fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Eric cieszy się zaufaniem trenera."
Raczej ma na niego jakieś taśmy...
0
@lucca87
"dokładnie to piszę
w zeszłym roku nad morzem dla 4 osób zapłaciłem ca. 7,5 tys. (dzieci 5+2 lata)"
słowo klucz: "zeszłym"
:)
0
@Traba727 w Realu ten świetny sezon ?
1
Kubo, Odegaard... Tam też górą był Real, jak się skończyło wiemy.
A mogli mieć Pedriego, to wypuścili go z rąk :)
1
@chavez proste, ale jakie efektywne :)
6
A potrafi już wytrzymać 90 minut na murawie ?
0
@mvnBasten
Już myślalalem ze bardziej się nie ośmieszysz, a tu taka pomyłka :)
No dobrze, to teraz jak krowie na rowie:
- nie jest prawdą, że płot na granicy tysiąckrotnie ogranicza napływ uchodźców. To sugerowałeś ty
- jest prawdą, że 90% zatrzymanych uchodzców znika z Polski, zanim zostanie rozpatrzony ich wniosek o azyl.
To przytoczyłem ja.
I to są fakty
I nie interesuje mnie, że w Niemczech "biją Murzynów" skoro co najmniej 90% uchodzców wybiera m.in "ksenofobiczne" Niemcy, niż przyjazną, mlekiem.i miodem płynącą pisowską Polskę
To są fakty, najwyraźniej nie potrafisz sobie z nimi poradzić zamiast tego piszesz co byś napisał,.gdybym ja przytoczył dane o atakach na imigrantów
Paradne :)
Skup się na tym, co tu zostało napisane
0
@mvnBasten
No to może mogłes poszukać, jaki procent muzulmańskich imigrantów z Bliskiego Wschodu jest ofiarą prześladowań w DE ?
No, ale to zbyt trudne...
Natomiast nie spodziewałem się wiele zaraz po tym, jak napisałeś że dzięki płotowi na granicy trafia do nas 1000x mniej imigrantów :)
0
@mvnBasten Rzekomym ? Taka krótka pamięć ?
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-02-08/pobil-profesora-mowiacego-po-niemiecku-chcial-dla-siebie-pol-roku-wiezienia/
Co mnie obchodzi ilość antysemickich ataków w Niemczech ?
No i najważniejsze - uchodźców też to nie interesuje, w końcu nie są Żydami, dlatego bez obaw tam ciągną.
Natomiast ciekawy w tym artykule wątek antysemityzmu przemycanego przez prawicową AfD.
Nowe, nie znałem....
xD
1
@mvnBasten 90% zniknęło jeszcze przed rozpatrzeniem wniosku, reszta zapewne zrobiła to trochę póżniej, bo zobaczyli kraj, gdzie w tramwaju polski profesor dostaje po twarzy tylko za to, że rozmawia z towarzyszem po niemiecku.
Jeśli sądzisz, że mur spowodował 1000-krotną redukcję osób przedostających się przez granicę to snij sobie dalej... Albo sprawdź dane SG
:)
3
@draxidox Bo jak coś się robi to powinno zostać zrobione z głową
https://noizz.pl/spoleczenstwo/mur-na-polsko-bialoruskiej-granicy-chroni-przed-jej-przekraczaniem-to-fikcja/ceqeqwe
https://frontstory.pl/mur-granica-ekosystem-puszcza-bialowieska-rys-zubr-przyroda/
i jeszcze jedna informacja:
"Ok. 90 proc. imigrantów, którzy dostali się z Białorusi i zatrzymani złożyli wniosek o azyl w Polsce, nie czekając na zakończenie procedur, uciekło na Zachód."
ww.rp.pl
46
Akurat w erze VAR przepis o spalonym nie budzi większych kontrowersji, za to ten o zagraniu ręką w polu karnym - niezmiennie tak
1
@mindbender84
"co do "I oczywiście, powoli doganiamy Zachód. Robilibyśmy to, niazależnie kto byłby u władzy." to kompletnie się nie zgadzam, co jest oczywiste jak obejrzysz wykres z bankier.pl - w latach 2007-15 Niemcy systematycznie i przede wszystkim nieprzerwanie różnicę w płacach nad nami powiększali."
Wg Eurostatu za 2021 średnie zarobki w Polsce to 5662zł, w DE 20693zł.
Różnica dokładnie x3,64, powoli się zmniejsza, choć przyczyn jest zapewne wiele
Może to Niemcy wyhamowały ?
Może po prostu fundusze eurpopejskie zaczeły działać ?
Może więcej jest zachodnich inwestorów w PL ?
Bo co takiego dobrego zrobił dla przedsiębiorców pis ?
Wiara w magie pis jest śmieszna, biorąc pod uwagę ile środków przewalili na przekop mierzeji, wybory kopertowe, CPK
A tu jeszcze jeden link o magii, któa funduje nam pis:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Polska-spadla-w-europejskim-rankingu-sily-nabywczej-8435068.html
Szkoda, że jesteśmy bliżej Wegrów, niż np Czechów
3
@mindbender84
"TVP mówią chyba, że doganiamy.
obecnie jesteśmy już prawie na poziomie Hiszpanii i Włoch, a mamy lepiej od Portugalii, choć za PO byliśmy daaleko w tyle za tymi krajami."
raczej nei wg Eurostatu
https://www.analizy.pl/puls-rynku/31686/wynagrodzenia-w-ue-eurostat
Mam rodzinę w Niemczech, szwagier pracuje na mini koparce, jego syn jest w IT (utrzymanie sieci w prywatnej firmie z sektora komunalnego) i na pewno różnica w ich wynagrodzeniu nie wynosi x1.5 do analogicznego w Polsce.
Jeśli porónujesz jakieś dane i piszesz, że kiedyś różnica wynosiła x4, a teraz x1.5 to jednak dobrze porównywać ze sobą te same źródła, do dane wejściowe, metodologia obliczeń może się znacząco różnić
I oczywiście, powoli doganiamy Zachód. Robilibyśmy to, niazależnie kto byłby u władzy.
Nawet bankier.pl, na którego powołujesz się w pierwszym linku nie potwierdza twoich rewelacji o 1.5x
https://www.bankier.pl/smart/srednia-krajowa-ile-wynosza-srednie-zarobki-w-polsce
1
@Kgorecki2500
1. Jack Russell Terrier
2. Border Collie,
3.Welsh Corgi
1
Chociaż raz wybrali odpowiedniego dla nas człowieka :)
27
Barcelona powinna być zdenerwowana ale na człowieka, który ściągnął Torresa do klubu i dał mu taki kontrakt
0
@Joe_Pesci "i ten wasz argument proruska konfa xD to czemu ich jeszcze ABW nie pozamykało?"
A od kiedy w Polsce się "zamyka" za prorosyjskość ?
0
Ponad 100 takich przypadków w roku (!)
Gdzie ? w jUeSej...
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,29901801,usa-dwulatek-postrzelil-ciezarna-matke-z-pistoletu-kobieta.html#do_w=46&do_v=723&do_st=RS&do_sid=1014&do_a=1014&s=BoxNewsImg6
1
@MesQueUnClub_87
"bo ja jak mam gotówkę to ją trzymam w portfelu albo w domu i na bieżąco ją wydaję."
A od pracodawcy dostajesz tę gotówkę "do rąsi", czy może jednak przelew ?
Bo skoro to drugie, to cóż... Mogą ci zrobić to, co w Kanadzie
0
@R_da_Souza_Faria A Kroosa i Modrica już sprzedali ?
2
Liczę, że wreszcie ktoś (od czasów Messiego) załaduje golazzo z wolnego...
0
Nie spodziewał się, że pan Złota Piłka tak zmarnieje...
:))
1
@bartekvisca Oni nie "służą polityce", tylko najnormalniej w świecie sa przez "politykę" zaszczuci i boją się stracić prawa do wykonywania zawodu.
5
Brawo Pep, zasłużyłeś !
1
@VamosVamos
Ale ruchy, Brahim :))
Anglik może pyknie, może nie, ale podniecanie się Brahimem... xD
1
@bary
Bo Roberto zostanie tu do końca piłkarskiej kariery, potem zostanie trenerem, dyrektorem sportowym lub kimś podobnym.
Nie uwolnimy sie od Roberto...
2
@Kapiczek "straty sa ogromne. Cale kolumny z czolgami na marne."
Ale czołgów, czy opryskiwaczy polowych ? :)
2
@Bobert_Kubicki
Doszło do kłótni, z absolwentem tej szkoły, poszedł do samochodu, wziął broń (miał tam 4 pistolety) i zastrzelił dwie osoby.
W "zapyziałej" Polsce po prostu nakładli by sobie po ryjach, w juesej w ruch poszła broń
2
"Podczas ceremonii zakończenia roku szkolnego w Huguenot High School w Richmond 19-latek postrzelił siedem osób. Wśród ofiar są osoby zabite. - Myślę, że doszło do kłótni, a potem nastolatek poszedł do swojego samochodu po broń - powiedział szef policji w Richmond Rick Edwards."
I znów dziwnym trafem nie znalazł się żaden uzbrojony obywatel, który unieszkodliwiłby szaleńca...