fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Pojana Gablota spoko, na wasze szczęście VAR wprowadzili dopiero pięć lat temu.
Teraz będzie trudniej.
Zmykaj pakować tornister, hala-dziecko
1
@Pojana Co do ironii, to musiałbyś najpierw kupić podręcznik, żeby wiedzieć, jak się ją stosuje, bo twój wypust nawet obok niej nie nie stał.
Widzę potężny kompleks, że Barca potrafi Golden Boya jednego po drugim wychować, a Real musi kupować, a i tak Kroos z Modrićem muszą ratować Carlo :)))
1
@Pojana ale was ten Golden Boy szczypie w Madrycie :)
A szykuje się kolejny :)
0
@michasfcb89 To ilu trenerów trzymając się tej recepty wygrało mecze z "kszawim" ?
0
@Vold94 w środku pola przegrywamy ? To chcesz powiedzieć, że Granada ma więcej czasu przy piłce, więcej sytuacji bramowych ?
Ja możemy "przegrywać w środku pola", skoro 70% gry odbywa się pod ich polem karnym ?
Przegrywamy w konfrontacji z ich trzema liniami scementowanymi w całość + szybkimi kontrami
2
Ile minut na ile możliwych zagrał Kounde w tym sezonie ?
Bo biegnąc za Bryanem przy drugiej bramce wyglądał, jakby nadawał się na turnus rehabilitacyjny w Ciechocinku.
Zresztą - chyba właśnie się tam dostał...
11
Gratki, Lamine.
Oby wpadały następne, obyś bił kolejne rekordy w koszulce blau-grana !
1
Wyjątkowo szanują jego zdrowie, nie to co u nas...
xD
0
@ObiwanKenobi Oczywiście, więc po co wrzucono tam "podpytanie" z 67 ?
I najważniejsze pytanie - dlaczego o moin wieku emerytalnym ma decydować m.in. 8mln aktualnych emerytów, skupionych w dużej części wokół pewnej radiostacji z Torunia ?
0
@ObiwanKenobi Ale nie 68 tyczy pytanie, tylko 67. A jak będą chcieli zrobią po 66
Ale głosuj, skoroś taki naiwny i sądzisz, że Cię to zabezpieczy.
2
@FCB_dimiC
" jeśli sami sobie nie odłożymy na emeryturę to nie będzie można ze spokojem patrzeć w przyszłość ;)"
oczywiście, póki co czyni to co czwarty Polak, przy czym im niższe wykształcenie, tym niższy odsetek odkładających na emeryturę, więc można przypuszczać, że "wykonujący pracę fizyczną mężczyzna" raczej do nich nie należy
0
@ObiwanKenobi "Mnie interesuje tylko to pytanie "Czy popierasz podniesienie wieku emerytalnego, w tym przywrócenie podwyższonego do 67 lat wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn?"
No to do 67 nie przywrócą, postawią na 68.
Już wielu konstycucjonalistów zauważyło że te pytanie (zawierająca w istocie dwa pytania: "Czy popierasz podniesienie wieku emerytalnego", oraz "Czy popierasz przywrócenie wieku do 67 dla kobiet i mężczyzn") jest niespójne, nielogiczne w związku z czym łatwe do podważenia w przyszłości
W wyborach głosuję, referendum bojkotuję !
4
@FCB_dimiC Będą też bardzo zadowoleni, ,kiedy przy przejściu na emeryturę na obecnych zasadach zobaczą, że nie są w stanie z niej wyżyć :)
Bardzo mnie bawią "przepychanki" o wiek emerytalny i argument za pisem, jak do dobrze zrobił obniżając go.
Większość ludzi (bo większość nie zarabia nawet średniej krajowej) będzie musiała jeszcze popracować kilka lat po osiągnięciu wieku emerytalnego, może wtedy sobie zda sprawę, jak ich pazerni i skorumpowani zrobili na szaro.
Ilu 35-40 latków jest świadomych, jakiej wysokości emeryturę dostaną ?
Nawet, jeśli ludzie zdecydują się przechodzić na emeryturę za mnniejszą kasę, co to oznacza dla Polski ?
Ano konieczność przyjęcia większej liczby imigrantów, z nadzieją, żę będą chętni u nas pracować i zastąpić emerytów
3
Na notatniku pojawił sie artykuł o kontuzji Lewego i jego prawdopodobnej absencji w Klasyku.
Połowa komentarzy była pisana w stylu, że to ściema, żeby nie jechać na reprę, tylko odpocząć przed Klasykiem, a druga połowa, że ta kontuzja to wcale nie jest dobra wiadomość dla Realu, bo zagra Ferran :)
2
It's Ferran time !
2
@Barca19stats: Gavi otrzymał 6 żółtych kartek w 6 ostatnich meczach w Europie.
Dzisiejsza czerwona była wyjątkowo bezmyślna...
7
Faktycznie pomyślałem sobie w na kilkanaście minut przed końcem, że Yamal zniknął, ale nie sądziłem że tak głęboko :)
13
Podsumuję tak - w zeszłym sezonie graliśmy w łatanym składzie piękne, dramatyczne mecze przegrane przez błędy w obronie i decyzje sędziów.
Teraz (także osłabieni personalnie) gramy momentami rozpaczliwie szczęśliwie, ale na 0 z tyłu i wracamy z 3 pkt z terenu najgroźniejszego rywala
Z dwojga złego wolę to, co dzisiaj :)
Wrócą FdJ z Pedrim i będzie lepiej.
Vamos ! Po pierwsze miejsce w grupie !
0
Kounde bez systemu nerwowego, kiedy mają żółtą na koncie wybijał piłkę Pepe :)
Tą sytuacją z ręką sprawdzaną na VARze urwaliśmy się ze stryczka, bo tam różna dezycja mogła pójść...
Faul Gaviego - bez komentarza. Tak się fauluje, jak się chce wykartkować, a nie złąpać czerwo :)
Czekamy na Pedriego, czekamy na FdJ, bo jeśli nawet bez nich będziemy wygrywali, to właśnie w takim stylu...
2
Trochę martwią kartki dla Cancelo, Gaviego i Ronalda - trochę ich za dużo, jak na zawodników, którzy w drugiej połowie będa zapewne wchodzić w wiele bezpśrednich pojedynków z rywalami.
Wiem, że to kontrowersyjne, ale może Duńczyk za Ronalda ?
4
Póki co wynik lepszy, niż gra...
Nie ma w środku pola nikogo, na kim można byłoby oprzeć grę, Oriol elektryczny, Gundo za daleko od rozegrania.
Brak Pedriego, czy FdJ widoczny, jak nigdy.
Za mało wykorzystywany Yamal.
Jestem ciekaw, czy nastąpi zmiana Romeu - > Lopez
3
Byłoby pięknie jakby został naszym nowym Puyolem
1
@tristan87 No to jednak musisz wykazywać się większą uwagą, bo ja włączyłem się do dyskusji odpowiadając na Twój post kierowany do AxelF i komentowałem TYLKO to, co napisałeś do niego
1
@tristan87 bystry to ty chyba nie jesteś, bo nie kojarzysz, komu odpisujesz
Odpisałeś do @AxelF "wiele było takich przypadków" i wtedy do dyskusji wszedłem ja pisząc że to promil.
Więc odnosiłem się tylko do tej części dyskusji
1
@tristan87 ja widzę że pisał:
"to wyłapanie pojedynczych przypadków wśród uczestników i zrównania ich do tego co mówią liderzy partii."
1
@tristan87 Ja tam widzę, że pisał o pojedyńczych przypadkach. W skali takiej demonstracji to pojedyncze przypadki
1
@tristan87
Jak było 400-500tys ludzi, to nawet promil debili daje 400 osób które można tak sfotografować
1
@hayek Jaki niech się lepiej martwi systematycznie spadającymi sondażami, a nie tym, ile ludzi zebrał Tusk...
Zresztą, 300-500tyś to fenomenalny wynik w kraju, gdzie tak wielu obrzydła już polityka
0
Miał swoje wielkie momenty, ale teraz, jak na pozycję (sorry za szczerość) zapchajdziury w drużynie, to jego gaża jest stanowczo zbyt duża...
0
@tristan87 Przecież byłeś już przekonany.
Na szczęście ta liczba spada