2

@J4no Mój syn, kiedy miał 12 lat miał już drugiego chomika (pierwszego ze łzami zakopał po tym jak zdechł) dwie świnki morskie w drugiej klatce, a w domu mamy psa.
I nie potrafię sobie wyobrazić jego w tym wieku, ani wcześniej, kiedy pies był młody i (także synowi) trochę szkód narobił, żeby którekolwiek z tych zwierząt mógł tak skrzywdzić.
Rodzice hodują sobie zwyrola....

0

Zamarłem, kiedy do MATSa pobiegli masażyści, ale potem miał jeszcze kilka genialnych interwencji, więc na szczęście fałszywy alarm.
W porównaniu do zeszłego sezonu nie ten grajek

4

A u białych ból dupy, że przeciwnicy mają akcje, a nic nie wpada.
Chyba ostatni finał LM jakoś zapomnieli :)

5

@Deus_Nyu
Na kogo ?

5

Druga połowa tego meczu była chyba najgorszą w tym sezonie.

Nawet z Interem nie zagraliśmy tak dramatycznie słabo i na takim szczęściu.

Nasze skrzydła zanotowały dramatyczny zjazd - i co jest szokujące - spośród czterech zawodników na tej pozycji ŻADEN nie potrafi dać czegoś drużynie.

Dziś najlepszymi w polu byli Pedri, Gavi i Pique. Czyli środek pola i środek obrony.

Przed nami dwa arcyważne testy, a my gramy piach...

0

Druga połowa tego meczu była chyba najgorszą w tym sezonie.
Nawet z Interem nie zagraliśmy tak dramatycznie słabo i na takim szczęściu.
Nasze skrzydła zanotowały dramatyczny zjazd - i co jest szokujące - spośród czterech zawodników na tej pozycji ŻADEN nie potrafi dać czegoś drużynie.
Dziś najlepszymi w polu byli Pedri, Gavi i Pique. Czyli środek pola i środek obrony.
Przed nami dwa arcyważne testy, a my gramy piach...

2

"Xavi Hernández zdecydował się na ciekawy zabieg polegający na ustawieniu w czwórce defensywnej aż trzech lewych obrońców."
To raczej dość rozpaczliwy zabieg wynikający z kontuzji i ważnych spotkań w nadchodzącym tygodniu :)

1

Mam nadzieję, ze Celta zostawi autobus na parkingu i zobaczymy otwarty, ciekawy mecz.
Choć, być może w ramach praktyki przed Interem przydałaby się drużyna grająca w "autobus" :)

10

@okiemtypera_lucaxx95
Neuer.
Gdyby kręcili film o 2WŚ i potrzebowali aktora do roli Obersturmannfuhrera Waffen SS byłby idealny.

0

Jak tak dalej pójdzie, to poślemy po Mingueze :)

6

Postawić autobus pod własną bramą i posłać parę lag do przodu - od lat sprawdzony sposób na Barcę.
Zawsze po takiej kontrze coś musi się zes.ać - jak nie jakiś strzał z dystansu, to stały fragment gry.
Przy takiej taktyce Dembele jest bezradny - bo nie ma przestrzeni i jeszcze jest podwajany.
Lewy nie ma nic z gry, bo skrzydła nie grają.
Ani to nie jest piękne, ani to nie jest odkrywcze, ale skuteczne....

8

@Pawel13sz Tylko Luuka brak...

5

Przynajmniej jeden z naszych strzelił i to Madrytowi :)

0

Straszną padake gramy ostatnio w LM.
Może inaczej - niby nie jest źle, ale ogrywają nas jak dzieci....

0

@kamillek No cóż, współczuję ci, za tydzień pójdź do kina, jak wtedy, kiedy grali rewanż z PSG

7

Frustrujący mecz. Na plus Pedri, Balde.
Trzeba wygrać 2:0 za tydzień...

0

@kamillek A to nie można wygrać z Interem 2:0 u siebie ?
I U SIEBIE powalczyć z Bayernem ?

0

@kamillek A to nie gramy rundy rewanżowej ?

2

Mamy problem z drużynami, które bronią tak głęboko. Tzn wtedy nasze skrzydła mają problem, a więc i Lewy ma problem.
Po stracie bramki będzie tylko gorzej, bo Inter tym bardziej przyłoży się do obrony i będzie myślał tylko o kontrach

4

Jesteśmy osłabieni, ale mimo wszystko ławka i tak nie wygląda źle :)
Powodzenia, panowie !

3

Dobrze byłoby, jakby skrzydła i pomoc zaczęły więcej strzelać...

2

@VegetaPolska A w ManU i Milanie też łątwiej o ZP ? :))
Jeśli Haaland będzie kontunuował taką passę w ManC to ma mniejsze szanse na Złota Piłkę, niz LEwandowski, bo Lewy gra w Barcelonie ? :)

4

@VegetaPolska Serio, uważasz, że piłkarza interesuje historia, kiedy gra już w najlepszym klubie ostatniej dekady w PL ?

0

Bardziej adekwatny tytuł to " Weterani nie zaszkodzili w obliczu kontuzji"
Choć Alba był blisko.
Pique zagrał poprawnie

0

@robertocarlos76 w PSG na boisku nie rządzi Messi

1

@robertocarlos76
W takim meczu, granym na chodzonego na pewno byłby idealny. Ale niestety obecność Leo powodowałaby, że niezależnie od rywala zawsze gralibyśmy w chodzonego

32

Lewy ze swoją skutecznością jest nieoceniony w meczach z takimi rywalami, kiedy szans na bramkę nie ma zbyt wiele.
Z inną "9" kopalibyśmy się po głowie

3

Ten Maffeo robi z Albą co chce...

11

Sędzia widzi co chce widzieć...

6

JAK Alba mógł dopuścić do tego dośrodkowania ???
MATS - fantastyczna obrona !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?