fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
26
MATS to jest gość.... Nic nie robi przez godzinę, a potem dwie fantastyczne interwencje w praktycznie beznadziejnych sytuacjach
0
Dominacja, ocierająca się o perwersję....
Dziś grają, jakby UEFA obiecała im 1mln Euro za każdą bramkę
8
Celem powinno być wyjście z grupy i to na pierwszym miejscu, żeby sobie drabinkin od razu nie skomplikować
0
@ObiwanKenobi "a nie mamy takiej granicy?"
Mamy - z otoczoną przez państwa NATO enklawą. No i jednak jest różnica czy to tylko 230km, czy 850, od Bałtyku aż po Przemyśl
2
@Iniesta19820815 "Co za różnica kto będzie tam z nami graniczyć? Rusek czy Ukr to jedno i to samo."
A wiesz czego rocznica przypadała wczoraj ? I ile razy sie to zadziało wcześniej ?
0
Korwin-Mikke się odpalił, żeby "poprawić sondaże"
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,30198034,korwin-mikke-na-konwencji-fundacji-patriarchat-nie-chodzi.html#s=BoxOpMT
Przy okazji - ta Fundacja Patriarchat to ładny przypał jest xD
0
@BordowyPtak
Otworzy się. Paczka nieodebrana to tylko problem dla nich.
2
Dobrze ta układanka wczoraj wyglądała. Gaviemu pomogło przesunięcie go na nominalną pozycję. Presował, łatał straty i przesuwał grę do przodu.
Biorąc pod uwagę, że Gundogan zaczął z ławki, a jest przecież jeszcze Pedri pomoc wygląda na kompletną
0
@AlexDark00
"Wiesz nie wszystko da się wyłapać. Z komentarzy ciężko wyczytać ton, kontekst wypowiedzi. W czasie rozmowy jest całkiem inaczej, bo od razu widać, że ktoś żartuje."
Właśnie po to wymyślono emotikonki.
Koledzy napisali coś z przymrużeniem oka, a ty napięty, jak postronek
:)
1
Dziś pięciu zawodników wpisało się na list strzelców i tak się złożyło, że dla każdego z nich była to bramka ważna/wyjątkowa:
Lewy - bo mecz bez gola spowodowałby wzmocnienie głosów kwestionujących Polaka
Ferran - bo strzelił gola w momencie, kiedy była już przygotowana zmiana za niego, przez co mógł odebrać standing ovation i tym wzmocnić psychę
Raphinha - bo po czerwonej kartce mógł mieć wrażenie, że trochę wypadł z łask Xaviego
Felix, Cancelo - bo to ich pierwsze trafienia, podsumowujące dobry występ każdego z nich.
Zabrakło tylko bramki Yamala na rekord w LL :)
33
Manita, a ja chciałbym rzucić ciepłe słowo w kierunku MATSa.
Kapitalna koncentracja dzisiaj.
4
Cancelo i Felix wchodzą do drużyny z drzwiami.
Widać, że Felix odżywa, kiedy trafia do ofensywnie grającej drużyny, taki piłkarz obumiera przy Simeone.
Lewy też na plus.
6
Jakby zagrał Torres na środku w miejsce Lewego, a na prawym Raphinha, w końcówce Yamal, to byłoby optymalnie.
Lewy musi coś wreszcie zagrać, bo robi się już gęsto wokół niego....
8
Ten kontrakt to dramat.
Żeby tak dostaqć po sezonie jakieś 30mln za niego...
0
O Stanowskim okiem kobiety:
https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,30159780,kozak-stanowski-jak-gwiazda-kanalu-sportowego-walczy-ze-swiatem.html#s=BoxMMtImg1
0
Klasyka, leczenie kontuzji przedłużone...
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/laliga/fatalne-informacje-dla-barcelony-pedri-wypada-na-dluzej-jest-data-powrotu/hfbsj4y
7
@FutbolFan
"I to jest kwota na pieniądze tamtych czasów. Obecnie to trzeba by to pomnożyć razy 10"
Cheesburger w amerykańskim Macu kosztuje teraz 10x tyle co w 2001 ?
Skończ się ośmieszać...
0
@Awtameok_Klana
Nawet cie o to ni proszę, bo to można wygooglować w ciągu 30 sekund.
Wolałbym argumenty, dowody na to, te "specjalstyczne półprodukty" (LoL) były tak dobre, że teraz zaistniał problem ze sprowadzeniem ich od innego producenta
1
Ze smutkiem stwierdzam, że w roku 2023 jestem świadkiem tego, jak Robert Lewandowski kończy się jako topowy napastnik.
Czy to Barca, czy repka, te same zachowania, nieporozumienia z partnerami, "szukanie gry" poza polem karnym, irytujące, niedokładne przyjęcia, straty....
Dziś w zespole Albanii w drugiej połowie wszedł jakiś kompletny dla mnie no-name, dostał pierwsze podanie, przyjął kierunkowo, zgubił Wieteskę, huknął pod poprzeczkę i zrobil więcej, niż Lewandowski w całym meczu.
Szkoda, że Lewy trafił do nas w takim wieku, bo byłoby pięknie mieć go chociaż 2 lata wcześniej
0
@Awtameok_Klana
"Jak jesteś ciekawy zmian w produktach, to poczytaj fora branżowe"
A ja się łudziłem, że skoro o tym wspomniałeś to przeczytałeś, masz wiedzę i się nią podzielisz.
No trudno...
Płynu do naczyń zużywam tyle samo, pranie wygląda tak samo...
Może to przedwojenna produkcja jeszcze.
xD
0
@Awtameok_Klana
"Wiesz. Rosyjskie produkty, to nie tylko "surowa" ropa i gaz. To są również produkty, których teraz brakuje w UE. To nie jest takie proste, że przestaniesz kupować od jednego kraju, a zaczniesz w drugim, bo taki specjalistyczny produkt musi mieć określone parametry techniczne."
Komkrety. Jakie to "specjalistyczne produkty" UE kupowała w Rosji i jakie dokładnie miały "parametry techniczne", że znalezienie zamienników w świecie jest tak trudne ?
0
@Awtameok_Klana
Jaka jest różnica w cenie gazu jaki Polska kupuje teraz, a kupowała kilka lat temu od Gazpromu ? Bo raczej nieduża...
https://energia.rp.pl/gaz/art38530131-gaz-wrocil-do-normalnosci-kosztuje-tyle-co-piec-lat-temu-w-gazpromie
Jak tam wolę zapłacić trochę więcej, byleby nie mieć ruskich na kilkusetkilometrowej granicy
A wierz mi - jeśli tylko sankcje zostałyby zawieszone, gaz popłynie natychmiast, bo akurat tego surowca Rosja nie potrafi zmagazynować, czy sprzedać inną drogą (brak rurociągów)
A wojenka trochę ich kosztuje
16
@MesQueUnClub_87
A mnie na przykład denerwuje przyozdabianie przez kibiców barw narodowych dopiskami typu "Pierdziszewo Górne", "Zadupie Małe" itp, itd
Też mi to podpada pod profanację, ale nikt z tym nic nie robi.
Znajdź mi (np na turnieju 4. skoczni) niemiecką, czy austriacką flagę skalaną w ten sposób...
1
@SenseiFCB Tak, ja wrzuciłem kiedyś linka do tabeli LL, żeby im wskazać błąd, jaki popełnili (przy równej liczbie dużych punktów dali błędnie real wyżej w tabeli)
Zamiast podziękować - 10 lat bez zawiasów :)
Żadna strata i tak czułem się tam jak na zlocie dresiarzy, miłośników adidasa
2
Dla mnie duet Araujo-Kounde to optimum na środek obrony.
Plus solidny Christensen dla rotacji, bo o Araujo trzeba dbać, a Kounde, który rok temu grał wszystko, też pod koniec sezonu wyglądał na zajechanego
1
@vadner tylko wtedy tracimy na pressingu i odbiorach, jakie daje Gavi.
Felix się w to nie bawi
13
Moim zdanie Kounde, bezapelacyjnie. Łatał obronę, strzelał na bramkę, zdobył bramkę...
10/10
0
Wygrywamy...
Lewy strzela...
Ferran nie strzela....
.... dla Xaviego wszystko OK...
0
Ale za to do LM w tym roku wchodzimy z drzwiami...
xD
2
Niby wynik się zgadza, ale gramy ospale i przewidywalnie. Takie klasyczne 1-0, jakie znamy z zeszłego sezonu.
Duży plus Kounde, próbuje coś rozgrywać Frenkie, dwa razy Yamal zrobił różnicę.
Liczę na to, żę Osasuna trochę poluźni szyki i że będziemy potrafili do wykorzystać.
Xavi - wypuść rekina z klatki !
:)