fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@La Pulgaa Nie płakałbym, bo uważam, że 1/8 to nie jest nasz poziom. Odpadła np Dania, która zagrała świetny, odważny mecz przeciwko Francji, a my będziemy męczyć bułę
5
Jprd.. Taki wstyd przed światem... I jeszcze jeden taki mecz z Francją....
Żeby drżeć większość drugiej połowy, liczyć na Saudów i liczy liczyć żółte kartki...
0
@Seba_89_
"a jak moja chałupa czy moja działka leży na trasie planowanej drogi to mam coś do gadania? Państwo płaci odszkodowanie i tyle, tak to działa, los jednej jednostki nie jest ważniejszy niż interes państwa, tym bardziej że jednak dostajesz odszkodowanie"
No widać, że słabo się orientujesz w temacie...
Jakie odszkodowanie dostaniesz za krzywy dom ?
Kto ci go wykupi ?
Jakie odszkodowanie dostaniesz za dymiącą hałdę za oknem ?
Kilka lat temu polsko-chińskie konsorcjum chciało budować kopoalnę pod jedną z dzielnic mojego miasta, 4 km od mojego domu - na szczęście udało się zablokować inwestycję przez która ucierpiałoby kilka tysięcy ludzi.
Co do Niemców - jaką kopalnię węgla kamiennego uruchomili ?
0
@Seba_89_
Po pierwsze - nikt nie NAKAZAŁ zamykania kopalń, tylko odejście (słuszne) od węgla.
Zamknięto wiele kopalń, bo były ekonomicznie nieefektywne w porównaniu w importem ruskiego, czy kazachskiego węgla.
Bo nikt nie lubi płacić zbyt dużo
Jako Ślązaka śmieszy mnie opowieść "o Polsce leżącej na węglu"
Ten węgiel gdzieś tam faktycznie leży, a nad nim mieszkają ludzie.
Ludzie, którym potem domy pękają, tracą poziom, ludzie, który mieszkają 2000m od pylących i dymiących hałd.
Którym zasolona woda podtapia pola, niszczy drogi.
Jestem ciekaw, czy gdyby Twój dom "leżał na węglu" i gdzyby 3km miała powstać kopalnia i hałdy, czy też byłbyś taki chętny do jego eksploatacji
2
W całym meczu brakowało mi jeszcze zmiany Olmo ---> Fati, ale ni można mieć wszystkiego.
Ładnie pokazał się Balde, kluczowy udział przy bramce Gaviego - ale trzeba wziąć pod uwagę klasę rywala.
W następnym meczu Niemcy wyjdą walczyć o życie. Byłoby pięknie, jakby Lucho z chłopakami z Barcelony wysłał ich do domu
0
@Foro Z wszelkich sieciówek, jeśli mam wybór to pierwszy jest Max Premium Burgers, a przed McD wybieram jeszcze BK.
Drwal to merkeing, nic wiecej, niż McD oferuje przez okrągły rok
Ale ja to jadam 5-6 razu w roku, to może się nie znam...
2
Przed meczem Szczęsny powiedział chłopakom, że widział mecz Argentyny i nie ma co się spinać, te trzy punkty zrobimy na nich...
17
Jakby to grały jakiekolwiek dwie inne reprezentacje, to wyłączyłbym po 20 minutach.
Paździerz...
0
No i tak się poskładało, że 30.11 po meczu ARG-POL jedna z wielkich gwiazd futbolu pożegna się z Mundialem.
Może nawet solidarnie - obie...
0
@FabregasOnlyInMyHeart gdyby w pierwszej połowie wpadł któryś ze spalonych, to byłaby łatwa 2. połowa dla Argentyny. A 1:0 rozluźniło Argentynczyków i zmotywowało Saudyjczyków
0
Czyli w trzeciej kolejce, w meczu z nami Argentyna gra o wszystko.
My ?
Tradycyjnie o honor ?
:)))
5
Jak mu Bussi nie "przeszkadza", to FdJ to zupełnie inny zawodnik...
0
Luis Enrique: "Wolę wypić piwo niż colę"
Wężykiem, Jasiu, wężykiem !
:))
1
@Awtameok_Klana
"Nie wiem czy to nie było to"
Nie wiesz ?
To może trzeba było przeczytać ?
Bo nie ma tam ani słowa o tym, że:
"że warunkiem wstępnym do rozmów między Rosją a USA było odejście z Chersonia"
mało tego ten sam dziennik dwa dni wcześniej pisał:
https://www.washingtonpost.com/world/2022/11/03/kherson-kakhovka-water-crimea-battle/
Sprawa jest prosta - zaopatrywanie tego regionu w przypadku nasilenia się walk i zwiększenia zapotrzebowania na amunicję i paliwo było niemożliwe. Ale agresorów lepiej było odejść, niż zostać zmuszonym do odejścia.
"Niby toczy się wojna, a zagraniczni politycy przyjeżdżają do Kijowa bez problemu.
Nie jest to dziwne?"
Kilka zestawów NASAMS wystarczy by niebo nad Kijowem było tak bezpieczne jak nad Waszyngtonem.
Zresztą NASAMS będzie więcej, co trochę utemperuje możliwości najeźdźcy, jeśli chodzi o ataki na cele w środkowej i zachodniej Ukrainie.
Wiem, że wolisz teraz sugerować jakieś teorie spiskowe, piszesz o braku logiki.
Brakiem logiki był 24lutego, atak na sąsiada i to jeszcze w przekonaniu, że po trzech dniach ten sąsiad padnie na kolana i wręcz poprosi, by go objąć "ruskim mirem". To się zakończyło kompromitacją ruskiej armii, pokazowym bardakiem.
Putin wpisał się do historii, tylko niekoniecznie w takim kontekście, w jakim chciał się wpisać :)
EOT
1
@xPrz3maSx
Spokojnie - doskonale wiem, co dzieje sie tam od 8 lat, skąd wzięły się "zielone ludziki" i co zainicjowały.
Znam dwie rosyjskojęzyczne Ukrainki spor Charkowa i jakoś żadna nie miała przygotowanych kwiatów na przełomie litego i marca
"Tak jak ty możesz mówić ruskie, onuce i inne kacapy"
Mogę, ale tak nie mówię, choć do tego kraju i jego biernych, ale wiernych obywateli szacunku już nie ma żadnego
1
@Awtameok_Klana Podasz link do tego waszyngtońskiego dziennika ?
Nie widzisz bezmiaru komizmu tego, co nam przedstawiasz ?
Rosja napada sąsiada, Janukowycz jest przygotowany do "dokończenia" kadencji, ale w marcu odbyły się rozmowy i oni odstąpili od osięgniącia strategicznego celu.
W listopadzie tak im zależało, by usiąść do stołu z Amerykanami, że oddali kawałek terenu Federacji Rosyjskiej z jedyną zdobytą stolicą regionu.
No, do rany przyłóż chłopaki. Tylko by się wycofywali, tylko by oddawali - wystarczy poprosić.
Tak to pewnie w RT malują...
2
@xPrz3maSx Widzę typową narrację prorosyjskich trolli.
Wojna trwała od 2014, rosyjskojęzyczna ludność była prześladowana, a Rosjanie wcale nie chcieli zdobyć Kijowa :)
Chersonia pewnie też nie chcieli...
Wiec odwrót spod jednego i ucieczka z drugiego to majstersztyki taktyczne
LOL
Do tego jeszcze określanie Ukraińców jako "ukry", przekręcanie nazwiska ich prezydenta...
1
@Culer_1906 Haha, biorąc pod uwagę przyśpieszenie jego kariery na przestrzeni ostatnich dwóch lat, to wszystko jest możliwe.
Byłoby miło, jakbyśmy zmonopolizowali kategorię Golden Boy
0
Oczywiście, że gest był w stronę ławki, tylko schodząc pokazywał też do tyłu w kierunku sędziego .
Głupota, niestety, odwołanie nic nei da...
1
Oby w meczach o punkty też wpadało !
1
Mam nadzieję, że Lucho nam "nastawi" Fatiego...
4
"nienajlepsza" to taki eufemizm....
3
Widzę, że podejście ma odpowiednie. Pozostaje życzyć mu dużo więcej, niż "5 minut", jakie miał choćby Puig
1
No cóż, Lewemu po prostu spadnie udział w zdobytych przez drużynę bramkach, to wszystko...
1
To ile to będzie browarów ?
I jak zniesie to moja wątroba ?
:)
9
Może parę meczy na przełamanie ?
Uważam, ze dla takich zawodników jak Raphinha, czy Fati Mundial może może być pewną odskocznią od klubowych problemów i szansą na lepszy start w nowym roku
1
@Sapos93
Połka nożna to nie tylko suche liczby z flashscore, czy transfermarkt...
Dziwne, że Lucho, Xavi a nawet Koeman tak dali sie nabrać....
20
Tak szczerze mówiąc, to Balde powinen być bliżej tego turnieju, niż Fati...
Ale może to dobrze dla mentalu Ansu - treningi z Lucho, może trochę minut dostanie...
1
Jeszcze jednym ?
Chyba oldbojów...
:)