fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic nie wspomoże naszego marszu w górę eurpoejskiej piłki i odbudowie finansów, ja paru talenciaków z LM
10
Mamy drugą w lidze najmłodszą drużynę i to widać. Co dziś Gavi napsuł krwi "Rakiecie" i kolegom, to długo będą pamiętać. Zabiegaliśmy ich w środku i po bokach
Wszyscy zachwycamy się (i słusznie) Gacim, Kounde i Lewym, ale nie można nie zauważyć postawy MATSa. To, że mamy tylko 1 bramkę straconą w czterech meczach, to także jego wielka zasługa !
Jeśli utrzyma taką formę w tym sezonie... To z takimi zawodnikami w ataku będzie bardzo, baaardzo dobrze !!
3
Bardzo udany start sezonu. Gdyby nie ten słaby mecz na inaugurację byłoby perfekcyjnie.
Stosunek bramek 11:1 mówi sam za siebie,
Dziś wielki ukłon dla Gaviego i Kounde. Szczególnie za asystę do Lewego - ciasteczko !
1
Mogło być po meczu...
Gavi dziś - wielki szacun.
Tak jak mówił komentator, tak jakby już ten mecz widział. Ilość kluczowych przechwytów rewelacyjna
0
@ObiwanKenobi
Bułgarski wywiad :) Tak, widziałęm tego posta i zdjęcie tych CEASEARÓW z poligonu NATO :)
Mało tego, jakaś ruska znajda się tak rozpędziła, że napisała, że ponoś HIMARSy opylili :)
No, ale jak się ma łeb wyprany przez RT to nie dziwota.
I znowu Cię naprostuję - w TV oplądam tylko sport.
"Jak nasz sprzet sie niby splacił? Kupilismy go, remontowalismy i oddalismy komus za darmo. Gdzie to splacenie?"
Każdy ruski wywożony na wschód w czarnym worku (o ile go po prostu nei zostawią, jak to zwykli robić) to sowita zapłata za ten sprzęt.
Bo gwaranuje - albo nie, bo jeśli chodzi o rusów nie ma gwarancji - że następnym razem zastanowią się 3x zanim znwów kogoś napadną.
Szczególnie, jeśli ten kraj będzie dysponował lepszym, od ruskiego sprzętem
EOT
0
"Mundo Deportivo: Barcelona i Atlético prowadzą negocjacje w sprawie Álvaro Moraty."
chyba tylko po to, by Griz w końcu przestał przesiadywać na ławce :)
0
@ObiwanKenobi
Człowieku, ty masz głowę wypchaną RT... Zapomniałem z kim mam do czynienia.
Ale zdanie o afrykańskich krajach, które kupują od Ukrainy broń przesyłaną przez Zachód wyjaśniło wszystko :)))
Płaskoziemiec...
I jeszcze raz, bo widać, że z inteligencją słabiej, niż średnio, więc jak "krowie na rowie". Skup się"
JA nie uważam, że ruscy będa w stanie nas najechać, bo nie sa w stanie rzucić na kolana samotnie walczącej Ukrainy. Ni eużywaj tego argumentu w rozmowie ze mną, tylko z tymi, co "straszą"
Przecież ruscy drony muszą kupować w Iranie, bo sami takiej technologii nie posiadają. Co tam drony - oni nie są w stanie wyposażyć nowej Łady w system ABS.
A nasz sprzęt spłacił się, bo zniszczył XX ruskich sprzętów i XXXX operatorów, przez co ruscy nawet nie pomyślą o marszu na Zachód.
Zresztą - jakim marszu, skoro od miesiąca stoją...
0
@ObiwanKenobi Możesz sprecyzować kogo masz na myśli, pisząc do mnie "wy". To jakiś nalot ze starej nomenklatury ?
Sprzęt oddany za darmo ? Przecież on walczy i się spłaca :)
To lepsza forma zapłaty, niż gotówka (w sumie, kto zapłaciłby nam za przechodzone MiG-29 i T-72 ?).
Wszystko doskonale się składa, by za kilka lat mieś większą armię z nowocześniejszym sprzętem. I rosję, która będzie lizać rany po absurdalnie głupim ataku na sąsiada
2
@ObiwanKenobi " aaa, jak tak to w porzadku, to tylko polowe swoich czolgow oddalismy"
I te czołgi (i Kraby, Warmaty) robią w rękach Ukraińców doskonałą robotę w znaczący sposób obniżając siłę bojową ruskiej armii i zadając im straty, które rosjanie będą musieli odbudowywać przez lata.
To jest najlepszy sposób ich wykorzystania - zamiast zestarzeć się technologicznie walczą, osłabiają naszego wroga, a my podmieniamy je na lepszy sprzęt.
I musisz być trochę odklejony od rzeczywistości pisząc o ruskim ataku przez Białoruś na kraj NATO. Na chwilę obecną wdepnęli w g..wno i siedzą w nim po uszy.
3
Generale, sądzę, ża na fcbarca.com znalazłbyś jeszcze nieprzekonanych to tej tezy :)
0
@Mike1023 Fajnie byłoby 4:0, a potem jeszcze 1:0, no ale oni nie grają na biało..
0
@Lipak No to się zdziwi...
1
Całe życie pod górę :)
Znowu grupa śmierci, ale to już inna Barcelona i Bayern to odczuje
5
Frenkie dziś bardzo pozytywnie, Roberto (!) także pokazał, że potrafi depnąć i posłać dobrą piłkę z boku w pole karne.
Szkoda, ze RL9 nie wpuścił choćby na 15 minut, ale dziś to była tylko taka La Zabawa :)
Kounde trochę się spalił, coś jak Kessie w pierwszym meczu.
Potencjał jest, potrzeba koncentracji i ogrania.
17
Będzie mi brakować Aubameyanga...
Dobrze ułożona noga, potrafi grać na linii spalonego.
Byłby przydatny w tym sezonie
0
No oczywiście, bo my byśmy rejestrowali go na wiosnę...
10
Czasem oglądasz młodego piłkarza i widzisz, że ma to "coś". Przegląd sytuacji w polu karnym, chłodną głowę i żelazne nerwy.
Fati to ma i oby tego nie zmarnował, a wtedy będzie "10", jak się patrzy !
3
@Drogba1 Nie stawiaj Benzemy w tak nerwowej sytuacji :)
3
Uważam, że ten sezon rozstrzygnie Mundial w Katarze.
Wygrają na tym kluby, które mają szeroką, wyrównaną ławkę - jak my.
Xaviemu życzę, żeby co mecz trafiał z jokerem, jak dziś z Fatim.
Chłopak ma to "coś" - zmysł do gry kombinacyjnej, jak i jest killerem w polu karnym
7
Fati dziś pozamiatał Torresa na ławkę
0
FATIIII !!! Jakie ciasteczko !!
4
Życzymy bicia kolejnych rekordów :)
1
@Kidd "wiesz ciężko osądzać Pereza za decyzję Mbappe. Perez przedstawił swoją ofertę, która według mediów, była kosmiczna, był w stanie rok wcześniej zapłącić konkretne pieniądze, ale finalnie to decyzja Mbappe zaważyła o jego pozostaniu w PSG. Żadnej winy Pereza,"
Prawda. Tak samo żadnej zasługi Pereza przy sprzedaży Casemiro
0
@Comentateiro złego wyboru to dokonał ten, który strzelał, bo miał odgrywać do środka.
A Mbappe foch w stylu CR7
0
@eltores Oczywiście, mecz o nic, ale przy pełnym stadionie i z wizerunkowego punktu widzenia istotny, jak każdy Klasyk.
0
@Andy83 To chyba pierwsza liga w której po obejrzeniu czerwa gra się dalej :)
0
@SebsonS No już chyba dwa razy. Chyba, że ostatnio to nie był Real, tylko avatary.
Podaj jeszcze wyniki wtorkowego losowania Lotto, skoro wiesz, ci się wydarzy w najbliższej przyszłości :lol:
0
Rayo lepsze, niż Real, bezapelacyjnie...
1
@korn234 Zobacz sobie zwód, podanie do Auby. Braki techniczne ? :)))
Jeśli "dostał tylko jedną jedną piłkę" to nie do niego powinienieś kierować pretensje
1
Przyszedł za darmo, strzelił trochę brameczek, dla mnie może odejść za free.
Tymi bramkami spłacił swoją pensję, czas, żeby zwolnił koszyk płacowy,. bo to też nie jest piłkarz typu Luuk de Jong, który może przesiadywać 3/4 meczu na ławce i taka rola mu pasuje.
I tak wolę taki transfery, niż np Hazarda u białych :)