fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26
Na razie nie ma CN, za rok o tej porze też może jeszcze nie być
To już wolę, żeby za dwa lata przyjechał tu z Interem Miami, albo zorganizowano mecz Barca - All Stars i pożegnanie legendy
2
Żałuję tylko, że Messi nei doczekal się godnego pożegnania.
Może kiedyś, kiedy będzie kończył karierę jakiś towarzyski, pożegnalny mecz na nowym CN ?
Natomiast z jego decyzji nawet się cieszę - Messi w Barcelonie to już ślepa uliczka, niestety...
1
Eric i Kessie w wyjściowym - będzie cud, jak to się skończy bez karnego dla Celty...
2
Czyżby dziwna sytuacja i prześcieradło pod materacem ?
:)
0
@wasacz
Liczba jest imponująca.
I nie ma sensu porónywać do Marszu Niepodległości, bo tam szli także Polacy, którzy niekoniecznie kochają rząd i narodowców. Szli dla Polaki, po prostu.
A tu to opozycja - i zebrała imponującą liczbę ludzi
3
Vamos Barca !
Pokażcie, kto rządzi w Hiszpanii !
2
No to Marciniak obejrzy finał LM przy piwie z Mentzenem...
https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/uefa-podjela-decyzje-w-sprawie-szymona-marciniaka/clp9nne
0
@BorzyKrzys
No cóż, MacGyver z niego żaden ????
1
Żeby nam to bokiem nie wyszło...
4
Masz mój głos !
0
@michal26 Jak Konfederacji rośnie w sondażach, to najlepiej wypuścić Brauna :lol:
Oczywiście najlepiej, dla politycznych rywali
50
Wyjątkowy sezon... Pożegnanie Gerarda, teraz Sergio i Jordiego.
Na przebitkach z trybun było widać łzy w oczach, szczególnie u kibiców młodego pokolenia, dla których ci zawodnicy byli w klubie "od zawsze" byli Barceloną, jaką znali i jakiej kibicowali, jaka dawała trofea i jakiej zdażało się schodziłć do szatni ze zwieszonymi głowami....
I jeszcze to "pożegnanie" Camp Nou.
Magiczny wieczór.
Cieszę się, ze oglądałem go z synem, który ma teraz tyle lat, ile ja, kiedy Ronald Koeman strzelał gola Sampdorii i kiedy Barca skradła moje serce.
Chyba ma tak samo...
5
Mam nadzieję, że wreszcie zobaczymy na boisku więcej serducha i drużyna godnie pożegna gwiazdy i stadion...
1
@Ojciec5tkidzieci "To, że premier Finlandii była na imprezce nie było wg mnie kłopotem, tylko jej aż za odważne zachowanie, które nagrali."
Filmi z bawiącą się na pruwatnej imprezie premierką Finlandii to kłopot, a film z ledwo potrafiącym utrzymać pion w miejscu publicznym Mentzenem to już nie ?
7
I dlatego nie może w trykocie Barcelony zagrać jednej połowy w towarzyskim meczu ?
Czytasz artykuły, czy tylko tytuły ? :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Anulowanie czerwa Vinicjusowi tylko wzmoże jego poczucie bezkarności.
Już widzę to apogeum upadków, wymachiwania łapami, ironicznych uśmiechów w jego wykonaniu.
Ta liga jest parodią profesjonalizmu
7
Największym plusem płynącym z tego meczu jest to, że wszelkie wątpliwości odnoście przyszłości Erica zostały rozwiane.
Jeszcze dwa takie widowiska i znajdą się kolejni do odejścia :)
4
Nie wiem, na jakiej pozycji trzeba ustawić Erica, żeby nie pojawił się w polu karnym i nie sprokurował karnego :)
4
@wasacz Czy podano z kim uprawiał sex ? Kobieta(y), lalka, koza, Zosia Rączkowska ?
0
Eric testowany na pozycji Bussiego.
Ostatnio kiedy grał w pomocy graliśmy (chyba) 4-4-2, więc ciekawe, co pokaże dziś
0
"... moje miejsce jest tutaj i poza tym dostałem sporo więcej hajsu. I to jest TOP"
xD
19
Brawo, jeszcze dwa lata temu byliśmy w czarnej d.pie, a dziś podnosimy kolejny puchar.
7
Pozostały trzy mecze, Xavi powinien podjąć już decyzje tyczące przyszłego sezonu.
Czyli Bussi dostaje już tylko symboliczne minuty, by pożegnać się z Ligą, Torre do rotacji z Gavim, Eric ostatnia szansa na DP
Kessie, Fati (niestety) i Torres jako mało rokujący chyba czas na transfery...
Dziś Torres dał przynajmniej asystę, ale Ansu przeszedł obok meczu... Żadnego błysku, przebojowośći, zagrożenia dla bramki rywali .
Pablo Torre pokazał wiecej szybkiego grania, niż Ansu...
25
Przez 10 minut Pablo Torre pokazał dziś więcej ciekawego w kreacji, niż Kessie przez te 60 minut, jakie spędził na boisku
3
Frajersko stracony gol... Kounde mógł zrobić wszystko, miał czas, przestrzeń, a pozwolił, bo Sortloth do niego podbiegł, potem bezsensowne kółeczko i strata...
Ale trochę sytuacji Barca stworzyła, mam nadzieję, że cos wpadnie dla nas
1
@Faro Raczej nie liczy, bo nawet na tej stronie był artykuł, że po zdobyciu LL powie Fatiemu, że nie widzi go w przyszłym sezonie
1
Lider PL tłamsi wicelidera LL...
Jakby popatrzeć na to chłodno - to ma sens...
0
Szacun Pep, to dopiero połowa drogi dziś, ale wygląda to niesamowicie
https://zapodaj.net/images/d3d25db4eda31.jpg
0
Mam nadzieję, że młodzież okrzepła, i teraz że da radę w Champions League.
Mam wrażenie, żę od czasów dwómeczów z Liverpoolem, Romą, (nie wspominam o niesławnym 2:8) u starszych coś się zablokowało...
VAMOS, ku nowej erze !