fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@J4no Mój syn, kiedy miał 12 lat miał już drugiego chomika (pierwszego ze łzami zakopał po tym jak zdechł) dwie świnki morskie w drugiej klatce, a w domu mamy psa.
I nie potrafię sobie wyobrazić jego w tym wieku, ani wcześniej, kiedy pies był młody i (także synowi) trochę szkód narobił, żeby którekolwiek z tych zwierząt mógł tak skrzywdzić.
Rodzice hodują sobie zwyrola....
0
Zamarłem, kiedy do MATSa pobiegli masażyści, ale potem miał jeszcze kilka genialnych interwencji, więc na szczęście fałszywy alarm.
W porównaniu do zeszłego sezonu nie ten grajek
4
A u białych ból dupy, że przeciwnicy mają akcje, a nic nie wpada.
Chyba ostatni finał LM jakoś zapomnieli :)
5
@Deus_Nyu
Na kogo ?
5
Druga połowa tego meczu była chyba najgorszą w tym sezonie.
Nawet z Interem nie zagraliśmy tak dramatycznie słabo i na takim szczęściu.
Nasze skrzydła zanotowały dramatyczny zjazd - i co jest szokujące - spośród czterech zawodników na tej pozycji ŻADEN nie potrafi dać czegoś drużynie.
Dziś najlepszymi w polu byli Pedri, Gavi i Pique. Czyli środek pola i środek obrony.
Przed nami dwa arcyważne testy, a my gramy piach...
0
Druga połowa tego meczu była chyba najgorszą w tym sezonie.
Nawet z Interem nie zagraliśmy tak dramatycznie słabo i na takim szczęściu.
Nasze skrzydła zanotowały dramatyczny zjazd - i co jest szokujące - spośród czterech zawodników na tej pozycji ŻADEN nie potrafi dać czegoś drużynie.
Dziś najlepszymi w polu byli Pedri, Gavi i Pique. Czyli środek pola i środek obrony.
Przed nami dwa arcyważne testy, a my gramy piach...
2
"Xavi Hernández zdecydował się na ciekawy zabieg polegający na ustawieniu w czwórce defensywnej aż trzech lewych obrońców."
To raczej dość rozpaczliwy zabieg wynikający z kontuzji i ważnych spotkań w nadchodzącym tygodniu :)
1
Mam nadzieję, ze Celta zostawi autobus na parkingu i zobaczymy otwarty, ciekawy mecz.
Choć, być może w ramach praktyki przed Interem przydałaby się drużyna grająca w "autobus" :)
10
@okiemtypera_lucaxx95
Neuer.
Gdyby kręcili film o 2WŚ i potrzebowali aktora do roli Obersturmannfuhrera Waffen SS byłby idealny.
0
Jak tak dalej pójdzie, to poślemy po Mingueze :)
6
Postawić autobus pod własną bramą i posłać parę lag do przodu - od lat sprawdzony sposób na Barcę.
Zawsze po takiej kontrze coś musi się zes.ać - jak nie jakiś strzał z dystansu, to stały fragment gry.
Przy takiej taktyce Dembele jest bezradny - bo nie ma przestrzeni i jeszcze jest podwajany.
Lewy nie ma nic z gry, bo skrzydła nie grają.
Ani to nie jest piękne, ani to nie jest odkrywcze, ale skuteczne....
8
@Pawel13sz Tylko Luuka brak...
5
Przynajmniej jeden z naszych strzelił i to Madrytowi :)
0
Straszną padake gramy ostatnio w LM.
Może inaczej - niby nie jest źle, ale ogrywają nas jak dzieci....
0
@kamillek No cóż, współczuję ci, za tydzień pójdź do kina, jak wtedy, kiedy grali rewanż z PSG
7
Frustrujący mecz. Na plus Pedri, Balde.
Trzeba wygrać 2:0 za tydzień...
0
@kamillek A to nie można wygrać z Interem 2:0 u siebie ?
I U SIEBIE powalczyć z Bayernem ?
0
@kamillek A to nie gramy rundy rewanżowej ?
2
Mamy problem z drużynami, które bronią tak głęboko. Tzn wtedy nasze skrzydła mają problem, a więc i Lewy ma problem.
Po stracie bramki będzie tylko gorzej, bo Inter tym bardziej przyłoży się do obrony i będzie myślał tylko o kontrach
4
Jesteśmy osłabieni, ale mimo wszystko ławka i tak nie wygląda źle :)
Powodzenia, panowie !
3
Dobrze byłoby, jakby skrzydła i pomoc zaczęły więcej strzelać...
2
@VegetaPolska A w ManU i Milanie też łątwiej o ZP ? :))
Jeśli Haaland będzie kontunuował taką passę w ManC to ma mniejsze szanse na Złota Piłkę, niz LEwandowski, bo Lewy gra w Barcelonie ? :)
4
@VegetaPolska Serio, uważasz, że piłkarza interesuje historia, kiedy gra już w najlepszym klubie ostatniej dekady w PL ?
0
Bardziej adekwatny tytuł to " Weterani nie zaszkodzili w obliczu kontuzji"
Choć Alba był blisko.
Pique zagrał poprawnie
0
@robertocarlos76 w PSG na boisku nie rządzi Messi
1
@robertocarlos76
W takim meczu, granym na chodzonego na pewno byłby idealny. Ale niestety obecność Leo powodowałaby, że niezależnie od rywala zawsze gralibyśmy w chodzonego
32
Lewy ze swoją skutecznością jest nieoceniony w meczach z takimi rywalami, kiedy szans na bramkę nie ma zbyt wiele.
Z inną "9" kopalibyśmy się po głowie
3
Ten Maffeo robi z Albą co chce...
11
Sędzia widzi co chce widzieć...
6
JAK Alba mógł dopuścić do tego dośrodkowania ???
MATS - fantastyczna obrona !