fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Dla Realu (jak i dla Barcy) drużyny grające otwarty, ofensywny futbol są łatwiejszym łupem, niż zamknięte na własnej połowie po to, by ciąć tam razem z trawą, jak np Getafe
0
@MesQueUnClub96 "Ewidentnie Bayern nie daje rady z mocniejszymi rywalami,"
80 minuta, remisuje 2:2 w Lipsku. więc jak "nie daje rady" ?
18
Myślę, że Ramos, w przeciwieństwie to kibiców prześcieradeł, docenia takiego zadziorę, jakim jest Gavi
0
@cyron1 @Soetie
ale efekt ten sam. I możliwość zahamowania kariery u jednego i drugiego.
właśnie widzimy na przykładzie Ansu
0
@Siwy88 Masz z tego jakąś satysfakcję ?
Zmień Real na Barcę, Ardę G. na Vitora R. i masz to samo
22
Dlatego Yamala trzeba ogrywać z głową, odpowiednio dozować minuty, by później nie mieć w kadrze 19-letniego cienia samego siebie...
0
@michal26 Tomografia głowy. Może to guz mózgu.
ewentualnie siadły nerki i niefiltrowane metabolity zatruły mózg
7
Tak wielu jedzie po Xavim, ale chyba nie on był winny temu, że tyle naszych podań grzęzło w nogach przeciwników, że było tyle niedokładnych przyjęć, strat, że nasi ślizgali się po zalanej murawie w okolicach pola karnego Majorki w 2. połowie ?
Graliśmy bez dwóch podstawowych pomocników.
I tak zaryzykował, wpuścił dwóch ofensywnie nastawionych młodziaków, jeden zdobył gola, drygi miał udział w tej akcji i omal nie wywalczył karnego.
Wpuścil też Lewego, no ale ludzie ! Lewy po powrocie z repry strzelil 4 gole w 3 meczach, więc był naturalnym kandydatem do zmiany.
Nie pykła dym razem remontada w 100%, ale punkt jest, nawet jak biali wygrają jutro, to jesteśmy w kontakcie
0
Paradoksem jest to, że jakby wpadło Felixowi, albo Raphini to mogło być spokojne 2:1 dla nas, a tak znów trzeba gonić
0
No to Lewy i Kounde sobie nie odpoczną...
Martinez kieeepsko, nawet nie powinien wyjść na boisko już...
0
Fajny skład, a i z ławki jest kim postraszyć
1
Jak do was wróci, to przestanie mu być dobrze...
2
Trochę mnie to śmieszy, bo na LR trwa nabijanie się ze studia Eleven, jak przyjmą bolesny fakt porażki Realu, a z drugiej strony na notatniku kibice białych jadą na komentatorów Eleven za stronniczy komentarz (i przyrównanie Jude do Lewego w trakcie meczu)
Wniosek taki - nikt nie lubi komentatorów Elevenu :)
3
Wszystkie bramki, jakie wpadły Realowi, to kopiuj-wklaj - zagubiony Vasquez i kryjący na radar Alaba.
Ancelotiego musiał szlag trafiać, jak to widział
Piękne główki Moraty i Griezza.
4
Mamy lidera. !!
A Real... Nie taki mocny, jak trafi na dobrze poukładaną w defensywie i skuteczną w ataku drużynę
4
@Popitek12 Możesz przypakować i WYGLĄDAC, jak szef, a możesz przeczytać trochę książek i poszerzyć horyzonty.
No, chyba, ze wolisz wyglądać
11
Mecz z PSG cudo. Kontrowersje co do karnych były, ale pamiętam, że w ciągu ostatnich pięciu minut paryżanie zanotowali tylko 4 celne podania, w tym dwa wznowienia od ich bramkarza.
Jaki tam poszedł dziki pressing z naszej strony - szok....
0
Komentarz z notatnika:
"Celta
Zjebaliście nam wieczór"
0
@Ramek pisze się out....
8
G E N I A L N A _ R E M O N T A D A !
Dla tej drużuny 3:2 "zrobione" w 10 minut jest dużo lepsze, niż klepnięcie ich 2:0 na luziku.
Oczywiście mecz był dla wielu zawodników nieudany, szczególnie w pierwszej połowie, ale taki Cancelo pokazał, że ma grande cohones, bo zapomniał o nieudanej pierwszej połowie, zanotował asystę, gola i w sumie dla mnie MVP tego meczu
61
Skład sypie się przed najważniejszymi meczami w LM ?
Nowe, nie znałem...
3
Jak Yamal z Balde tego nie rozruszają, to leżymy na stojąco
4
@Oskar28
Ale o czym mamy dyskutować, jeśli też tak uważam ? :)
8
Co im Jude ratuje doopę, to głowa mała :)
Szacun dla niego za to wejście do drużyny, ale takiej skuteczności (i darów losu) cały sezon nie utrzyma
0
@tbas jakby chociaż 10% z tego wykorzystali, to bym o farcie nie pisał.
Póki co jeden gość ratuje im sezon i to jest ich największy fart, bo takiego wejścia to nawet Ronaldo nie miał
1
Biali dalej na farcie lecą. Ileż można ?
1
Wiadomo, Miguel uważa, że lepiej byłoby, żeby grał piach :)
2
Weszły do tej maszyny dwa nowe trybiki (Felix, Cancelo) i nagle okazało się, że to nie nędzne 1.0 EcoBoost, tylko rasowa V8
1
@Elvisek Wolę, żeby nie musiał wędrować pod pole karne rywali. Niech koledzy to załatwią :)
2
Ależ bramkarz Lazio przywalił golazzo w 90+4 !
Poszedł do główki, jak rasowy napadzior