Zbyszard
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2018
jedno na sto
4 obserwujących
4 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Umtiti to jest dobry śmieszek :D
1
@barteq nie podoba się? to nie czytaj i nie komentuj
1
@norbi77 Bond się kończył na Brosnanie.
12
Z jednej strony nie mogę się doczekać towarzyskich meczów przedsezonowych, czy w końcu nowego sezonu, by zobaczyć naszych chłopaków w akcji.
Z drugiej strony... jak mam patrzeć na bezpłciowe manewry taktyczne tego geniusza na ławce i kolejny sezon oglądać jak gramy padlinę, a nie efektowną piłkę, z której ta drużyna niegdyś słynęła... No i te "Rakiticiowe" koszulki.
Nigdy myśl o nowym sezonie nie napawała mnie takim dziwnym uczuciem, niesmakiem.
Jest średnio smaczne, ale jestem głodny, więc zjem.
0
@Nano22 Wymieniłem trzech napastników.
4
Ech cudownie by było, gdyby w przyszłym sezonie tridente stanowili Antoni, Leoś i Dembuś.
Bez Grubcia.
0
i bardzo dobrze, niech nie wraca
8
Nawet w Polsce słychać trzask dup włodarzy Atleti
xDDD
3
Jaja jak berety xD
2
@fifek to obrus z ostatniej wieczerzy
7
Wchodzę na fcbarca.com I pierwsze co widzę, to ten Judasz.
Usuńcie to na Boga.
0
@dominik127pl ciekaw jestem ile zarabiał u nas, o ile chcieli mu obniżyć, ile dało mu PSG i na ile by się teraz zgodził :)
0
@Andi18 Ja w ogóle nie za bardzo czaję dlaczego on od nas odszedł. Przecież te jego akcje z Messim to była baja. Zawsze był zaangażowany, stamina 100.
Chyba chciał wyjść z cienia Roberto, tak jak Neymar z cienia Leosia xD
0
Tak się mnie przypomniało jak Dani założył kiedyś takie piękne wory panu CeeRowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Robertinho a dasz Pan 48?
0
@zodiak_10 ja myślę, że gdzieś zagra; jestem tego pewien
0
@BarcaInfo Pewnie kupili tę nagrodę.
0
@rafinho1993 niech wraca na stare śmieci ;)
0
@l0Messini coś jeszcze?
6
Bartek zbiera na Neymara :)
https://scontent-frt3-2.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/66693151_1225129671002496_2934028177216897024_n.png.jpg?_nc_cat=109&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_eui2=AeHNGmvRvev6W9Cla-2VLYnGc45eLwmtBakzTXNjwMGzImKT8eGXHeKTiLzbnYL0OL5g_dXUddSCouYvwMEj8w5Bqb4G5n7UwBe0yZDuEY2-hQ&_nc_oc=AQlgoxM62U1FEDc-LMXpnmYQOuFr_L0QI82WXtUd5ENm4BqHXis8gHn_wXrrf1v2390&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=7b1582bd5e6a2b7a60c38fdce3ade1f7&oe=5DB59300
1
@Rewolucja123 Frenkie już dawno, a Neto w sumie za Cillesena, od którego i tak jest gorszy.
6
@insp1re Jezu, dlaczego musiałem to przed snem przeczytać... :'(
1
@Colon W ogóle chyba żaden serial/film nie miał lepszego soundtracku niż BB i BCS :)
A ten kawałek przypomina mi muzyczkę z menu bodajże GTA2 :)))
1
@krzychu1526 nie śpię, trzymam kredens
0
Every clubs : Sign players
Barca : 7 seconds challenge with Lenglet and Rakitic.
hahahaa, so true xD
27
Griezmann
Dembele
Messi
Cou
Arthur
de Jong
Gruby na siłkę i niech walczy o 1szy skład.
Neymarek niech pali wroty.
Malcom da nam jeszcze dużo szczęścia.
1
@KSSniper zgadzam się z Tobą
0
@Cvzx Wg tego serwisu grał najlepiej na tej pozycji że wszystkich
3
@BarcaInfo Bogu niech będą dzięki.
5
Porównanie statystyk Leo i Cou na tegorocznym CA:
https://www.instagram.com/p/BzaUYL6FEo8/?utm_source=ig_web_button_share_sheet