1

Ma Fermin to wejście w pole karne. Wczoraj spokojnie mógł mieć hat-tricka, w dwóch przypadkach decydowały centymetry.

Byłoby pięknie, gdyby znów trafił do siatki Realu

1

@bartekvisca "Możesz mi dać kopa w dupę ale nie zrobi Ci pogrzebu i co dalej"

A od kiedy w kościele katolickim istnieje taryfikator za udzielone sakramenty ?

0

@panczo a ja pisałem o zasadach ?

0

@Kitek1640 "Większość przedsiębiorców którzy to zobaczyli nawet pewnie nie czytali zasad bo od razu kojarzy im się to z dobrowolnymi składkami przez cały czas"

z takim podejściem życzę powodzenia w prowadzeniu biznesu
:)

0

Ławka jak na Młodzieżową CL ;)

0

No to winni niepowodzeń zostali już naznaczeni...
Niech im jeszcze w Europie ktoś doopę zleje,.ciekawe.czym się wytłumaczą...

0

@michal26 " Potem Senat 2-3 tygodnie"
Senat ma 30 dni i odsyła do poprawek

1

Świetną drugą połowę rozegrał Gavi, który w szatni tak sobie wziął do serca żóltą kartkę, jaką miał na koncie, że po przerwie praktycznie wyłączył sie z gry :)

18

Najlepszy na boisku był Felix, ale wiadomo - wejście Guiu, gol w debiucie po 30s na boisku to dobry materiał na chwytliwą historię, więc stąd MVP

Poza Felixem kluczowy byL MATS, bo mogliśmy już do przerwy przegrywać...

0

12

Brawo Felix, jak słusznie zauważyli komentatorzy, to zawodnik, który miał tendencję do gaśnięcia, kiedy nie wszedł dobrze w mecz, a dziś pokazywał się do grania, strzelał, podawał i kończy mecz z piękną asystą.

A debiut Guiu jak marzenie.

0

@DamianPSV No to ci zamknął usta po 2. połowie

1

Najgorsze jest to, że tu za bardzo nie ma co (kim) zmieniać.
Chyba, że zaryzykować tego Guiu i grać mu na wrzutki.

I oby żadne czerwo nie wpadło, bo dwóch newralgicznych zawodników gra z dużym obciążeniem

0

Nasz ławka dosłownie straszy :)

1

@IronSanHybrid
To tego gościa obczaj:
https://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,postawil-plot-na-drodze-ludzie-nie-dowierzaja-czysta-ludzka-zlosliwosc,wia5-3266-37203.html

Znam faceta - kłóci sie o wszystko.
Że w sąsiedztwie piec szczeka, że ktoś pracuje z kątówką na własnym podwórku, że tuje sąsiada sa za wysokie.
Mam wrażenie, że kłótnie i spory to jego paliwo

15

Wg hala-dzieciaków przelewy dla Negreiry cały czas chodzą :)
Ale tego, że ich "genialna pomoc" nie potrafiła zdominować środka pola to nikt nie widzi...

0

I po ch... było ten filmik o sędzim nagrywać w tej ich żałosnej TV ?
TVP bis.
:)

4

Pomysł super, ale jak uwielbiam Stonesów, tak sądzę, że średnio się to komponuje na koszulce.
W ogóle, koszulka idealna, ale na wygrany mecz na Santuago, żeby ją zaprezentować jak kiedyś Messi :)

9

Dzień, kiedy spełznie ze stanowiska będzie świętem hiszpańskiego futbolu

0

@PabloVEB "Tusk jak wprowadzi euro to Polacy dopiero poczują co to bieda."

Eh, ale takie paski nawet na TVP Info się skończyły

0

@Barcelonka070 Gazoport nie, przecież nie jest tak, Ze PiS ma tylko złe pomysły. Ale też PO pociągnęło i zakończyło inwestycję w Świnoujściu, a przecież jakby byli zależni "od Berlina", to by wstrzymali jak PiS Ostrołękę.
To też sztandarowy przykład pisowskiej gospodarności :)

0

@Barcelonka070
"ale też nowa infrastruktura kolejowa (szczególnie koleje dużych prędkości) i drogowa"
Gdzie jadę w okolicy, na płotach widzę napisy "Stop CPK", "stop kolei wielkiej prędkości".

To powiaty, gdzie od lat wygrywa PIS...
Jeszcze sobie sprawdź, jakie jednostki przepłynęły przekop przez Mierzeję, kolejny pomylony projekt....

2

@Barca1992
A wygrał wybory ? Bo ja cały czas słyszę, że to PiS wygrał i szykuje się do tworzenia Rządu.
Gdyby Prezydent zlecił tworzenie Rządu przedstawiecielowi ugrupowań koalicyjnych, mających większość, środki z KPO byłyby zapewne dostępne wcześniej, a tak będziemy musieli przez miesiąc oglądać fikołki Mateusza

3

Czas rozliczeń:
"Z kolei poseł Konfederacji Dobromir Sośnierz nazwał niektórych kandydatów startujących z listy Konfederacji "pokemonami". Chodzi o kandydatów z egzotycznymi poglądami, którzy skupiali się np. na jedzeniu psów czy Holokauście. Zdaniem Sośnierza obsadzanie list takimi postaciami było błędem"

"Normalni" wyborcy widzieli to jeszcze w trakcie kampanii, panie Sośnierz...

0

@omujborze A może po prostu w komitecie odwoławczym akurat nie było żadnego kibica Barcy...
Czyli lepiej ciąć równo z trawą, licząc na to, że szczęśliwie nic się rywalowi nie złamie, niż dwa razy "z premedytacją" podrapać się po nosie...

1

@Destroyer_of_Worlds
No i Karyna wygrała z Januszem...

0

@pioz123 Bo z Rudym. A rudy wiadomo - fałszywy
xD

22

Ala chała. Madryt.

0

@omujborze Nie dziwne, że odwołnie Barcelony nie odniosło skutku ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?