1

Wprawdzie na tym zdjęciu Fede i Karim wyglądają, jakby wracali z baru po urodzinach szwagra, ale nawet w takiej formie byli w stanie po bramce naszej obronie wsadzić :)

1

@CarloCule
A ty weź leki.
Chyba każdy wie, o jakie chodzi.

0

Liv trochę, jak Real. ManC siedzi na ich połowie większość meczu, ci kontra i 1:0

2

W następnych meczach:
Torres za Raphinhe w podstawowym, pomoc w składzie FdJ, Pedi, Gavi

4

Kontuzja Araujo, oraz Kounde na kadrze to była najgorsza rzecz, jaka nam się w tym roku przytrafiła.
Factos.
Blok defensywny Araujo - Kounde dałby tej drużynie spokój na tyłach i dużo lepsze wyniki w LM i Klasyku.

Co do Erica - lubie go i doceniam jego walory piłkarskie. Ale do cholery, to nie jest ŚO.
Ani specjalnie wysoki, ani wybitnie szybki - a na dodatek ma jedną paskudną przywarę - ma pecha i rozdaje rywalom prezenty
Ileż to już razy jego ręka, faul dawały przeciwnikom karnego, a pechowe interwencje gole ?
On powinien grać przed linią obrony, jak DP
Przegląd pola, celne podanie ma, a jego pomyłki w obronie mogliby jeszcze łątać obrońcy.

1

Teraz widać jak ważnym piłkarzem jest dla tej drużyny Araujo...

20

A tak ogólnie, to podejrzewam, że ten dzik Traore byłby bardziej przydatny od Raphini.
Ten ani odejścia na pierwszych metrach nie ma, ani przepchnąć się nei potrafi, drybling tak samo przewidywalny.

2

BŁĘDY< BŁĘDY< jeszcze większe BŁĘDY
No k..a przy drugiej bramce rozpaczliwe wybicie piłki przez piłkarza RM, żeby nie pozwolić jej opuścić boisko, pięknie przedłuzone przez Erica głową, co przelobowało nasz blok obronny.
Przy pierwszej bramce Bussi nie potrafi nawet sfaulować Kroosa tak, aby przerwać kontrę.
Z przodu nie gramy nic - jesteśmy wolni i przewidywalni.
Idziemy do przodu, niby odważne, ale w sumie powoli i głupio nadziewamy się na kontry.

0

@Arasz ALe Ty kojarzysz, że on ma kontuzję ? Tak od trzech tygodni ?

1

Dziś naszym najważniejszym obrońcą przy rzutach rożnych dla Realu będzie RL9 :))

5

@Kitek1640 No ja bardziej o Roberto, na niego będzie gral Vinicjusz

0

No to Kounde musi mieć oczy dookoła głowy i oprócz swoich spraw myśleć o ubezpieczaniu Roberto

0

@cules100pro Jestem ciekaw jaką opcje anti-Vinie zobaczymy.
Balde ?
Roberto ? :))))

A może niespodzianka i będzie to Kounde, a w środku Garcia/Alonso ?

1

Powiem tak- obronę mamy poranioną.
Żadna opcja nie jest idealna, żadna nie jest optymalna. Zawieść może Alba, bo z uwagi na wiek nie dojedzie, albo Balde, bo z uwagi na wiek da się obrać bardziej doświadczonemu rywalowi.
Nie zazdroszę Xaviemu, bo w razie porażki zbierze za to cięgi

0

@basuza ZAgrac
to on sobie może , ale na pewno nie tak, jakby nie miał przerwy .
Sądzę, że wyjdzie Łunin

0

No, ale obiektywnie - jest lepszy od FdJ ?

0

@Dziomek Ściągnąć Leo, który pogra sezon, zabierze komuś młodszemu miejsce w składzie, wyssie z klubu 20-30mln i za rok odejdzie, czyli zostawi nas tu, gdzie teraz jesteśmy.
Podziękujemy

0

@Mahcioo przykro mi, że nie wierzysz w swój zespół :)

3

Jedyna opcja ma szybką poprawę nastrojów - wrócić po Klasyku jako lider :)

0

@Chlebek23391 Człowieku, przecież tam był odgwizdany spalony Na spalonym był Dembele.
Gra była wznawiana od tego miejsca, z którego zaczynał bieg.
Nie kompromituj się

0

Mam nadzieję, ze strzeli w Klasyku :)

0

@marekk01 ?
A to z innym trenerem Pikej wybiłby tę piłkę, zamiast machać rękami, że sytuacja jest opanowana ?
Eric zdjąłby piłkę przed Martinezem ?

4

Miłe złego początki....
Już pierwsza akcja Interu i poprzeczka Dżeko, później rajd i strzał Dumphreya pokazały, że tego meczu na 0 z tyłu nie dowieziemy.
Ale pierwsza połowa była generalnie na plus - obrona się ogarnęła, Dembele wbił bramkę.
Mecz przegraliśmy w pierwszym kwadrancie drugiej połowy. Zamiast atakować rozważnie i wykorzystać fakt, że Inter musiał atakować, daliśmy się ukłuć już przy dwóch pierwszych ich atakach.
To, co zrobil Pique przy pierwszej straconej bramce to jest dramat, to jest okręgówka, to brak słów.
I zaraz potem Bussi - proste, łatwe podanie przechwycone przez przeciwnika i Eric gubiący zawodnika przyjmującego piłkę na klatę....

To nieprawdopodobne, żę mecz w którym drużynę trzeba POCHWALIĆ za wolę walki, za reakcję, za dwukrotny powrót z niekorzystnego wyniku może okazać się gwoździem do trumny, odpadnięciem z LM...

Jednego tylko sobie życzę....
Zdrowego Kounde na klasyk i podobnego ognia w tej jedenastce w niedzielę.
Wczoraj Real zanotował remis po grze, która w porównaniu z naszą była bezpłciowa. Wiem - Real nie musiał, my owszem.
Oby w niedzielę nasi wyszli na boisko na podobnym wkur.ie

0

Aaaa... I przydałoby się dziś więcej strzałów z dystansu, z jednoczesnym doskokiem do bramkarza.
Onana jest dzis elektryczny...

2

Dobra gra. Wprawdzie zdarzył się jeden, czy drugi wylew w obronie, ale przy tak wysokim ustawieniu trzeba to było wliczyć w ryzyko.
Do pełni szczęścia brakowało bramki Raphinhi, szczególnie ta jego druga próba byłaby ciasteczkiem.
Natomiast skrzydłowi odżyli, to cieszy i daje nadzieję na kolejne sytuacje

0

Chyba wolałbym Fatiego zamiast Rafinhi na lewej....
No i Balde, zamiast Alonso

0

@Barcafan2020
Bez przesady, żeby zwycięstwo u siebie nad Interem traktować w kategorii wymodlonego cudu.
Aż tak nisko upadliśmy ??

0

@Ghostface No więc właśnie - nie wiesz. A kiedy nie wiesz, możesz bardzo popłynąć
A wiesz, co jest jeszcze śmieszniejsze w Twoim rozumowaniu ? Idiotycznie zapytujesz:
"Skoro uważasz, że 12 latek musiał wiedzieć co jest w domestosie, to ty na pewno też to wiesz, prawda?:
Tak jakby to stanowiło clou sprawy.
Nie, 12-latek nie musi wiedzieć "co jest" w Domestosie, ale powinien (Ty też) potrafić czytać ze zrozumieniem i przyswajać zwroty "działa drażniąco na oczy i skórę", czy "Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu" (w zależności od rodzaju Domestosa)
A jak już nawet ma problemy z czytaniem, to są tam jeszcze piktogramy podpisane jednym słowem - "żrące"
Ale wiesz co ?
Podejrzewam on to przeczytał i WŁAŚNIE DLATEGO wybrał ten środek. W końcu chciał ukarać tego psa...
EOT

0

@Ghostface może bym nawet z Tobą podyskutował, ale po fragmencie "Bo mimo 1000x większej wiedzy od ciebie w kwestii chemii," parsknąłem tylko nad Twoim narcyzmem.

0

@J4no Nie, nie uważam, że to odpowiednią kara, ale w życiu nie broniłbym go mówiąc, że,"nie miał świadomości, co do konsekwencji"
Kara powinna być taka, żeby nie pomyślał już nawet o zrobieniu krzywdy zwierzęciu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?