Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na moje to tak:
Gryzman na 9tce
za nim Leoś
skrzydła Dembouz i Malcom
za atakiem de Jong i Arthur
Paaanie łogiń w uuujjj.
0
ten dziadzia gada takie głupoty zawsze... to trzeba później rozchodzić
2
Na meczu B-klasy publika jest głośniej.
13
Carlos Perez > Neymar
12
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_6al8dyN0Z9OMryra9q56ayuJScm5ohu2.jpg
Dobrej nocy, HEHEHE ;)
0
@zodiak_10 złoto
2
"Courtois: Myślę, że teraz jest jasne, kto jest numerem jeden."
No pewka ziom xD
1
Mmm... Czuję manitę... mmmm...
0
COOOO???? Nie ma bramki Deulofeu? WTF?
1
Piękna akcja.
1
Viniczus to będzie taki nowy Robinio.
0
Niby towarzyski mecz, ale jak mierdy tracą bramkę, to zawsze człowiekowi micha się cieszy :)))
0
Carles Aleña: „Szefowie FCB obiecali de Jongowi koszulkę z moim numerem (21), chociaż ze mną nie rozmawiali. Cóż... Takie rzeczy zdarzają się w tym klubie. Załatwiłem to z Frenkie'em, to bardzo normalny gość, i myślę, że on zrobiłby dla mnie to samo”
Tłumaczenie: Jakub Kręcidło
No pięknie.
44
czteropak Żuberka i po jetlagu
0
@NeroTFP a na dodatek afera końska :/
1
Valverde go zmarnuje.
Są przecież Busi i niezastąpiony Rakitić.
Nowy będzie grał ogony. Tak to się skończy.
28
Bardzo fajnie, ale niech nie przychodzi.
0
@Kompletny hahaha xD
0
@TR3YWAY xD
Dembouz i Leo na wahadłach :P
3
@Gaucho Vidal musi zostać. Taki zadaniowiec to skarb.
1
Myślę, że spokojnie moglibyśmy grać takim ustawieniem w nadchodzącym sezonie.
https://www.instagram.com/p/Bz-FELIp_hm/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
2
@Thierno dlatego gra się w PESa :) chwila roboty i ma się wszystkie licencje, a i sama gra jest o niebo lepsza
0
@PanRol Fajne, w klimacie Tsubasy :) Oglądałbym.
1
@IronSanHybrid zawsze śmieszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Alan985 Antek na 9, gruby na ławę
4
@Alan985 IMO to większy talent niż Neymar i absolutnie nie powinien siadać na ławę kosztem Neya (jeśli ten przyjdzie).
0
@grizzy10 a to czasem nie jest tak jak u nas z kawą?
że dzieciakom to raczej jednak nie?
0
@BigShaq zajebisty komentarz :)
5
@Mathew86 sraj normalnie od razu do trzech
pozdrawiam
1
@Brusu G-klasa, na kozaku się wozi :D