2

To pewnie było ustawione, tak, aby majstra klepnąć na własnym stadionie.
Nawet Xavi na ławce wyglądał, jakby jakiś sparing oglądał....
:)

9

Realowi się nie chce, bo ma zbyt dużą stratę do Barcelony i nie już wierzy,
Barcelonie się nie chce, bo ma zbyt dużą przewagę nad Realem, to po co się męczyć
I tak sobie pykamy do końca sezonu...

9

Ktoś mi grzebał w tunerze. Chciałem odpalić mecz lidera LaLiga, a dostałem jakiś gniot z Ekstraklasy...

51

Biali mają ciągłe pretensje do ostrej gry Gaviego, ale jakoś nie widzą ordynarnego zachowania Vinicjusa, wiecznych pretensji, pyskówek, odpychania i przewracania rywala bez gry.
Wygląda na to, że wystarczy raz spłakać się o rasizm, a potem można robić co się chce...

4

@Mvk1337 Albo Barcelona na SB.
A przepraszam, "wtedy nie było Benzemy"
xD

5

Żeby strzelić 4 gole Barcelonie cała La Liga potrzebuje prawie pół sezonu
Żeby strzelić 4 gole Realowi wystarczy Caltellanos i 70minut

1

Jakim cudem Vinicjusz dograł ten mecz do końca mając żółta kartkę i komentując decyzje sędziego, czy odpychajęc i przewracając rywala bez gry ?
Sędzia bał się się posądzenia o rasizm, czy jak ?

2

@S_E_B_A
Grał za Lewym, jako 10, był aktywny cofał sie do pomocy, do rozegrania no i strzelił gola.
Choć gdyby nie strzelił, to za brak podania do wychodzącego obok Lewego przeczuwałbym hejt sezonu.
No, ale mu wyszło, w przeciwieństwie do Lewego w drugiej połowie :)

15

Wrócil Pedri, wrócił FdJ i od razu gra byłą bardziej płynna, elegancka z dominacją w srodku pola. Nawet Lewy był pod grą, choć to, co zrobil w sytuacji 2 na Oblaka to kryminał.
Tak można grać przy stanie 3:0...

0

@Sulimo 2x espresso doppio. Czasem trzy.

0

@kylian7 "Tak Dokładnie każda dziewczyna poleci ci tylko na poczucie humoru i twoj charakter ;)"

Dokładnie tak, na to wyrwałem swoją żonę i troszkę później (niestety) jeszcze inną (niedoszłą) żonę. Dodałbym jeszcze inteligencję.
Może dlatego z żoną jestem 18, lat, a druga czuje cały czas mocny sentyment do mnie...

0

Wiara to ostatnio niezbędny atrybut kibica Barcelony.
Aaaa... I Zarządu

0

@robertocarlos76
A może jest po prostu zajechany ? Poza tym on potrzebuje bardziej kreatywnego pomocnika obok siebie, jak jest Pedri, to jest z kim rozegrać na ścianę i pojść z piłką do przodu

0

Ta drużyna jest zajechana fizycznie. W pierwszej części sezonu, czy po mundialu ostro presowaliśmy, odzyskiwaliśmy piłkę na połowie rywala, a teraz to rywale po odbiorze nas kontrują.
Do tego niedokładność... Przerzuty przeciągnięte o 5-6 metrów, podania nie w tempo, błędy w przyjęciu piłki...
Jak doczłapiemy po to mistrzostwo, będziemy najsłabszym mistrzem od lat, szczególnie patrząc na liczbę strzelonych goli

13

Raphinha mógłby sobie darować te fochy. Przez 86 minut nie pokazał tyle sportowej złości, co wchodząc na ławke

0

@xavi890
A widziałeś jakim składem wczoraj wyszli ?
Wyszli na boisko bez 4 podstawowych zawodników i mimo to przygnietli Cadiz

7

Ferran pokazał trochę magii - wszedł na boisko i się zdematerializował :)

1

Przykro to pisać, ale w równie rezerwowym składzie, z podobnej klasy rywalem Real zagrał wczoraj koncert w porównaniu do naszej kopaniny

2

Kolejny mecz, podczas którego myślę o okuliście....
Bo oczy krwawią podczas oglądania.

0

Od 30 minuty Lewy będzie łapał sie za plecy, a przez 90 minut z tak defensywnie grającą drużyną będziemy męczyć bułę...
I tak do maja, póki nie wrócą Dembele, Pedri i FdJ

0

@waletpl Póki nie odpadną z pucharów europejskich i krajowych to narzekają

0

@sintesox Lekarz specjalista (chirurg, ortopeda, gastrolog itp), po paru latach od zrobienia specjalizacji. Spokojnie 35 tyś, bez przerabiania sie, a jak masz parcie, to i 50-60 bo ssanie jest przeogromne

1

A ja powiem tyle - oczywiście to mało chwalebne,, by w trakcie sezonu musieć się tułać po innym kontynencie, żeby zarobić parę mln $ (choć dobrze, że wciąż mamy markę, która na to pozwala)
Ale...
Wolę mieć dzięki temu takiego np Gaviego podpisanego na parę lat w pierwszej drużynie, niż w rezerwach, kuszonego przez kluby Premier League

7

@Sewren122 No to chyba dobrze, że szukają pieniędzy. Wyjście z grupy było oczekiwane po dokonanych wzmocnieniach, nie udało się, więc trudno - trzeba szukać innych metod.
Dla mnie pomysł rozsądny, nie "durny"

0

@YeastMoss Jeśli wolisz "stalową" (raczej wyjątkowo "szczęśliwą" obronę), i (daj Bóg) 70 bramek w sezonie niż 99 no to jasne, może po prostu lubisz inny futbol.

0

Cenię Dembele wyżej, niż Raphinhę, głównie za to, że ma dwie nogi do grania, ale z drugiej strony zanosi sie na to, że znów nie zagra pół sezonu, więc mamy pół zawodnika, a połówka dwunożnego zawodnika też ma tylko jedną nogę.
Więc wlał-wylał :)

0

@YeastMoss
Twoje wspomnienia dotyczące "nastrojów na LaRambli" również nie podlegają kwantyfikacji
Oczywiście, że pięć lat temu mogliśmy być w kiepskich nastrojach, bo były widoczne pierwsze oznaki kryzysu (widoczne szczególnie w LM).
A teraz gramy gorzej, brzydziej i strzelamy mniej bramek niż 5 lat temu.
I przynajmniej to ostatnie podlega kwantyfikacji.


0

@YeastMoss
Teraz bardziej "dygam" przed meczami, bo też ile razy można mieć tyle szczęścia, co choćby wczoraj przy sytuacji sam na sam z MAtSem. Przewaga jest znaczna, ale ilość meczów przepchanych kolanem nieporównywalnie większa, niż w sezonach o których pisałem

0

@YeastMoss
Pisałem zarówno o 2-2, jak i 6:1.
Jakbyś nie wiedział, było to dokładnie w tym samym roku
5 lat temu zdobyliśmy 99 goli w lidze, cztery lata temu 90.
Teraz mamy 53, bo końca sezonu 10 spotkań....
Jak skończymy na 70 będę przeszczęśliwy, aczkolwiek stawiam raczej na 65

5

Jeszcze 4-5 lat temu przed takim meczem siadałem przed TV z pewnością, że zobaczę MECZ.
Dyblingi Messiego, klepki z Suarezem mierzone dośrodkowania Alby, pełną dominację, słowem trochę MAGII.
Jasne, że nie zawsze udawało się wygrać, (jak 5 lat temu, kiedy Stuani wsadził dwa gole) ale było też 6:1, kiedy ww duet wsadził 5 bramek,. szóstą dołożył Coutinho.
Był futbol na wysokim poziomie
Teraz przed takim mecze zastanawiam się, czy znajdzie się ktoś, kto przepchnie jedną bramę kolanem, drżę, czy Eric nie zrobi babola, a Kessie nie sfauluje w polu karnym :)

Grają tak, że aż jestem w szoku, że mój syn, który od tego sezonu regularnie ogląda piłkę też wkręcił sie w kibicowanie Barcelonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?