0

@michal26
Na razie nie ma CN, za rok o tej porze też może jeszcze nie być
To już wolę, żeby za dwa lata przyjechał tu z Interem Miami, albo zorganizowano mecz Barca - All Stars i pożegnanie legendy

2

Żałuję tylko, że Messi nei doczekal się godnego pożegnania.

Może kiedyś, kiedy będzie kończył karierę jakiś towarzyski, pożegnalny mecz na nowym CN ?

Natomiast z jego decyzji nawet się cieszę - Messi w Barcelonie to już ślepa uliczka, niestety...

1

Eric i Kessie w wyjściowym - będzie cud, jak to się skończy bez karnego dla Celty...

2

Czyżby dziwna sytuacja i prześcieradło pod materacem ?
:)

0

@wasacz
Liczba jest imponująca.
I nie ma sensu porónywać do Marszu Niepodległości, bo tam szli także Polacy, którzy niekoniecznie kochają rząd i narodowców. Szli dla Polaki, po prostu.
A tu to opozycja - i zebrała imponującą liczbę ludzi

3

Vamos Barca !
Pokażcie, kto rządzi w Hiszpanii !

2

0

@BorzyKrzys
No cóż, MacGyver z niego żaden ????

1

Żeby nam to bokiem nie wyszło...

4

Masz mój głos !

0

@michal26 Jak Konfederacji rośnie w sondażach, to najlepiej wypuścić Brauna :lol:
Oczywiście najlepiej, dla politycznych rywali

50

Wyjątkowy sezon... Pożegnanie Gerarda, teraz Sergio i Jordiego.
Na przebitkach z trybun było widać łzy w oczach, szczególnie u kibiców młodego pokolenia, dla których ci zawodnicy byli w klubie "od zawsze" byli Barceloną, jaką znali i jakiej kibicowali, jaka dawała trofea i jakiej zdażało się schodziłć do szatni ze zwieszonymi głowami....
I jeszcze to "pożegnanie" Camp Nou.
Magiczny wieczór.
Cieszę się, ze oglądałem go z synem, który ma teraz tyle lat, ile ja, kiedy Ronald Koeman strzelał gola Sampdorii i kiedy Barca skradła moje serce.
Chyba ma tak samo...

5

Mam nadzieję, że wreszcie zobaczymy na boisku więcej serducha i drużyna godnie pożegna gwiazdy i stadion...

1

@Ojciec5tkidzieci "To, że premier Finlandii była na imprezce nie było wg mnie kłopotem, tylko jej aż za odważne zachowanie, które nagrali."

Filmi z bawiącą się na pruwatnej imprezie premierką Finlandii to kłopot, a film z ledwo potrafiącym utrzymać pion w miejscu publicznym Mentzenem to już nie ?


7

I dlatego nie może w trykocie Barcelony zagrać jednej połowy w towarzyskim meczu ?

Czytasz artykuły, czy tylko tytuły ? :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Anulowanie czerwa Vinicjusowi tylko wzmoże jego poczucie bezkarności.
Już widzę to apogeum upadków, wymachiwania łapami, ironicznych uśmiechów w jego wykonaniu.
Ta liga jest parodią profesjonalizmu

7

Największym plusem płynącym z tego meczu jest to, że wszelkie wątpliwości odnoście przyszłości Erica zostały rozwiane.
Jeszcze dwa takie widowiska i znajdą się kolejni do odejścia :)

4

Nie wiem, na jakiej pozycji trzeba ustawić Erica, żeby nie pojawił się w polu karnym i nie sprokurował karnego :)

4

@wasacz Czy podano z kim uprawiał sex ? Kobieta(y), lalka, koza, Zosia Rączkowska ?

0

Eric testowany na pozycji Bussiego.
Ostatnio kiedy grał w pomocy graliśmy (chyba) 4-4-2, więc ciekawe, co pokaże dziś

0

"... moje miejsce jest tutaj i poza tym dostałem sporo więcej hajsu. I to jest TOP"
xD

19

Brawo, jeszcze dwa lata temu byliśmy w czarnej d.pie, a dziś podnosimy kolejny puchar.

7

Pozostały trzy mecze, Xavi powinien podjąć już decyzje tyczące przyszłego sezonu.
Czyli Bussi dostaje już tylko symboliczne minuty, by pożegnać się z Ligą, Torre do rotacji z Gavim, Eric ostatnia szansa na DP
Kessie, Fati (niestety) i Torres jako mało rokujący chyba czas na transfery...

Dziś Torres dał przynajmniej asystę, ale Ansu przeszedł obok meczu... Żadnego błysku, przebojowośći, zagrożenia dla bramki rywali .
Pablo Torre pokazał wiecej szybkiego grania, niż Ansu...

25

Przez 10 minut Pablo Torre pokazał dziś więcej ciekawego w kreacji, niż Kessie przez te 60 minut, jakie spędził na boisku

3

Frajersko stracony gol... Kounde mógł zrobić wszystko, miał czas, przestrzeń, a pozwolił, bo Sortloth do niego podbiegł, potem bezsensowne kółeczko i strata...
Ale trochę sytuacji Barca stworzyła, mam nadzieję, że cos wpadnie dla nas

1

@Faro Raczej nie liczy, bo nawet na tej stronie był artykuł, że po zdobyciu LL powie Fatiemu, że nie widzi go w przyszłym sezonie

1

Lider PL tłamsi wicelidera LL...

Jakby popatrzeć na to chłodno - to ma sens...

0

Szacun Pep, to dopiero połowa drogi dziś, ale wygląda to niesamowicie

https://zapodaj.net/images/d3d25db4eda31.jpg


0

Mam nadzieję, że młodzież okrzepła, i teraz że da radę w Champions League.
Mam wrażenie, żę od czasów dwómeczów z Liverpoolem, Romą, (nie wspominam o niesławnym 2:8) u starszych coś się zablokowało...
VAMOS, ku nowej erze !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?