fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nazio_87 Wiem i to jest jeszcze bardziej zaje.iste
5
"Pizzeria Mania Smaku dowiozła około 300 pizz do lokalu wyborczego na Jagodnie. "Była to inicjatywa nas i naszych pracowników, którzy po swojej zmianie już wracali do domów, ale zawrócili, aby przygotować te pizze około północy, po północy, po pierwszej w nocy. Brawa dla naszej ekipy, brawa dla każdego, kto tam zagłosował tak późno" - czytamy na profilu lokalu. "
Szacun. Takie chwile sprawiają, że po tych tygodniach kiepskiego i budzącego zażenowanie Fame MMA w trakcie kampanii wyborczej człowiek jednak wierzy w demokrację i drugiego człowieka.
1
@MesQueUnClub96 Brakuje tylko wąsika, ale faktycznie - wymięty, jak Adolf w kwietniu '45
0
@tristan87 Znając jego talent, zamówił 20 skrzynek najdroższego szampana na świętowanie zwycięstwa.
Ale oczywiście za naszą kasę...
9
Ten, kto teraz handluje niszczarkami dokumentów wygrał życie
5
Trzeba jednak przyznać, że wyniki exit poll z doopy wyciągnięte nie były.
Nie zaliczyliśmy takiej wtopy, jak na Słowacji
0
@omujborze możesz zacytować ten przepis, że akurat 3 mecze za to się należą ?
0
@omujborze No i mógł nawet trzy. Ktoś na tym mógł potencjalnie ucierpieć ?
43
Podrapiaz się po nosie - 3 mecze
Wytniesz kogoś równo z trawą - 2 mecze
To tylko Hiszpania.
0
@michal26 tak,.moim zdaniem TD i Konfa uszczkną trochę Pisowi i KO, ale Trzeciej Drodze da to większy przyrost mandatów
1
@michal26 50% policzone PIS 38.32, spadną na jakieś 36.6, KO dobije do 30
TD pewnie trochę lepiej niż w late pool
0
Komentarz usunięty
0
Ciekawe, czy te zdania na notatniku zacytują ?
:)
1
@MarioVeB! Wakacje się szybko skończyły i skończyło sie rumakowanie na temat 15% dla Konfy :)
1
@tobiasson92 Słowa Morawieckiego dość rozpaczliwe
0
Pięknie wyniki. PiS się teraz koncertowo posypie bez swojej TVPis. Konfederacja - marginalne poparcie
1
@Sulimo Piękna frekwencja się szykuje. Będzie dobrze :)
0
Po grze Balde w tym sezonie widać, że zdrowie nie dopisuje, jak rok temu.
Brak dynamiki, chęci podjęcia ryzyka...
3
@Johnnie_Walker Najczęściej starzy ludzie, którzy chcą młodym układać życie.
Z TVP i "fur Deutschland" 12h na dobę.
Moja teściowa jest PRZERAŻONA tym, że Pazerni i Skorumpowani mogą za trzy dni oddać władzę
0
Występ w Klasyku >> Występ z Wyspami Owczymi
2
@Wojtek88 Kontuzje Raphinhi, Kounde czy Lewego to złe przygotowanie fizyczne ?
Przecież to po ostrych kontaktach było.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Nie cierpię przerw reprezentacyjnych.
Nie dość, że kaleczę wzrok oglądając naszą reprezentację, to zawsze ktoś wróci do klubu z kontuzją
Wirus FIFA.....
12
Kontuzja na zgrupowaniu repry ?
Nowe, nie znałem....
0
@Barca1992 Ja jutro ogłoszę nazwiska 10 szczęśliwców, którym rozdam po milionie, po wygranej w czwartkowej kumulacji LOTTO
2
To się panowie generałowie odwdzięczyli za PiSowskie jechanie na plecach wojska, za te konferencje prasowe na tle wojska, pikniki wyborcze z wojskiem w tle, za odtajnianie WOJSKOWYCH planów na potrzeby partyjnych spotów, za aferę z rakietą pod Bydgoszczą.
Za parasol nad Misiewiczem :)
Posypało się pisowskie "murem za polskim mundurem"
1
Jedyna słuszna decyzja
0
@michasfcb89 aha, od tego momentu wpadł Superpuchar i Mistrzostwo Hiszpanii, więc coś marna ta recepta
1
@Pojana "co do wieku, to raczej jak kulą w płot"
Czyli stary, a głupi.... No cóż, współczuję, bo już taki zostaniesz.
P.S. Jeśli jeszcze wysilisz się na odpowiedź, to skup się i postaraj się zawrzeć ją w jednym wpisie, ze swoją weną spokojnie się zmieścisz
EOT
2
@Pojana Gablota spoko, na wasze szczęście VAR wprowadzili dopiero pięć lat temu.
Teraz będzie trudniej.
Zmykaj pakować tornister, hala-dziecko