1

Umtiti to jest dobry śmieszek :D


1

@barteq nie podoba się? to nie czytaj i nie komentuj

1

@norbi77 Bond się kończył na Brosnanie.

12

Z jednej strony nie mogę się doczekać towarzyskich meczów przedsezonowych, czy w końcu nowego sezonu, by zobaczyć naszych chłopaków w akcji.

Z drugiej strony... jak mam patrzeć na bezpłciowe manewry taktyczne tego geniusza na ławce i kolejny sezon oglądać jak gramy padlinę, a nie efektowną piłkę, z której ta drużyna niegdyś słynęła... No i te "Rakiticiowe" koszulki.
Nigdy myśl o nowym sezonie nie napawała mnie takim dziwnym uczuciem, niesmakiem.

Jest średnio smaczne, ale jestem głodny, więc zjem.

0

@Nano22 Wymieniłem trzech napastników.

4

Ech cudownie by było, gdyby w przyszłym sezonie tridente stanowili Antoni, Leoś i Dembuś.
Bez Grubcia.

0

i bardzo dobrze, niech nie wraca

8

Nawet w Polsce słychać trzask dup włodarzy Atleti
xDDD

3

Jaja jak berety xD

2

@fifek to obrus z ostatniej wieczerzy

7

Wchodzę na fcbarca.com I pierwsze co widzę, to ten Judasz.
Usuńcie to na Boga.

0

@dominik127pl ciekaw jestem ile zarabiał u nas, o ile chcieli mu obniżyć, ile dało mu PSG i na ile by się teraz zgodził :)

0

@Andi18 Ja w ogóle nie za bardzo czaję dlaczego on od nas odszedł. Przecież te jego akcje z Messim to była baja. Zawsze był zaangażowany, stamina 100.
Chyba chciał wyjść z cienia Roberto, tak jak Neymar z cienia Leosia xD

0

Tak się mnie przypomniało jak Dani założył kiedyś takie piękne wory panu CeeRowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


1

@Robertinho a dasz Pan 48?

0

@zodiak_10 ja myślę, że gdzieś zagra; jestem tego pewien

0

@BarcaInfo Pewnie kupili tę nagrodę.

0

@rafinho1993 niech wraca na stare śmieci ;)

0

@l0Messini coś jeszcze?

1

@Rewolucja123 Frenkie już dawno, a Neto w sumie za Cillesena, od którego i tak jest gorszy.

6

@insp1re Jezu, dlaczego musiałem to przed snem przeczytać... :'(

1

@Colon W ogóle chyba żaden serial/film nie miał lepszego soundtracku niż BB i BCS :)
A ten kawałek przypomina mi muzyczkę z menu bodajże GTA2 :)))

1

@krzychu1526 nie śpię, trzymam kredens

0



Every clubs : Sign players
Barca : 7 seconds challenge with Lenglet and Rakitic.

hahahaa, so true xD

27

Griezmann
Dembele
Messi
Cou
Arthur
de Jong


Gruby na siłkę i niech walczy o 1szy skład.
Neymarek niech pali wroty.
Malcom da nam jeszcze dużo szczęścia.

1

@KSSniper zgadzam się z Tobą

0

@Cvzx Wg tego serwisu grał najlepiej na tej pozycji że wszystkich

3

@BarcaInfo Bogu niech będą dzięki.

5

Porównanie statystyk Leo i Cou na tegorocznym CA:

https://www.instagram.com/p/BzaUYL6FEo8/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?