fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Gdyby nie Messi pisałbyś na stronie P$G.... mam w dupie Ballerinę i wolę najlepszego piłkarza na świecie, a Ballerina niech walczy o czwarte miejsce w Arsenalu.
1
Dokładnie, jest młody i sam doskonale wie jakim potencjałem dysponuje. Wszyscy to wiedzieli tylko nie Marco.
0
jeśli chodzi o Arsenal to nie wróżę im wysokiego miejsca 4 to max co może Wenger ugrać :)
1
no cóż sam taką drogę wybrał :) szkoda chłopaka
1
5. Niemcy u-19
0
na chwilę obecną z tych pereł gra tylko jedna w podstawowym składzie więc ja spokojnie do tego podchodzę. W realu jeśli nie odpalisz od razu siedzisz na ławce
0
uuuu bracie sporo
0
jest problem i widać to gołym okiem to zadanie dla obecnego i przyszłych zarządów
4
Oj pewnie się działo :) Hobbici to potrafią wypić :)
0
Słyszałem, że Zdzisio Kręcina jest bardzo zainteresowany. Bliskie otoczenie "barona" mówi, że Zdzisio nie może spać po nocach bo tak pragnie dostać się do Barcelony co więcej obiecał, że sam będzie sprzedawał bilety :)
0
Ja to rozumiem, ale zobacz ilu chłopaków z tej szkółki wygrało MŚ Pique, Alba, Puyol, Busi, Pedro, Cesc, Xavi, Iniesta znajdż mi drugi klub na świecie, który dał takich zawodników ta szkółka dała nam najlepszego piłkarza w historii ( oczywiście Leo ma ogromny dar, ale szkółka pomogła mu się ukształtować) jestem zdania, że jeśli nie będziemy dawać szans najzdolniejszym bez względu na to jaki poziom prezentują to nigdy nie będziemy mieli z nich pożytku. Tak samo jak z Xavim czy Iniestą za młodu nikt nie myślał, że staną się Legendami klubu, ale ktoś im zaufał i wprowadzał do gry. W obecnej chwili u nas nie ma czegoś takiego. Alena wchodzi na 7-8 minut?
1
uważam, że zarząd popełnił błąd nie inwestując w młodych perspektywicznych grajków zarówno w Hiszpanii jak i na świecie. Wzmocnienia były kosmetyczne + zakazy, które kompletnie zgasiły kilku zawodników ( np. Lee ) i tak będzie dalej wyglądała ta sytuacja dopóki ktoś w zarządzie nie zrozumie, że właśnie młodzi są przyszłością na których nie trzeba będzie wydawać co okienko po 100 mln.
4
ile to już pereł Perez wyłowił i co? to że ma talent nic nie znaczy a zwłaszcza w realu gdzie zamiast się rozwijać to siedzisz na ławce
0
:D
0
albo lepiej skończy się na tym, że nasza kadra jest kompletna i nie potrzebne są wzmocnienia
0
Nie ma klauzuli odejścia sprzedaż zawodnika zależy od właściciela karty zawodnika. Takie umowy są bardzo powszechne i lepiej skonstruowane od tych z klauzulą odejścia
0
ostatnio grałem w Temple Run i TR 2 polecam
0
to już nie ma co oglądać MŚ w Rosji skoro już wiadomo kto wygra
0
no beka bo nie dali CR14,7 strzelić z ulubionej pozycji czyli wapna i machał rękoma w niebiosa pytając.... dlaczego nie mogłem strzelić?
0
i ja się absolutnie z Tobą zgadzam i dziwię się wszystkim, którzy na siłę bronią tego gościa i doszukują się w nim jakiegoś magicznego skoku jakości. Dokładnie masz rację odnośnie jego gry w Valencii przecież on nawet nie był liderem tej ekipy tylko jednym z wielu. Wydaliśmy na niego kupę hajsu a Dembele został kupiony za 15 mln. (oczywiście wiem, że Dembe nie chciał tak szybko do nas przyjść bo liczył na regularną grę) ale błagam jak rozwija się Francuz a jak cofa się Gomes
0
czyli na swoim poziomie nie oszukujmy się pewnych rzeczy ten magik nie przeskoczy
7
Barca zareaguje w momencie gdy zmieni się zarząd
0
Trafnie opisałeś naszego magika "coś grać potrafi.." bo właściwie nic więcej. Takie określenie idealnie pasuje do naszych kopiących się po czole w eksraklapie czy innych Dynamach a nie w klubie, który bije się o najwyższe cele. I jeszcze jedno to że, Valverde w niego wierzy i liczy na niego nie oznacza, że będzie za Gomesa grał.
0
Peszko i jego wyprawa do Argentyny na wesele Leo
0
Gra w repr. Portugalii to za dużo powiedziane on raczej przeszkadza w grze
2
Zgadzam się, że zakon stał się narzędziem
4
Ja jednak nie użyłbym słowa porażka. Jedi zdradził ich własny człowiek --Anakin. Jako zakon pełnił swoje funkcje i mimo pewnych błędów był bardzo silny. Nawiązuje tu do czasów Republiki. Natomiast sama teoria ciekawa.
1
;)
14
nie, trenerem zostaje Gerard
0
no z tym Figo to było blisko do dzisiaj wspomina świński łeb :)