed kilku tygodni i połączył mi się z przedwczorajszym...
Strasznie dziwna akcja, nigdy czegoś takiego nie miałem.
0
@jeyx77x Pikeja na szpicę i jazda
1
@Lebson26 Poproś kolegę, niech sieknie Ci prostego na nos i idź z tym na izbę przyjęć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@jeyx77x Nie mieliśmy na boisku, bo EV chciał zrobić z niego nowego Neymara.
Cou to typowy mediapunta.
7
@Lares Człowiek charyzma, jako grajek i jako treneiro.
0
@badej60 Ale żaden z pomocników w naszym składzie nie zagra mediapunty, którym był Iniestą.
Nikt z nich nie ma takiej charakterystyki.
No chyba, że Messi.
0
@badej60 Mam na myśli to, że barcelońskie 4-3-3 zakłada grę z typowym ofensywnym pomocnikiem łączącym pomoc z atakiem. Przez lata taką rolę pełnił u nas Iniesta. Po jego odejściu bardzo zauważalnie często taką robotę brał na barki Messi, co często miało wpływ na mniej jego zaangażowania, takiego bezpośredniego, w akcje bramkowe. W tej chwili mamy 4 pomocników o charakterystyce defensywnej (destrukcji, rozegrania od tyłu) i 4 typowych środkowych. No może poza wspomnianym Rafą, ale to dalej nie ta półka co Andrzej czy Cou.
6
@Zip Co nie? :(
EV z wiecznie zamyśloną miną, jakby zastanawiał się:
"Ciekawe co Ivan robi po meczu..."
3
@Barca_Big_Moment odpali konsolę?
40
Różnica między Lucho, a EV:
https://i.imgur.com/ieJBhaR.jpg
HEHEHE
#valverdeout
1
@badej60 W stylu gry na pewno, ale nie z definicji na jakiej pozycji grają domyślnie.
0
@l0Messini może za dzieciaka
1
@badej60 Co najwyżej Rafa, ale wątpię, by EV zdecydował się kogoś ze środkowych suwać do przodu;
prędzej Leosia będzie cofał.
Co do Cou - nie czepiaj się słów. Nie ma go na rok, a piszę o nadchodzącym sezonie.
1
@bartoszekkk jasne, ale otoczenie Neya to jedno, a zarząd nasz, jak i szejkowy to drugie
20
Po sprzedaży Cou zostaliśmy bez ani jednego nominalnego ofensywnego pomocnika.
Po sprzedaży Malcoma zostaliśmy z jednym nominalnym skrzydłowym (Dembouz), który wypada na kilka tygodni.
No miodzio kadra. Luksja.
0
@bartoszekkk ta, a jego stary dzwoni do Realu od paru godzin
0
A gdzie Deulofeu JA SIĘ PYTAM??????
0
@Harnas2 dzień dobry
28
@exerous A ja siedzę w mieszkaniu w Polsce i mam normalną polską godzinę dnia dzisiejszego; nudne mam to życie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
0
@wonsz_w_pomidorach bo mamy bezpłciowego trenera...
0
Cruyff jaki troll xD
0
Kurdebele, trochę się ich przewinęło.
17
Chryste, co on robi z tą drużyną...
Przecież Riki to jest grajek na teraz. On jest nawet na ławkę za dobry, a co dopiero na Barcę B...
0
@mmaciass postawiłbyś znak równości?
0
@kamilos1214 No jak to? A "Róbta co chceta"?
2
Tak sobie ostatnio oglądam filmiki z bramkami i skillsami Romario, bo w sumie mało pamiętam z jego gry z tamtych czasów i powiem Wam, że moim zdaniem był na poziomie Ronaldo Nazario (albo wyżej?).
Technika, drybling, wcinki, zewniak, te lobiki!
Gość miał wszystko co jego młodszy rodak.
Ratio bramka/mecz Romario ma lepsze w klubach i w reprze.
Jest trochę pomijany (owszem - bardzo doceniany w ogóle), gdy mówi się o najlepszej "9" w historii. [Prawie] Wszyscy wskazują na Grubego Ronaldo. I głównie o to chodzi mi w tym wpisie.
Myślę, że to wina faktu, iż grał w zasadzie w tylko jednej topowej drużynie (u nas) i to krótko.
Jak myślicie? Romario > Ronaldo? Czy to jednak przesada?
3
Wara od Umtka, to jest top CBków i ma u nas zostać. Elo.
0
@MichalZZZ Mr. Oizo / Flat Eric
0
hahahahhahahahahahaha xD