fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Metryki nie oszukasz... szczerze mówiąc wolałbym, żeby odszedł zimą do Saudów, niż oglądać, jak rozmienia się na drobne...
2
@kokos_xd
@korn234
"jego gra polega na przyjeciu i oddaniu"
I już ma z twego jedną asystę. Może do przerwy zimowej się wstrzymaj z oceną?
2
Szukając plusów w początku obecnego sezonu napiszę, żę MATS ma już 2/2 czyste konta :)
Jedyny w lidze, jeśli jutro Atlati klepnie coś Rayo.
0
@korn234 Akurat Gundogan ma jeszcze parę meczów na dotarcie się, zanim będzie go można oceniać.
Chciałem zwrócić uwagę, że przy pierwsej bramce z Pedrim zagrał, jakby grali już parę sezonów.
Dziś Niemiec raził przeciągniętymi podaniami, ale to można szybko skorygować
0
Spokojnie, forma ma być na LM w tym roku !
Mamy rozruch jak stary diesel, ale jak już to za zagrzeje...
xD
0
@BISHBASHBOSH
jedna po jego spalonym
19
Ferran musi grać.
Jest w tej chwili (wliczając presezon) zawodnikiem, który do strzelania gola potrzebuje najmniej minut i strzałów.
Rok temu, czy dwa partaczył takie sytuacje, w tym sezonie los oddaje mu to z nawiązką.
Xavi, tego nie można nie wykorzystać,,,
1
@seba444 pustki na łukach, ale widoczność stamtąd marna, więc mnie to nie dziwi
4
Lewy powinien rozpoczynać mecze na ławce, wchodzić na końcówki.
Ewidentnie jest pod formą, ani nie można z nim porozgrywać, ani nie finalizuje.
7
Wypychania Fatiego ciąg dalszy
6
Vamos po 3 pkt, innej drogi nie ma.
Pozostawcie nas po meczu w takim nastroju, jak po meczu z Realem w presezonie :)
0
@Rust_Cohle
Dramat. Ja piję jakieś 1-2 energole na kwartał, głównie, jak mnie senność złapie na trasie, mam jeszcze ze 100km do domu i brak yerby w termosie.
Dla mnie 2x espresso dziennie i termosik yerby załatwieja sprawę "kopa".
Śpię 6h w tygodniu (wiem, za mało) i 7,5 w weekendy.
Może przetestuj yerbę, na początku smakową, byle nie stanowiący ledwie 10% dodatek do herbaty (takie tez są)
1
Czy biali nadal jęczą o sprawie Negreiry ?
2
@Crystal37
Bardzo dobre pytania ? Lol :)
Powinno być jeszcze pytanie, czy popierasz wycinkę polskich lasów na niespotykaną wcześniej skalę.
W wyborach głosuję, referendum bojkotuję !
PS- co do płotu, o jakim pisałeś. Skoro już ktoś się nachapał, żeby go postawić to niech stoi. Znowu miałby ciężki sprzęt do lasu wjeżdżać, znowu ktoś miałby kasę brać za zburzenie ?
Bezdennie głupie pytania...
0
@Barca1922 To nie brednie, tylko naturalny cykl snu REM-nREM tak się układa.
Dla mnie lepiej jest spać 6 godzin, niż 8, lepiej 9, niż 10
1
@FutbolFan "Podniesienie wieku emerytalnego to świetna decyzja? Z punktu wiedzenia ZUS na pewno, jednocześnie powiedz to kobiecie czy mężczyźnie, co pracują fizycznie od 18 roku życia.
Możliwość przejścia na emeryturę to ma być przywilej odpoczynku i możliwości wykorzystania czasu na różnorakie przyjemności, mniejsze czy większe, a nie czas chodzenia od lekarza do lekarza, bo ciało jest zniszczone pracą"
Nie wiem, ile masz lat i kiedy przejdziesz na emeryturę, ale w państwie, które demograficznie sie zwija (z zeszłym miesiącu urodziło się najmniej dzieci od IIWŚ ) ludzie i tak będą musieli pracować dłużej, bo to, co dostaną w wieku 60lat (kobiety) będzie jałmużną.
Sprawdź sobie w kalkulatorze ZUS, albo na swoim koncie, ile będziesz miał pieniędzy na te "przyjemnośći"
I powiem ci, że 60 latkowie też chodzą do lekarza, także cci, co nie mieli pracy fizycznej
0
@galix22 autobus się zawsze stawia w tym miejscu.... Trudno, żeby Xavi zakładał coś innego.
Z pewnością nie zakładał też, że me meczy z Getafe pierwsze czerwo zostanie pokazane naszemu zawodnikowi i to jeszcze kluczowemu w ofensywie
1
@galix22 "Bordalas postawił autobus"
No to faktycznie zjadł Xaviego... Kto by się tego spodziewał... I brudnej gry gospodarzy ?
xD
0
@Heros11 w tamtym presezonie zagrał jeden mecz w którym strzelił bramkę.
Kopany będzie praktycznie co mecz, bo rok remu nie tylko Getafe tak sobie z nim pogrywało.
Może, jakby wszedł od 60minuty, to by potrafił tym "kopaczom" uciec
0
@LatajacyHolender Topowy napastnik u schyłku kariery , który w tym meczu wyglądał, jakby właśnie dołączył do drużyny.
Co do Torresa, to podaj mi proszę, kto miał lepszy stosunek goli do minut w USA ?
0
@Heros11 A w presesonie błyszczał ?
Biorąc pod uwagę jego zeszłoroczne wejście do drużyny i to, co jest teraz, to aktualnie wydaje się być ciałem obcym
5
Temat pod dyskusję - czy aby nie czas aby zacząć traktować Lewego, jako lepszą (droższą xD ) wersję Luuka i wpuszczać na drugie połowy na podmęczonych defensorów, celem dobicia, wykończenia jakieś wrzutki/podania z boku ?
Mam wrażenie, że Lewandowski jest w pierwszych połowach kompletnie bezproduktywny, szczeólnie, kiedy dostaje bezkompromisowego, mocnego fizycznie plastra na plecach.
Tak, jakby nie pasował do reszty....
3
Dlaczego Lewy grał 90, skoro nie graliśmy na wrzutki ?
Torres zagrałby gorzej ?
Wielkie uszanowanie dla FdJ, któy wypluwał płuca, rozpoczynając nasze akcje z linii obronnej, dla Kounde, który był kapitalny w obronie, dla Araujo, który na na pozycji, na której nie gra często zagral dobry mecz i dla Oriola za pewność w destrukcji. MATS również bez zarzutu
Reszta przeciętnie, lub nawet słabo. Raphinha mógłby być decydujący w dalszej części meczu, ale poniosło go bez sensu.
Jutro wizyta u okulisty, bo oczy wciąż krwawią....
3
Biorąc pod uwagę to, co wyprawiał sędzia tym większą satysfakcją będzie ponowne wygranie LL i upokorzenie płaczków z Madrytu, żyjących sprawą Negreiry
2
Nie rozumiem, jak można być kibicem drużyny grającej tak zyebany pseudofootball, jak ta podmadrycka dzicz...
0
@Popitek12 Tak jak masz tu jest dobrze
13
@Chada Nie był, ale w Radio Maryja słyszał.
Jak moja teściowa
1
Obawiam się, że Araujo może nigdy nie stać sie tak dobrym stoperem, jakim mógłby być, gdyby nie jego podatność na kontuzja.
Na tej pozycji trzeba mieć nogi ze stali...
1
@robertocarlos76
Myślę, że Fati golami z Juve i Totkami trochę zamieszał mu w głowie - nie mówiąc o Ferranie
3
Drżyj, Lewy. młode idzie !
Ostatnia bramka - szesnastolatek do dwudziestolatka, ten do dwudziestojednolatka - gol :)