1

@Nazio_87 Wiem i to jest jeszcze bardziej zaje.iste

5

"Pizzeria Mania Smaku dowiozła około 300 pizz do lokalu wyborczego na Jagodnie. "Była to inicjatywa nas i naszych pracowników, którzy po swojej zmianie już wracali do domów, ale zawrócili, aby przygotować te pizze około północy, po północy, po pierwszej w nocy. Brawa dla naszej ekipy, brawa dla każdego, kto tam zagłosował tak późno" - czytamy na profilu lokalu. "

Szacun. Takie chwile sprawiają, że po tych tygodniach kiepskiego i budzącego zażenowanie Fame MMA w trakcie kampanii wyborczej człowiek jednak wierzy w demokrację i drugiego człowieka.

1

@MesQueUnClub96 Brakuje tylko wąsika, ale faktycznie - wymięty, jak Adolf w kwietniu '45

0

@tristan87 Znając jego talent, zamówił 20 skrzynek najdroższego szampana na świętowanie zwycięstwa.
Ale oczywiście za naszą kasę...

9

Ten, kto teraz handluje niszczarkami dokumentów wygrał życie

5

Trzeba jednak przyznać, że wyniki exit poll z doopy wyciągnięte nie były.
Nie zaliczyliśmy takiej wtopy, jak na Słowacji

0

@omujborze możesz zacytować ten przepis, że akurat 3 mecze za to się należą ?

0

@omujborze No i mógł nawet trzy. Ktoś na tym mógł potencjalnie ucierpieć ?

43

Podrapiaz się po nosie - 3 mecze
Wytniesz kogoś równo z trawą - 2 mecze
To tylko Hiszpania.

0

@michal26 tak,.moim zdaniem TD i Konfa uszczkną trochę Pisowi i KO, ale Trzeciej Drodze da to większy przyrost mandatów

1

@michal26 50% policzone PIS 38.32, spadną na jakieś 36.6, KO dobije do 30
TD pewnie trochę lepiej niż w late pool

0

Komentarz usunięty

0

Ciekawe, czy te zdania na notatniku zacytują ?
:)

1

@MarioVeB! Wakacje się szybko skończyły i skończyło sie rumakowanie na temat 15% dla Konfy :)

1

@tobiasson92 Słowa Morawieckiego dość rozpaczliwe

0

Pięknie wyniki. PiS się teraz koncertowo posypie bez swojej TVPis. Konfederacja - marginalne poparcie

1

@Sulimo Piękna frekwencja się szykuje. Będzie dobrze :)

0

Po grze Balde w tym sezonie widać, że zdrowie nie dopisuje, jak rok temu.
Brak dynamiki, chęci podjęcia ryzyka...

3

@Johnnie_Walker Najczęściej starzy ludzie, którzy chcą młodym układać życie.
Z TVP i "fur Deutschland" 12h na dobę.
Moja teściowa jest PRZERAŻONA tym, że Pazerni i Skorumpowani mogą za trzy dni oddać władzę

0

Występ w Klasyku >> Występ z Wyspami Owczymi

2

@Wojtek88 Kontuzje Raphinhi, Kounde czy Lewego to złe przygotowanie fizyczne ?
Przecież to po ostrych kontaktach było.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Nie cierpię przerw reprezentacyjnych.
Nie dość, że kaleczę wzrok oglądając naszą reprezentację, to zawsze ktoś wróci do klubu z kontuzją
Wirus FIFA.....

12

Kontuzja na zgrupowaniu repry ?
Nowe, nie znałem....

0

@Barca1992 Ja jutro ogłoszę nazwiska 10 szczęśliwców, którym rozdam po milionie, po wygranej w czwartkowej kumulacji LOTTO

2

To się panowie generałowie odwdzięczyli za PiSowskie jechanie na plecach wojska, za te konferencje prasowe na tle wojska, pikniki wyborcze z wojskiem w tle, za odtajnianie WOJSKOWYCH planów na potrzeby partyjnych spotów, za aferę z rakietą pod Bydgoszczą.
Za parasol nad Misiewiczem :)
Posypało się pisowskie "murem za polskim mundurem"

1

Jedyna słuszna decyzja

0

@michasfcb89 aha, od tego momentu wpadł Superpuchar i Mistrzostwo Hiszpanii, więc coś marna ta recepta

1

@Pojana "co do wieku, to raczej jak kulą w płot"
Czyli stary, a głupi.... No cóż, współczuję, bo już taki zostaniesz.
P.S. Jeśli jeszcze wysilisz się na odpowiedź, to skup się i postaraj się zawrzeć ją w jednym wpisie, ze swoją weną spokojnie się zmieścisz
EOT

2

@Pojana Gablota spoko, na wasze szczęście VAR wprowadzili dopiero pięć lat temu.
Teraz będzie trudniej.
Zmykaj pakować tornister, hala-dziecko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?