fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze jednym ?
Chyba oldbojów...
:)
8
Dobrze się ogląda jego postępy. Oby tak dalej .
1
No i dobrze, że nie dał się wkręcić w grę dla Hiszpanii, bo by miał po karierze reprezentacyjnej
0
@ToJa79
"We wczorajszym meczu i paru wcześniej wyszły braki techniczne Lewego , i stąd się bierze ta frustracja . Hiszpańska liga to nie Bundesliga , gdzie może strzelać leszczą po pare bramek , tutaj obrońcy zaczną cię popychać , przeszkadzać , podwajać krycie i w inny sposób ci dokuczać na murawie , piłkarz nie ma tyle przestrzeni"
No jakoś mu to nie przeszkadza
1
@FioletoweOczy Benzema to raz, a Courtois to dwa
0
@norbi77 No właśnie, ale my gramy "o coś", a światła skierowane są na Lewego, więc poziom presji inny
0
@norbi77
"Grałem całe życie i nie takie wałki sędziowie odwalali, ale z wiekiem nad nerwami brał górę rozsądek."
No tak, ale w okręgówce to jednak inny rodzaj presji/emocji jest :)
2
@ToJa79 Te gole Lewego - przy średniej 2 strzały = 1 gol - to wynik braków technicznych ?
12
Trzeba przyznać ze w LL to i tak dało zdumiewająco dobre efekty.
Ale może dowód na słabość LaLiga...
0
Jak myślicie, jak potraktowany zostanie Lewy po "graniu na nosie" pod adresem sędziego w momencie schodzenia z boiska ?
Oby nie zwiększyło to kary to np 3 meczy....
2
Wreszcie od dawna taki mecz po którym nazajutrz można wstać z bananem na twarzy, a nie jak na kacu :)
Szkoda tej przerwy teraz, sądzę że można by było dorobić parę punktów przewagi w tym roku
6
Ale co Pedri wsadził za gola...
Gdyby to trafiło któregoś z obrońców w nogę to byłby płacz (w sumie nawet uzasadniony), dlaczego nie strzelał w odkrytą cześć bramki, ale on to zrobił tak, że czapki z głów.
Nawet bramkarz w taki strzał nie wierzył, bo poszedł w drugą stronę :)
9
A na notatniku:
"500. ups! chyba coś poszło nie tak..."
Chyba się zapluli ze złości :)
4
I że właśnie k..a teraz, kiedy nam urosły skrzydła, a Real gra padakę wymyślili sobie jakiś Mundial w Katarze :)
0
@surowa17 Jeśli już to Eric za Busiego dla lepszego wyprowadzenia piłki i większej szybkości.
0
Bussi dzisiaj, jak wczoraj Mendy w Realu :-//
Nie gra z drużyna z którą wyszedł z szatni :)
Ale liczę na wku.w naszych chłopaków, liczę na Gaviego, licze na 1 pkt.
2
Ciekawe, co z Gavim ?
Zmęczenie, skutek zderzenia sprzed paru kolejek, kryzys formy ? ?
Bo szczerze mówiąc to wolałbym, żeby Xavi zaczynał pomocą w składzie FdJ-Pedri-Gavi i ewentualnie wstawiał Bussiego w drugiej połowie na podmęczonego rywala.
0
Wszystkie statystyki top, stosunek bramek strzelonych do straconych w LL TOP, tylko LE, zamiast LM...
2
Panowie, nie spier.olcie tego :)
Wygrać, powiększyć przewagę nad białymi i wywrzeć na nich presję przed czwartkowym meczem z Kadyksem
1
@FabianMrozek
"Już tyle gości związanych z piłką mówiło, że losowania są nagrywane dzień wcześniej, nie są na żywo i są zmontowane"
Racja. W dodatku w 3:48 słychać strzały...
1
@norbi77 OK, czyli szans na mistrzostwo drużynie Xaviego nie odbierasz. To dobrze.
0
@Hugo76
4. miejsce w LL ?
To jakach forma pranku ?
0
Łyżka dziegciu to odpadnięcie z LM w tym roku i porażka w dwumeczu z Eintrachtem w poprzednim...
O ile rok temu w LM byliśmy po prostu słabi, to w tym roku LM była dziwaczna. Start był dobry, nawet pierwsza cześć meczu w Monachium lepsza niż można się było spodziewać, a potem wszystko się posypało. Błędy w obronie, kontrowersyjne decyzje sędziów i jesteśmy w LE
LE to żadne wielkie trofeum, ale dla przyzwoitości Xavi POWINIEM to zdobyć, musi pokazać że potrafi przygotować zespół i wygrać dwumecz z trudnym przeciwnikiem (bo Arsenal, Juve, AtM można do takich zaliczyć)
Porażka z którąś z tych drużyn, szczególnie na wczesnym etapie będzie świadczyłą, że trudni rywale Xaviego przerastają...
43
Sport.... Czasem człowiek nie wytrzyma i rzuci mięsem jak po tym, co zagrał Gerard w meczu z Interem, a za dwa tygodnie ma zaszklone oczy, kiedy zdaje sobie sprawę, że odchodzi ten sam Gerard, kolejny z wielkich, jeden z nielicznych, którzy w jednym sezonie podnosili sześć trofeów..
Sport jest piękny...
15
Mam teraz nadzieję, że teraz Araujo będzie naszym drugim Pique, że przed nim przynajmniej taka sama kariera w Barcelonie i że on też w klasyku będzie miał okazję pokazać 5 palców...
1
Gdyby nie pożegnanie Gerarda to typowy mecz do zapomnienia.
Duża przewaga, bramek zdecydowanie za mało, ale najważniejsze 3 punkty i niech się teraz Real stara w derbach z Rayo
1
Torres powinien mieć już dwa gole i asystę do Dembele, ale to, jak dziś pomagamy bramkarzowi Almerii woła o pomstę do nieba.
Jak na ten autobus, który postawiła Almeria to i tak sytuacji mieliśmy od groma
0
Gerard pokazujący znak manity w Klasyku...
Symbol tego klubu i oby do niego wrócił w lepszej atmosferze wokół swej osoby, niż jak go opuszcza....
1
@Mroziu Mógł po "umtitowemu" przesiedzieć ten czas na trybunach, a jeszcze gorzej grać jakieś ogony i zawalać bramki...
0
@Varezq Też to zauważyłem w doliczonym czasie. Ale fakt, po jego wejściu jak już szła nasza akcja to po lewej albo w środku. A szkoda, bo JEŚLI akurat dzis miał dzień, to mógł zamieszać obrońcom w głowach :)