6

Ech.., żeby tak teraz w drużynie mieć gościa, co potrafi tak pocelować z wolnego w okno, jak Leo....
W zdobyciu jedynego gola Barcy z wolnego od dwóch lat musiał pomóc mur :)

0

@Barcabarca3562157
Powiadasz sparing...
I dlatego Carlo trzymał tak długo wyjściową jedenastkę, a jak zrobił zmiany, to wpuścił "zaufanych" - Tonego i Lukę, kiedy my graliśmy już Ferminem, Abde, Alonso i Destem ? :)

Już nie mówiąc o tym, jak zawodnicy skakali sobie do gardeł.
Tak Real gra sparingi ?


1

"Byłem zawodnikiem Barçy od dziecka"
I to tutaj lubimy :)
Idź drogą Balde, chłopaku

0

@Transu96 w Neapolu ?
:)

9

Chciałem serdecznie podziękować Panom Piłkarzom FC Barcelona i Panu Trenerowi Xaviemu za uświetnienie tego wyjątkowego dla mnie dnia.
Dziś zacząłem 2.5tygodniowy urlop :))))

8

MATS w przerwie letniej pobierał chyba jakieś lekcje magii, bo najwyraźniej rzucił urok na swoją bramkę.
Podobał mi się dziś FdJ - widać, że bierze na siebie tę część gry Bussiego, której nie potrafi zagrać Oriol.
W ogóle dynamika, poświęcenie i kondycja Holendra zrobiła wrażenie.
Fermin Lopez nie zapomni tego wieczoru nigdy :)
Mam nadzieję, ze będzie wartościowym zmiennikiem Pedriego.

Miny białych po tym meczu - bezcenne :)

Edit - Bussi strzelił nam dosłownie kilka bramek, ale tak jebn.ć z powietrza, jak Oriol na początku meczu, to jednak nigdy nei potrafił :)
Szkoda, że tylko poprzeczka

2

@Roobo "Konfederacja na każdym kroku powtarza że nie wejdą w koalicję z PiSem więc po co mieli by to robić?"

Taki jeden pan mówił kiedyś "Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem"
Szybko o tym zapomniał i zrobił, jak chciał.
Aktualnie ufa mu około 33% wyborców

1

@hayek No szkoda, szkoda, że nikt nie wrzucil filmu z autobusami z Koszalina, bo proporcjonalnie powinno być ich 2x tyle, a już to spora operacja logistyczna.
I tak tydzień w tydzień...

0

@hayek
OK, zasugerowałem sie tweetem. To ile autobusów było w Koszalinie ?

0

@hayek "Dopiero teraz zobaczyłem, pojemność amfiteatru Ostródzkiego wg. wikipedi to 2500 miejsc, a ten napisał 5k xD"

xD to twoja wiara w Wikipedię
Amfiteatr w Koszalinie po przebudowie posiada 4200miejsc

0

Szczęśliwy może jest, ale przyszłości tu nie ma
..

2

@Kidd W żużlu przez dwie dekady (od lat 70 do Tomka Golloba) nie było żadnych sukcesów, a jakoś nie umarł

0

Co za determinacja :)


https://fb.watch/lXCHRlMtBQ/

A tak serio to nigdy nie zrozumiem tego hobby....

1

@JimMorrisonFCB
Ano tak - wiódł ślepy kulawego...

19

"Prokuratura poinformowała, że kierowca żółtego renault, które rozbiło się przy moście Dębnickim w Krakowie, był pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 2,3 promila we krwi i 2,6 promila w moczu. W wypadku zginął on i trzech jego pasażerów. Jak informują śledczy, trzeźwy był tylko jeden mężczyzna, ten, który 1300 metrów przed mostem, zamienił się miejscami z Patrykiem P., który w momencie zdarzenia siedział za kierownicą."

Zastanawiam się, jak można (będąc trzeźwym) wpuścić za kierownicę 400-konnego samochodu zalanego (2.3 promila) gościa i jeszcze dobrowolnie do tego samochodu z nim wsiąść...?
Dla mnie mocny kandydat do nagrody Darwina

1

@bartekvisca "no płaciłem 45 zł więc chyba różnica jest zauważalna? Sorry ale pensje nie rosną o 100 procent."

ale z 45 na 75zł to też nie jest 100 %

1

@Aragorn33
Sąd sądem, ale racja jest po naszej stronie - taki mi się wniosek nasuwa, jak czytam konfiarzy jadących po "babie", "pismakach" i TVN

2

@Firestone
No cóż.. Laseczka jest tak "inteligentna", że nie wie nawet, jak można określić prędkość samochodu na tym nagraniu.

0

Kolejny polityczny plankton, ciekawie ile głosów odbierze Pisowi i Konfederacji
https://wiadomosci.onet.pl/slask/prawilni-antyszczepionkowcy-maja-swojego-bohatera-chca-odbic-wyborcow-pis/r9vnt6v

0

Jak czytam o zachowaniu Kylianka względem PSG, to nawet się cieszę, że trafi do białych. Trzymam kciuki za z.ebanie tam atmosfery w szatni :)

1

@A4ron Jakiej kawy ?
Espresso (25-35 ml) – ok. 65 mg kofeiny.

Kawa parzona (200 ml) – ok. 70-140 mg kofeiny w zależności od zastosowanych proporcji kawy i wody.

Cappuccino, latte (250 ml) – ok. 65 mg kofeiny.

Kawa rozpuszczalna (250 ml) – 50-80 mg kofeiny.

Kawa bezkofeinowa (250 ml) – choć jest określana jako bezkofeinowa, to zawiera śladowe ilości kofeiny. W standardowej wielkości kubku znajduje się ok. 1-7 mg kofeiny.


0

@Kondziubarca
Uff, całe szczęście, że wyszedłem z przedziału 18-40, bo miałbym 50.8% szans, by zgłupieć doszczętnie...

4

Szacun za ten barcelonizm w sercu. Tacy zawsze dają z siebie więcej.
Witaj, na pokładzie Vitor !
Ostatnio trochę buja, ale i tak jest do przodu :)

0

50% szans.
Barcelona jest na tak, Tebas jest na nie.
:)

2

@bartas97
Stare, ale wciąż aktualne:
"Business Insider" (https://t.co/HXZQIfOe8X">https://t.co/HXZQIfOe8X): "Pomimo socjalu PiS w Polsce wzrosło ubóstwo". Nie: ubóstwo wzrosło nie "pomimo" socjalu, lecz "z powodu" socjalu! By dać 500+ zabiera się 700-. A te 500 przechwytują nie biedni lecz mądrzy. Skąd wiemy, że mądrzy? Bo nie są biedni... https://t.co/aN3qED517b">pic.twitter.com/aN3qED517b— Janusz Korwin-Mikke (@JkmMikke) July 3, 2019

1

@DaPidejpi
Termalica Nieciecza. Przeszło mi, jak wybudowałem dom z Ytonga

0

@MarcepanowyKsiaze
Na Mundialu Ferran grał na skrzydle, tracił zresztą u Lucho w każdym meczu.
Pep pożegnał go i krótko po tym dostał klasową "9".
U nas w kilku meczach na "9" też nie pokazał błysku, więc...

0

@MarcepanowyKsiaze
No jak dla mnie trochę słabo, jak na klasową "9".
Ale powiedz mi, dlaczego ten Pep, w klubie, który śpi na kasie, po tak "świetnym wyniku" :) oddal tę klasową "9" ?

0

@MarcepanowyKsiaze "Ferran to jest ktoś, kto ma kapitalne warunki, żeby być klasową '9'. Widział to Pep, widział to Lucho, szkoda tylko, że nie widzi tego Xavi."

To ile grał u tego Pepa i ile strzelił ?

0

@masq Ja zdobędzie ZP to powiem, że to była promocja....
...a tylko wtedy kwota dojdzie do 70mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?